Cemal Can Ateş Photography

Listeme ekle
0312 963 3073
E-Posta Gönder
Cemal Can Ateş Photography


YORUMLAR (13)

+ Yorum Yaz
CE Cem Düğün Tarihi: 21/01/2018

Mucizevi dokunusların fırçasız ressammı, anları sonsuza taşıyan güzel yürekli çocuk.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Cemal Can Ateş Photography sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


İNDİRİMLER

Dış Çekimler İçin Instagram Videosu, Tam Gün Çekimler İçin 3 Dakikalık Kısa Film Hediye!
Dış Çekimler İçin Instagram Videosu, Tam Gün Çekimler İçin 3 Dakikalık Kısa Film Hediye!

Yalnızca dış çekim gerçekleştirilecek çiftlere instagram videosu, tam gün çekim gerçekleştirilecek çiftlere ise 3 dakikalık kısa film bizim hediyemiz. Fırsatı kaçırmayın!

Son Geçerlilik Tarihi: 15/06/2018

15 Mayıs - 15 Haziran Arası Çekimlerde %20 İndirim!
15 Mayıs - 15 Haziran Arası Çekimlerde %20 İndirim!

15 Mayıs - 15 Haziran arası dış çekim ya da düğün hikayesi çekimleri fark etmeksizin %20 indirim için iletişime geçiniz.

Son Geçerlilik Tarihi: 25/05/2018
HEDİYE! Dış Çekimler İçin Instagram Videosu, Tam Gün Çekimler İçin 3 Dakikalık Kısa Film Hediye!

Yalnızca dış çekim gerçekleştirilecek çiftlere instagram videosu, tam gün çekim gerçekleştirilecek çiftlere ise 3 dakikalık kısa film bizim hediyemiz. Fırsatı kaçırmayın!

FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Save the date, Nişan çekimi, Konsept çekim, Trashday, Düğün klibi, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Hakkında

En güzel dekor yaşamın ta kendisi, en güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girmeye bu kadar hevesli. benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak.

Peki ben kimim?
Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık mezunuyum. Aynı zamanda Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi okudum ve aynı üniversitede Siyaset Bilimi üzerine yüksek lisans yaptım. 2010 yılından bu yana düğün fotoğrafçılığına farklı bir bakış açısı ve estetik kazandırmak üzerine uğraş veriyorum.

Bana göre fotoğrafın gücü süsünden değil, yalınlığından geliyor. O anı çarpıcı kılan, tam da o anın kendisi değil de nedir ki? Kontrolümüz dışında, bizden bağımsız akıp giden zamana müdahale etmeye gerek var mı sahiden? İhtiyacımız olan tek şey, deklanşöre basıp o güzelliklerden bir kesit kapabilmek ve o anı en doğal şekliyle durdurmak, tam da olduğu haliyle saklamak. Saklamak dedim çünkü, her baktığınızda o ana geri dönebilmenin en keyifli ve büyüleyici yoludur fotoğraf. Fotoğraflarımı çekerken benimsediğim temel yaklaşımı sözünü ettiğim bu yalınlık ve doğallık oluşturuyor. Deneyimlerim bana, özellikle insanın başrolde olduğu düğün çekimlerinde belgesel nitelikte ve kurgusallıktan uzak bir çekim tavrının çok daha keyifli ürünler ortaya çıkardığını gösterdi. Bana göre estetik fotoğrafın sırrı hilesizliğinde ve safiliğinde yatıyor. Benzer şekilde düzenleme ve tasarım - baskı aşamalarında da fotoğrafın gerçek nitelik ve duygusunu kaybetmesine izin vermeyecek teknik bir çalışma yürütmeye özen gösteriyorum.

