Foto Bilge

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Şahin Kamera & Fotoğrafçılık
138 1 11

Etimesgut

Şahin Kamera & Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Pass Wedding Photography
104 10

Etimesgut

Pass Wedding Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Betty Weddings
45

Yenimahalle

Betty Weddings

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Yaşadığınız en önemli anları yarınlara aktarmak için Foto Bilge olarak biz hazırız! Bugüne en az sizin kadar değer veriyor, güveninize layık olmak için tüm ayrıntıların üstünde tek tek duruyoruz. Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımız ile sorunsuz bir çekim yaşayacak, birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacaksınız.

Ankara’da düğün fotoğrafçılığı olarak 1987 yılında hizmet vermeye başladık. Yılların biriktirdiği deneyim ve bilgi birikimlerini ilk günkü heyecan ve enerjimiz ile birleştiriyor, kusursuz çekimler vaat ediyoruz. İhtiyacınız olan ne varsa yerine getiriyor, istek ve beklentilerinizi karşılamak için tarzınıza uygun fotoğraflar çekiyoruz. Tabii ki bunun için önce sizi yakından tanıyor, zevkleriniz, konseptiniz ve fotoğraflarınızı etkileyecek bunun gibi detayları öğreniyoruz.

Çekimleri gerçekleştirmeden önce detaylı bir planlama yapıyoruz. Çekim gününü, saatini, çekim mekanını ve konseptini de birlikte belirliyor, seveceğinizi düşündüğümüz önerilerde bulunuyoruz. Böylelikle aklınızda da hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz. Foto Bilge Ankara’da tamamen çiftlerin memnuniyeti üzerine kurulu bir hizmet anlayışıyla çalışıyor. Siz de bugüne kadar stüdyomuzdan mutlu bir şekilde ayrılan çiftlerden biri olmak istemez misiniz?

Dijital fotoğraf stüdyosu olarak faaliyet gösterdiğimiz için çektiğimiz fotoğrafların baskısını, kurgusunu, montajını, şoplanmasını ve retouch düzenlemelerini profesyonellikle tamamlıyoruz. Çiftlerimize bu işlemleri tamamladıktan sonra orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz. Birbirinden eşsiz fotoğrafların bulunduğu bir düğün albümü oluşturuyor, aynı zamanda bu anlarınızı sosyal medyada paylaşabilmeniz için formatını dönüştürerek bir USB aracılığıyla size sunuyoruz.

Tecrübesi ve kalitesi ile kendini Ankara’da kanıtlamış bir düğün fotoğrafçısı ile keyifli bir çekim süreci yaşarken eşsiz fotoğraflara sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hakan Çelik

 • Adres: Ayvalı Mah. Seval Cad. 29/A Etlik, Keçiören, AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!