Gökhan Kızılbayrak

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Mamak, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Esg Media & Serkan Gençtürk
46 12 2

Çankaya

Esg Media & Serkan Gençtürk

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Neşeli Günümüz
80 3 10

Çankaya

Neşeli Günümüz

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Ali Yaşar Kahraman
49 1 14

Etimesgut

Ali Yaşar Kahraman

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Ankara’da çok konuşulacak çekimler tasarlamaya ne dersiniz? Düğün töreninizi ve tüm evlilik seremonisini taçlandıran belgeler için Gökhan Kızılbayrak ve ekibimizle tanışın. 5 kişilik ekibimizle birlikte doğanın en güzel köşelerinde aşkınıza şahitlik etmeye ve fark yaratan konseptlerle çekimler tasarlamaya hazırlanıyoruz. Gözlerinizdeki aşkı, yüzünüzdeki tebessümü ve en önemlisi de mutluluğunuzu fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Aşkınızdan, en güzel duygularınızdan ilham alıyor, kendimizi geliştirmek ve yenilemek için de durmaksızın çalışıyoruz. Hatta bu sayede, Ankara en iyi düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri arasında yerimizi alıyor, hızla bir marka haline geliyoruz. Şimdi, hazırsanız; çekimler için sizi nasıl bir süreç bekliyor anlatalım:

Endişelenmeyin! Son derece keyifli ve enerji dolu çekimler tasarlıyoruz. Genç ve dinamik ekibimizle heyecanlı sürecinizi unutulmaz anılara dönüştürüyoruz. Çünkü çekimlerden önce nasıl bir süreç tercih ettiğinizi, dış mekan çekim türlerini ve konumlarını belirliyoruz. Bu sayede kendinizi rahat hissettiğiniz yerlerde oluyor, biz de doğru çekim türleriyle en güzel kareleri ve videoları kaydediyoruz. Bir de ekipman seçimimiz var ki, çekim kalitesini doğrudan etkiliyor. Düşünsenize, son teknoloji ekipmanlarımızla doğanın en binbir rengiyle doğal pozlarınız olacak. Hem de her biri farklı bir çekim türü ve zaman diliminden aşkınızın belgesi. Bazıları, düğün öncesi save the date bazıları da düğün sonrası trash day çekimlerinden… Düğün hikayesi, kısa sosyal medya filmleri ve çok daha fazlası ise; evlilik seremoninizden kalanlar.

İşte tüm bu çekimler ve çok daha fazlası için görüşmeleri Gökhan Kızılbayrak Stüdyosu Mamak’ta düzenleyebiliriz. Dış çekimleri ise yalnızca Ankara’da değil, şehir dışında ve yurt dışında da gerçekleştirebiliriz. Albümlerinizi çekimler sonrası teslim ettiğimizi de söylemeden geçmeyelim.

En özel Ankara düğün hikayesine sahip olmak üzeresiniz, yapmanız gereken tek şey Gökhan Kızılbayrak iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız!

İletişim

Gökhan Kızılbayrak

 • Adres: Çağlayan Mah. Anadolu Cad. 278/C Mamak/ AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!