Türkiye'de çokça dışlanan butik ve minimalist bir fotoğraf anlayışının düğün fotoğraflarında da olabilmesi en büyük hedefim. Düğün fotoğrafçılığını özel kılan, bin bir duygusu yüzünün derinliklerinde saklı duran insanın özne konumunda olması ve hayatın en çok önem atfedilen gününde, en heyecanlı ve iple çekilen zamanda gerçekleşen bir deneyim olması. Diğer bir yandan, o gün çiftler için heyecanlı olduğu kadar stresli de bir gün. Bu sebeple her zaman önceliğim çiftlerin rahat etmesi. Koşturmanın bol olduğu ve zamanla yarışılan düğün günününde, tam da o koşturmanın arasında çekimlerimizin eğlenceli ve stresimizi de atacağımız bir kaçamak olmasına gayret ediyorum. Dönüp baktığınızda telaşı değil de ne kadar eğlendiğinizi hatırlamanız en büyük önceliğim. Nitekim fotoğraflar da bu keyifli maceranın sonucunda en eşsiz ve somut hatıralarınız olarak sizlere kalıyor.

Düğün fotoğrafçılığı çok yönlü bir plan, yaklaşım ve özen gerektiriyor. Bu süreçte fotoğrafçı ile çiftler arasındaki iletişimin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Tüm çabam, hazırlık aşamasından mekan seçimine kadar her türlü konuda çiftlerimin kişisel tercih ve beklentilerini, kendi fotoğraf anlayışım ve tecrübemle buluşturabilmek üzerine. Onlarca detayla boğuştuğunuz bu süreçte, işin en azından fotoğraf kısmında omuzlarınızdaki yükü alabilmek için gayret ediyorum.

Anne evine ilk vedadan ilk dansa kadar dilediğiniz her aşamada beraberiz. Bu yolculukta her kaçamak an ve duyguyu ömürlük bir mühre dönüştürmek için size eşlik ediyorum.

Sevgiler.
Cemal Can Ateş
.

İLETİŞİM

0312 963 3073
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Cemal Can Ateş Adres Çankaya
Çankaya,

YORUMLAR (13)

+ Yorum Yaz
CE Cem Düğün Tarihi: 21/01/2018

Mucizevi dokunusların fırçasız ressammı, anları sonsuza taşıyan güzel yürekli çocuk.

Cemal Can Ateş Photography
Nazik yorumunuz için teşekkür ederim Cem Bey. =)
A&G Ayşegül & Gökhan Düğün Tarihi: 07/10/2017

Cemal Can Ateş ile çok güzel iki gün geçirdik. Enerjisiyle mutlu günümüze renk kattı. İyi ki yollarımız kesişmiş. Harika fotoğraflar ve tüm emeğin için teşekkürler.

Cemal Can Ateş Photography
Ömür Boyu Mutlu Olun. Sevgilerimle. Cemal Can Ateş
H&T Hilal & Tolga Düğün Tarihi: 04/10/2017

Bir insanın en önemli gecelerinden biridir düğünü, her şey kusursuz olsun diye uğraşır aylarca. Ancak yıllar sonra o özel güne fotoğraflarla geri dönebilir, tekrar yaşatırlar o hisleri.. İste Cemal’le bu yüzden çalışmaya karar verdik, fotoğraflarımıza can vereceğini bildiğimizden. Bizi tüm gün olağanca pozitifliğiyle rahatlatarak, en güzel anlarımızı ölümsüzleştirdiği için hep iyi ki onu seçmişiz dedik. Kamera kadar onu kullanan da özenle seçilmelidir. Güleryüzün, bizim için Adana’ya gelip her şeyi daha da kolaylaştırdığın için, özenle hazırladığın albüm için sana çok teşekkür ederiz, herkesin hayatının bir bölümüne dokunabilmen dileğiyle ?

