Tayfur Öztürk Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Kozan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Emre Yüzer Fotoğrafçılık
160 1 9

Seyhan

Emre Yüzer Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Ali Kuş Photos
38 1

Merkez

Ali Kuş Photos

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Berk Günal Coşman Photography Studio
89 10

Seyhan

Berk Günal Coşman Photography Studio

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Merhaba ben Tayfun Öztürk. 8 yaşından beri fotoğrafçılıkla ilgileniyorum ve çiftlerimin en özel anlarında yanlarında oluyorum. Biliyorum ki düğün fotoğraflarınız, düğününüzden geriye kalacak en değerli hatıralar olacak. Bu nedenle titiz bir çalışma yürütüyor, elimden geldiğince özel isteklerinizi yerine getiriyorum. Sadece fotoğraf çekimleri yapmıyor, düğün videosu konusunda da yardımcı oluyorum. Bu önemli süreci profesyonel hizmetler alarak geçirmek istiyorsanız, Tayfur Öztürk Photography’nin olanaklarına bakmadan kararınızı vermeyin!

İster bir ormanda ister deniz kenarında veya hoş bir sokakta... Siz nereyi seçerseniz orada olacağım. Hayat aslında bir yolculuk ve bu güzel yolculuğu kendi bakış açımla fotoğraflamayı çok seviyorum. Eşinizle olan büyük aşkınızı, heyecanınızı ve mutluluğunuzu göreceğiniz fotoğraf karelerinize her baktığınızda o özel günü tekrar yaşıyormuş hissine kapılacağınıza eminim. İşte benim farkım!

Bu süreçte en fazla karşılaştığım cümle ‘’Ama biz fotojenik değiliz!’’ oluyor. Fotojenik olmanız veya hiç olmamanız harika fotoğraflara sahip olmanız için bir kriter değil. Çünkü size doğru yönlendirmeler yaparak sanki eşinizle vakit geçiriyormuşsunuz hissine kapılmanızı sağlıyorum. Gayet basit ama etkili dokunuşlarımla doğal ve özgün pozlar veriyorsunuz. Bu şekilde ortaya harika fotoğraf kareleri çıkıyor. Bakmaya doyamayacağınız bu fotoğraf karelerinden en güzel albümleri hazırlıyorum. Gelecekte çocuklarınıza göstereceğiniz bu şık albümleri çok beğeneceğinizden hiç şüphemiz yok!

Düğün fotoğrafı dışında düğün videosu ve düğün hikayesi de oluşturabiliyorum. En özel anlarınızdan oluşan kısa videoları özenle derliyor, daha sonra da arka fona en sevdiğiniz şarkıyı ekliyorum. Bunlara ek olarak; nişan ve drone çekimi yapabildiğimi de belirtmek isterim.

Hakkımda daha fazla bilgi almak ve Adana düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

Tayfur Öztürk

 • Adres: Kozan/AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!