Raw Studio

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Neşeli Günümüz
80 3 10

Çankaya

Neşeli Günümüz

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Gökhan Polat
49 1 14

Çankaya

Gökhan Polat

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
On Stüdyo Ankara
38 2 3

Çankaya

On Stüdyo Ankara

1.000-1.500 TL
Save the date

Hakkında

Hayatlarınızın dönüm noktası olan düğününüzü en iyi şekilde hatırlamanızı sağlayacak Raw Studio, Ankara’da hizmetinizde! Gelin, Raw Studio kalitesini fotoğraf karelerinizde sonuna kadar hissedin ve yıllar sonrasına çok güzel hatıralar biriktirin!

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri çift memnuniyetini ön planda tutuyor, istek ve beklentilere en iyi şekilde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Fotoğrafçılık konusundaki taleplerinizi hızlı ve doğru şekilde karşılamayı hedefleyerek birbirinden güzel fotoğraf kareleri oluşturuyoruz. En yeni teknolojiden yararlanıyor, sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Kullandığımız aksesuarlarda ise son yılların gözde trend ve konseptlerini tercih ediyoruz. Bu anlayışla hizmet vererek de çiftlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine de hitap etmiş oluyoruz.

Fotoğraf çekiminden önce çiftlerimizle görüşüyor, onları tanımaya çalışıyoruz. Zevklerini, tarzlarını ve beğenilerini öğreniyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istediklerini konuşuyoruz. Biz de çeşitli önerilerde bulunuyor, ortak bir noktada birleştikten sonra çekim gününü ve saatini planlıyoruz.

Çekimler için Ankara’nın en güzel yerlerini tercih ediyoruz. Fotoğraf tarzınıza uygun olarak isterseniz şehrin tarihi dokularını, isterseniz yemyeşil bir bahçeyi isterseniz de panoramik manzarayı tercih edebiliyorsunuz. Tabii ki mevsim, gün içindeki saat ve bunun gibi detaylar da önemli. Kar temalı ya da içinizi ısıtacak sımsıcak güneş temalı fotoğraflar ile sevginizi en iyi şekilde yansıtabiliyorsunuz.

Çekimleriniz boyunca tecrübeli ekibimiz yanınızda olarak bu süreci en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyor. Koordineli bir ekibin güler yüzü ve sıcakkanlılığını hissedecek, eğlenceli ve keyifli bir süreç yaşayacaksınız. Bu da sizlerin çok daha rahat olmanızı ve doğal fotoğraflara imza atmanızı sağlayacak.

Ankara düğün fotoğrafçılarından farklılaştığımız önemli noktalardan biri de zamanında teslimat! Çektiğimiz tüm fotoğrafların montajı, kurgusu ve ışık – renk düzenlemesini tamamlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz.

İlişkinizin ruhunu yansıtan düğün fotoğraflarına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşmak!

İletişim

Haydar Tercan

 • Adres: AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!