Cemal Can Ateş Photography
Sayenizde Ben De Harika Bir Gün Geçirdim. Adana'yı Uzun Zaman Sonra Yeniden Görüp Gezme Fırsatım Oldu. Çok Ama Çok Keyifliydi. Güzel Yorumunuz Için Ben Teşekkür Ederim. Cemal Can Ateş
Z&H Zeynep & Hamdi Düğün Tarihi: 30/09/2017

Evliliğe giden yolda tüm güzel telaşlar hemen geçiyor ve o gün yaşananların çoğu hatırlanmıyor bile… Geriye dönüp baktığımızda ise o eşsiz anıların hatırlanmasında en önemli katkıyı sağlayan tabiki o güne dair muhteşem fotoğraflarınızın olması.? Fotoğraf çekimlerinde kasılan ve poz vermekten pek hoşlanmayan bir çift olarak biz, belki de düğünümüzün en eziyetli kısmı o olacak diye düşünmüştük.
Ta ki Cemal Can Ateş’i tanıyana kadar… İlk olarak internetten şans eseri çalışmalarına rastladım ve her bir fotoğrafta hissettiğim ortak tema; yapmacıklıktan uzaklık, içtenlik ve tabiki doğallık…. Birbirinden farkları ise değişen kişiler ve mekanlar.? Bir kere klasik fotoğrafçı pozları ve yönlendirmeleri yok. Aksine gezip, konuşurken, eğlenirken anı yakalayan, her anınızı her duygunuzu en doğal haliyle sanatsal bakış açısı ve özgünlüğü ile bizlere sunma peşindeydi. ? Doğal olan, çok sempatik ve samimi pozlar için çok çok teşekkür ediyoruz ellerinize sağlık. Albümlerimizin de çok güzel olacağından eminiz ve heyecanla bekliyoruz. Fotoğraflarına baktığında kendini kendi olarak anımsamak isteyen herkesin yolunun Can ile kesişmesi dileğiyle…?

Cemal Can Ateş Photography
O Kadar Doğaldınız Ki.. Asıl Ben Teşekkür Etmeliyim Harika Enerjiniz Için. Ömür Boyu Mutluluklar. Cemal Can Ateş
M&Y Merve & Yağız Düğün Tarihi: 24/09/2017

Herşey o kadar güzeldi ki..

Cemal'e ne kadar teşekkür etsek az inanın!

Fotoğraf çekinmekten nefret eden bir damat ve doğal ve tüm duyguları tüm gerçekliliği ile sergileyen fotoğraflar düşleyen bir gelinin fotoğrafları Cemal'den başkası bu kadar başarıyla çekemezdi. Eşim bırakın fotoğraf çekinmekten kaçmayı, tek bir an olsun, koskoca 3 gün boyunca çekimler hiç bitsin istemedi.

Kına gecemiz, nikahımız ve dış mekan çekimimiz boyunca bizim en özel anlarımızın peşinde koşup tutkuyla çabalayan bir dostumuzun olduğunu bilmek öyle huzur vericiydi ki.. Gerçekten tam istediğimiz gibi, müthiş şeyler çıktı ortaya.. Harika, rengarenk ve kıpır kıpır bir kına albümü, EVET dediğimiz en özel anlara yolculuk, ilk dans ve dış çekim boyunca yemyeşil güzelliklerin içinde doğal, huzurlu bir gezinti..

Cemal ile çalışmak bizim evlenme kararımızdan sonra bu süreçte verdiğimiz en doğru karardı. Her şey ikame edilir, geçiştirilir ama hayatta bir kez yaşanacak en özel anlarımızı yakalayıp tekrar tekrar yaşamamızı sağlayan bir dostun yerine başka şey tutamaz.
Fotoğraflara baktıkça hala zihnimde ve kalbimde heyecanla dans ediyorum Yağız'la..

Çevremizde evlenecek olan arkadaşlarımıza yapacağımız en büyük iyilik fotoğraf çekimleri için Cemal'i önermek olacaktır!

Her şey için teşekkürler Cemal! Eline, yüreğine, emeğine sağlık :)

Cemal Can Ateş Photography
Sevgili Merve, Güzel sözlerin için ne kadar teşekkür etsem az. Harika bir üç gün geçirdik gerçekten. Sizin gibi bir çiftin mutluluğuna şahitlik etmek en güzel kısmıydı benim için. Ömür boyu bu mutluluğunuzun sürmesi dileklerimle. Cemal Can Ateş
 
Cemal Can Ateş Photography ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Cemal Can Ateş Photography hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap