Harun Arslan Photography

Hızlı Dönüş
Harun Arslan Photography


YORUMLAR (113)

+ Yorum Yaz
A&F Aygül & Fatih Düğün Tarihi: 03/06/2018

Harun Bey ve ekibiyle harika bir çekim gerçekleştirdik. Kendisini instagram üzerinden buldum ve tereddütlerim vardı haliyle ama ön görüşmeye gittiğimizde bu tereddütlerin hiçbiri kalmadı. En ufak bir durumda aklıma takılan herhangibir şeyde hemen geri dönüş yaptı bütün endişelerimizi gidermek için sabırla dinledi. Dış çekimde yağmur yağmasından çok korkuyordum bunu kendisine ilettik yagmur yagsa bile hiç sorun olmayacagını böyle durumlara karsı alternatif planları oldugunu hemen çekim yerini degiştirebilecegimizi söyledi. Çok şükür ki yağmur yağmadı ama yağsa bile harun bey e güvenimizden sorun olmazdı. Dış çekim esnasında en ince ayrıntılara kadar dikkat edilmesi çok önemliydi , her fotoğraf karesi çekildikten sonra bize gösterildi beğenmediğimiz anda aynı pozlar en baştan çekilmeye başlandı sabırla. Gelin ve damadı rahatlatan çok samimi içten ekip arkadaslarına da teşekkür ediyorum. Albüm harika oldu. Görüşmeye gittiğimizde örnek olarak gösterilen albümlerden hiçbir farkı yok kalite olarak birebir aynısı. Dış çekimden sonra bir hafta içinde fotoğraflarımız elimize ulaştı fotoğraf seçiminden sonra biz bir ay içinde albüm elimize ulasır diye düşünmüştük bir hafta hatta 6 gün sonra mesaj geldi albümünüz hazır gelip alabilirsiniz. Bu kadar titizlikle çalışılıp kısa sürede her şeyin tamamlanması bizi çok mutlu etti. Biraz risk alarak tercih yaptım instagram hesabındaki gelinlere mesaj attım kötü bir yorum geri dönüş alamadım bazen risk almaya değiyor. Tekrar kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Harun Arslan Photography sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

"Heyecandan gülme krizine girip evet bile diyememiştim!": Güntülü ve Furkan "Heyecandan gülme krizine girip evet bile diyememiştim!": Güntülü ve Furkan

İNDİRİMLER

Düğün.com Çiftlerine Özel %50 İndirim!
Düğün.com Çiftlerine Özel %50 İndirim!

Aralık-Ocak aylarında sadece 15 çift ile sınırlı olmak üzere rezervasyon yaptıran İLK 15 çifte aşağıdaki indirimler geçerlidir ☺? Hızlı olan kazansın o halde :)

1.paket için 2000 TL yerine 1000 TL
2.paket için 2800 TL yerine 1600 TL
3.paket için 2500 TL yerine 1500 TL
4.paket için 3700 TL yerine 2700 TL
5.paket için 5300 TL yerine 3900 TL

Detaylar için arayınız!

Son Geçerlilik Tarihi: 31/01/2019

Düğün.com Çiftlerimize Özel Net 500 Tl Kış İndirimi!
Düğün.com Çiftlerimize Özel Net 500 Tl Kış İndirimi!

Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat ve Mart aylarına özel tüm paketlerimizde geçerli olmak üzere net 500 TL indirim.

Son Geçerlilik Tarihi: 31/03/2019

Düğün.com Çiftlerine Özel 500 Tl Net Indirim !
Düğün.com Çiftlerine Özel 500 Tl Net Indirim !

Dış çekim paketimizde net 500 tl indirimden yararlanmak için 0312 963 3854'den bize ulaşabilirsiniz.

Son Geçerlilik Tarihi: 31/01/2019

Hikaye Çekiminde Net 500 Tl İndirim!
Hikaye Çekiminde Net 500 Tl İndirim!

Hikaye çekimlerinde net 500 TL indirim fırsatından yararlanmak için 0312 963 3854 ' den bize ulaşabilirsiniz.

Son Geçerlilik Tarihi: 31/01/2019
%50 Düğün.com Çiftlerine Özel %50 İndirim!

Aralık-Ocak aylarında sadece 15 çift ile sınırlı olmak üzere rezervasyon yaptıran İLK 15 çifte aşağıdaki indirimler geçerlidir ☺? Hızlı olan kazansın o halde :)

1.paket için 2000 TL yerine 1000 TL
2.paket için 2800 TL yerine 1600 TL
3.paket için 2500 TL yerine 1500 TL
4.paket için 3700 TL yerine 2700 TL
5.paket için 5300 TL yerine 3900 TL

Detaylar için arayınız!

FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Fotoğraflarımızın kalitesi ve gerçek boyutlarını görmek için sizleri ofisimize davet ediyoruz. Sizlere kolaylık sağlamak amacıyla yaptığımız işin detaylarını, açıklamalarını içeren ön buluşmamızı nerede olursanız olun, oraya gelip yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek ve esnek fiyat listemizi almanız için firmadan Teklif Al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.


Değerli çiftlerim,

Öncelikle sayfamızı ziyaret edip, ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. En heyecanlı, en mutlu ve en özel gününüzün her anını en güzel karelere sığdırmak amacı ile çıktığımız bu yolda sizlere kendimden bahsetmek isterim.

2010 yılında Selçuk Üniversitesi Gümrük Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2014 yılında da Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni bitirdim. 2005-2008 yılları arasında fotoğraf çekmeye hobi olarak başladım.

2008 yılından sonra daha profesyonel bir ekip oluşturmaya başlayarak düğün hikayesi çekimlerime başladım. Sanat yapma iddiamız belirli bir bakış açımızın olmasına ve deneyimimize dayanmaktadır. Bunun dışında sanatımızı somutlaştırmak ve teknik yönümüzü de kuvvetlendirmek amacı ile ekip olarak MEB onaylı sertifikalı kurslar ve alanla ilgili çeşitli seminerlere katılarak gelişimimizi devam ettirdik.

Harun Arslan Photography kurucusu ve yöneticisi olarak amacım amatör ruhumu kaybetmeden, ekibimle birlikte kurumsallaşmayı gerçekleştirmektir. harunarslan.com.tr galerimizde de göreceğiniz üzere belli bir çizgiyi yansıtan fotoğraflar Harun Arslan imzası ile sunulmakla birlikte 6 kişilik ekibimin farklı bakış açıları sayesinde renklenmektedir.

Düğün fotoğrafçılığı alanındaki en güvendiğimiz yönümüz; bilgi ve deneyimimizdir. Düğününüzün tüm coşkusunu kendi enerjimizle birleştirerek, bilgi ve deneyimlerimiz ışığında hak ettiğiniz gibi en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek isteriz. Harun Arslan ve Deneyimli ekibi tarafından düğün gününüze ait en özel kayıtlarınızın fotoğraflar olduğuna inanıyorsanız eee hadi buuuyrun, sizleri bekliyoruz :) Siz değerli çiftlerimize şimdiden mutluluklar dilerim.

Saygı ve sevgilerimle..

Harun Arslan

İLETİŞİM

0312 963 3854
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Harun Arslan Adres Hoşdere-Çankaya ( <br/> LÜTFEN RANDEVU ALINIZ. 05072031018)
Çankaya,

YORUMLAR (113)

+ Yorum Yaz
Z&M Züleyha & Mehmet Düğün Tarihi: 21/10/2018

Düğün fotoğrafçısı seçimi düğün her aşamasında olduğu gibi önemli kararlardan biri. Hayatımızın en özel anlarını ölümsüzleştirmek ve ilerde baktığımızda tekrar o günleri yaşatacak ve en güzel anlarımızı yakalayacak bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmak çok önemli. İşte Harun Arslan ve ekibi en güzel anlarınızı profesyonel bir şekilde yakalayacak yegane kişilerden biri. Çekim öncesi ve sonrası her türlü ilgi ve alakayı eksik etmediler ve olabildiğince bizlere yardımcı olmaya çalıştılar. Klasik pozlar yerine daha doğal ve profesyonel pozlar verdirerek çok güzel ve bir okadar da eğlenceli bir dış çekim gerçekleştirdik. Kendilerine bu güzel pozlar için çok teşekkür ediyoruz. Dış çekim fotoğrafçısı arayan çiftlere şiddetle öneriyoruz.

D&K Damla & Kutay Düğün Tarihi: 04/08/2018

Düğün öncesi en önemli hazırlıklarından biri olan fotoğrafcı arayışımızı son dakika’ya bırakmadığımız için ve bu süreçte Harun Arslan ve ekibine rastladığımız için çok şanslıydık. Kendim o sıralar yurtdışında olduğum için görüşmeye eşim gitti. Zaten İnstagram’dan sürekli takip edip ekibin müthiş enerjisine şahit oluyordum, eşim görüşmeye gittiğinde aynı enerjiyi canlı da yakaladığını söyleyince çok beklemeden hemen anlaşmamızı yapıp yaklaşık 8-9 ay önceden tarihimizi belirlemiştik. Bu 8-9 aylık süreçte bile ara ara konuşup mekanda kararsızlık yaşadığımız için sürekli irtibat içindeydik. Çekimimizi Hacettepe Üniversitesinde düğünden önce gerçekleştirdik. Harun bey ve ekibiyle ilk karşılaşmam olmasına rağmen sanki yıllardır tanıyormuş hissi yaşadık. Öyle güzel, öyle rahat bir çekim oldu ki, hiç bir endişe yaşamadık. Sürekli güldük, eğlendik :) Sinema mezunu olduğum için benim için en önemli kısım ise Videomuz oldu. Kısıtlı bir süre olmasına rağmen düğünümüze kadar Videoyu yetiştirdiler ve bizden onay beklediler. Videoyu izlediğimizde işte bu diyerek, beğenmediğimiz tek bir şey olmadı. Müziği de, kurgusu da çok profesyonel yapılmıştı. Çok memnun kaldık. Albüm için fotoğrafları seçerken de hangisini seçeceğimizi karar veremedik öyle güzel kareler vardı 🤗 herşeyi kararlaştırdığımızda da çok beklemeden albümümüze kavuştuk zaten. Şimdi evimizde hemen elimizin altında sürekli açıp o heyecanı yeniden yaşıyoruz. Ofisinden çıkmak istemediğimiz harun bey ve ekibiyle daha çok karşılaşacağımızı ümit ederek çalışma hayatında başarılar diliyoruz :) Damla & Kutay

A&F Aygül & Fatih Düğün Tarihi: 03/06/2018

Harun Bey ve ekibiyle harika bir çekim gerçekleştirdik. Kendisini instagram üzerinden buldum ve tereddütlerim vardı haliyle ama ön görüşmeye gittiğimizde bu tereddütlerin hiçbiri kalmadı. En ufak bir durumda aklıma takılan herhangibir şeyde hemen geri dönüş yaptı bütün endişelerimizi gidermek için sabırla dinledi. Dış çekimde yağmur yağmasından çok korkuyordum bunu kendisine ilettik yagmur yagsa bile hiç sorun olmayacagını böyle durumlara karsı alternatif planları oldugunu hemen çekim yerini degiştirebilecegimizi söyledi. Çok şükür ki yağmur yağmadı ama yağsa bile harun bey e güvenimizden sorun olmazdı. Dış çekim esnasında en ince ayrıntılara kadar dikkat edilmesi çok önemliydi , her fotoğraf karesi çekildikten sonra bize gösterildi beğenmediğimiz anda aynı pozlar en baştan çekilmeye başlandı sabırla. Gelin ve damadı rahatlatan çok samimi içten ekip arkadaslarına da teşekkür ediyorum. Albüm harika oldu. Görüşmeye gittiğimizde örnek olarak gösterilen albümlerden hiçbir farkı yok kalite olarak birebir aynısı. Dış çekimden sonra bir hafta içinde fotoğraflarımız elimize ulaştı fotoğraf seçiminden sonra biz bir ay içinde albüm elimize ulasır diye düşünmüştük bir hafta hatta 6 gün sonra mesaj geldi albümünüz hazır gelip alabilirsiniz. Bu kadar titizlikle çalışılıp kısa sürede her şeyin tamamlanması bizi çok mutlu etti. Biraz risk alarak tercih yaptım instagram hesabındaki gelinlere mesaj attım kötü bir yorum geri dönüş alamadım bazen risk almaya değiyor. Tekrar kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz.

C&İ casnu & ilkay Düğün Tarihi: 15/04/2018

Sayın Harun Bey ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Düğün klibimizi izlediğimizde kendimizi bir reklam filminde oynamış gibi hissettik ve çok mutlu olduk. Vermiş olduğunuz profesyonel hizmetten dolayı çocuğumuz olması halinde de sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. :) Tüm ekibe selamlarımız ve sevgilerimizle...

D&N Dilara & Nazım Düğün Tarihi: 03/02/2018

Güleryüzlülükleri ve samimiyetleri bir arada tam paket olan Harun bey ve ekibine çok teşekkürler.. Profesyonellik ve tebessüm bir arada.

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Harun Arslan Photography ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Harun Arslan Photography hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap