Alican Çetinkaya Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Altındağ, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Düğün Çatısı
61 8 17

Çankaya

Düğün Çatısı

1.000-1.500 TL
Trashday
İlker Ünver Photography
218 8 11

Etimesgut

İlker Ünver Photography

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Pass Wedding Photography
104 10

Etimesgut

Pass Wedding Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Çok severek yaptığımız fotoğrafçılığa uzun yıllar önce başladık. Sektörde edindiğimiz deneyimlerle birlikte Alican Çetinkaya Fotoğrafçılık adı altında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dinamik bir ekip olduğumuz için canla başla çalışıyor, hayallerinizdeki fotoğraf çekimini planlıyoruz. Yenilikleri takip ediyor hem kendimizi hem de bakış açımızı geliştiriyoruz. Bu yüzden de daha önce çalıştığımız çiftlerin memnuniyetini kazanıyor, çektiğimiz fotoğraflarla da ses getiriyoruz.

Kimi çiftler için video çekimi yaparken kimi çiftler için fotoğraf hizmeti sunuyoruz. Düğün hikayesi, belgeseli ve klibi olmak üzere birçok çekim türünde anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Çektiğimiz görüntüleri inceleyerek hoşunuza giden kısımları birleştirerek harikulade videolara sahip olabiliyorsunuz.
Fotoğraf ve video çekimleri için çiftimizin istediği her yere gidiyoruz. Dış mekânda gerçekleştirdiğimiz çekimlerin arka planında doğanın güzelliklerinin yanı sıra deniz manzarası da yer alıyor. Bazen yemyeşil bir ormanda bazen ise tarihi mimarisiyle büyüleyen yapıların önünde el ele tutuştuğunuz, sarıldığınız anları ölümsüzleştiriyoruz. Ankara’da Eymir Gölünde ya da Hacettepe Yeşil Vadide sizinle buluşabiliriz. Yeter ki nerede fotoğraf çekimi yaptırmak istediğinizi bizi iletin.

Bizimle tanışmak isterseniz stüdyomuza sizi bekliyoruz. İlk olarak keyifli bir sohbet eşliğinde nasıl bir çekim türü istediğinizi öğrenir, Ankara düğün fotoğraf çekim yerleri arasında hangisini seçeceğimize karar veririz. Böylece planlı ve programlı bir şekilde ilerleyebiliriz. Üstelik fotoğraf çekimi gerçekleştikten sonra nasıl bir fotoğraf albümü tercih edecekseniz stüdyomuzdaki modelleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Biz de en kısa sürede harikulade fotoğraf karelerinizi basarak albüme yerleştirir, size teslim ederiz.

Eğer bizimle görüşmek için randevu alabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Alican Çetinkaya Fotoğrafçılık iletişim formunu gördünüz mü? Gerekli bilgilerin girişini yaptıktan sonra bize göndermek için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir, merak ettiğiniz her şeyi ekibimizden öğrenebilirsiniz.

İletişim

Alican Cetinkaya

 • Adres: Altınpark, Uzayan Sk. No:102, 06160 Altındağ/Ankara

Alican Çetinkaya Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!