Ankara Düğün Masalı

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat

Önerilen Firmalar

İlker Ünver Photography
218 8 11

Etimesgut

İlker Ünver Photography

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
On Stüdyo Ankara
38 2 3

Çankaya

On Stüdyo Ankara

1.000-1.500 TL
Save the date
Medya Lena
247 5 17

Çankaya

Medya Lena

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Aşkınızın aziz hatırasını unutulmaz görüntülerle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Tüm isteklerinizin karşılık bulacağı, rüyalarınızın gerçeğe dönüşeceği bir çekime hazır olun! Ankara düğün hikayesi firmaları araştırması esnasında karşınıza çıkacağımız Ankara Düğün Masalı isimli fotoğraf stüdyomuzda uzun zamandır çok sayıda çiftin en özel anlarını kayıt altına alıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüp planladığımız çekimler yapıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda beklentilerinizle şekil verdiğimiz bir konsept oluşturuyoruz. Sadece tarzınızı en iyi şekilde yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda eşine zor rastlanır özgünlüğe sahip içerikler de üretiyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek istediğiniz çekim türü üzerine konuşuyoruz. İster fotoğraf isterseniz de video çekimlerimizle geleceğinize unutulmaz anılar bırakmanıza yardımcı oluyoruz. Çekim konseptinize sizin beğenileriniz doğrultusunda karar veriyoruz. Eğer dış mekanda çekimlerinizi yapmak isterseniz Ankara dış çekim mekanları içerisinde yer alan herhangi bir yeri, yurt içi ya da yurt dışı mekanları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siz nerede bulunmak isterseniz ekibimizle birlikte size orada eşlik ediyoruz.

Çekim yerine karar verdiğinizde size ekibimizle eşlik ediyoruz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlarla birden fazla kamerayla çekimlerinizi yapıyoruz. Çekim sırasında poz konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Kendinizi kasmadan samimi şekilde çekimlerinizi yapmanızı sağlıyoruz.

Çekim bittiğinde ise görüntüler içerisinde beğendiğiniz konsepte en uygun olanları özenle seçiyoruz. Bilgisayar ortamında gerekli tüm düzenlemeleri yaparak size söz vermiş olduğumu tarihte çalışmanızı teslim ediyoruz.

Siz de Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız stüdyomuzun sunduğu ayrıcalıklı imkanlardan yararlanmak ve beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarası aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Sema Tohumoğlu

 • Adres: Aşağı Eğlence Mah. Giresun Cad. Uludere Sok. No:42/2 Etlik

Ankara Düğün Masalı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!