Foto Yılmaz Ankara

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Esg Media & Serkan Gençtürk
46 12 2

Çankaya

Esg Media & Serkan Gençtürk

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
On Stüdyo Ankara
38 2 3

Çankaya

On Stüdyo Ankara

1.000-1.500 TL
Save the date
Neşeli Günümüz
80 3 10

Çankaya

Neşeli Günümüz

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o muhteşem düğün gününüzden sevdiklerinizle paylaşmaya can atacağınız, kusursuz düğün fotoğraflarınız olmasını isterseniz; Foto Yılmaz Ankara muhteşem düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için sizi bekliyor. Dilerseniz size muhteşem anılar bırakmak için sunduğumuz hizmetlerimizden biraz bahsedelim:

Çekimlerinizde son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyor ve donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz. Işığı iyi kullanmasını bilen, profesyonel bir ekibe sahibiz. Tüm bunlara işimize duyduğumuz aşk da eklenince sonuçlar elbette ki kusursuz oluyor.

Çekimlere başlamadan önce sizi tanıyor, düğün fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan beklentilerinizi öğreniyoruz. Çekilen her karenin içinize sinmesi için özenle çalışıyor, çekimler boyunca da beraber çok eğleneceğimiz keyifli bir ortam yaratıyoruz.

Sıradan pozların ve bilindik mekanların dışına çıkarak özgün çekimler yapmayı tercih ediyoruz. Düğün fotoğraflarınızın sizin kadar özel olması için her ayrıntısıyla sizi anlatmasına çok önem veriyoruz. Çekimlerinize farklı bir hava katmak için aksesuarlar kullanmayı, hatta bazen hayvan dostlarımızla mutluluğunuza ortak olmayı çok seviyoruz. Bazen kırmızı balonlarla, bazen de bir at arabasıyla çekimlerinize renk katıyoruz. Tüm bu detaylara sizin içten gülüşleriniz ve samimi bakışlarınız da eklenince sonuçların muhteşem olması kaçınılmaz oluyor.

Dış çekim düğün fotoğraflarının yanında profesyonel ekipmanlar kullandığımız stüdyomuzda da sıra dışı çekimler yapabiliyoruz. Böylece düğün fotoğraflarınız için hava koşullarını düşünmek zorunda da kalmıyorsunuz.

Birbirinden güzel düğün fotoğraflarının yanında düğün klibi, düğün belgeseli gibi türlerde de hizmet veriyoruz. Tam gün video çekimleriyle düğününüzün her anını sizin için kaydedebiliyoruz. Yaptığımız sinematik ve profesyonel çekimlerle düğün gününüzü izlemeye doyamayacağınız bir filme dönüştürüyoruz.

Siz de sevdiklerinizle beraber her baktığınızda içinizi ısıtan, her ayrıntısıyla içinize sinen düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz Foto Yılmaz Keçiören düğün fotoğrafçısını tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Altan Yılmaz

 • Adres: Etlik/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!