Şahin Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Yüreğir, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 6 haftadan fazla
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Dış mekan çekimlerimizi, Şahin Fotoğrafçılık Açık Hava Stüdyomuzda gerçekleştirmekteyiz. İstendiği takdirde Adana içi veya dışı mekanlara da gidilir.

Önerilen Firmalar

Stüdyo Model
138 13 7

Seyhan

Stüdyo Model

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Liza Fotoğrafçılık
30 10 18

Çukurova

Liza Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Emre Yüzer Fotoğrafçılık
160 1 9

Seyhan

Emre Yüzer Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

30 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyor ve yenilikçi hizmetlerimiz ile birlikte farkımızı ortaya koyuyoruz. Bugün bir marka haline gelen ismimiz Şahin Fotoğrafçılık Adana çapında biliniyor ve pek çok çift tarafından da sevgiyle anılıyor. Çünkü bu güne kadar çalıştığımız ve fotoğraflarını çektiğimiz çok sayıda müşterimiz oldu ve her birine de aynı özen ve özveri ile yaklaştık. Stüdyomuzda çalışan birbirinden değerli ekip arkadaşlarımızla birlikte büyümeye ve daha çok kişiye ulaşmaya devam ediyoruz. Hepimiz işlerimizi severek yapıyor ve dünya trendlerini takip ederek kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı özelinde konuşmak gerekirse bu alanda kendimize oldukça güveniyor ve çalışmalarımız ile farkımızla ortaya koyduğumuzu iddia ediyoruz. Gerek stüdyo gerekse dış mekân çekimleri yapıyoruz fakat bir farkla, Şahin Fotoğrafçılık olarak Adana’nın ilk ve tek açık hava stüdyosuna sahip olduğumuz için çekimlerimizi burada gerçekleştiriyoruz. Umuma açık yerlerde herkesin bakışları önünde çiftlerimizin rahat olabildiklerini düşünmüyor ve doğal pozların verilemediğine inanıyoruz. Bu sebeple hiçbir çaba ve masraftan kaçınmadan kurduğumuz 3.000 metrekarelik platomuzda; yemyeşil bir bahçe, şelaleler, havuzlar, 3 boyutlu evler, devasa bir aşk yazısı ve daha pek çok detaya sahibiz. Bu sayede çiftimizin istediği konseptte çekimi yorulmadan ve lokasyon değiştirmeden kolayca çekebiliyoruz. Platomuzun yanı sıra dileyen çiftlerimiz için elbette ki farklı yerlere de gidebiliyoruz. Hatta Adana ile sınırlı kalmayıp şehir dışına dahi çıkabiliyoruz.

Fotoğraf haricinde, kaliteli ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak video çekimleri de yapabiliyoruz. Özellikle de son dönemde oldukça popüler hale gelen düğün hikâyesi ve düğün klibi gibi kısa videoları başarıyla kaydedip montajlayarak çiftimizde teslim ediyoruz. Her yıl yenilenen son moda albümlerimizi de çiftimizin beğenisine sunarak hazırlıyoruz. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz yukarıdaki iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için Şahin Foto Adanalı çiftlerini bekliyor.

İletişim

Sahin Kokarcalı

Tuğçe Kokarcalı

Gülsüm Karakoş

 • Adres: Kozan yolu üzeri No:288 Yüreğir

Şahin Fotoğrafçılık Yol Haritası

1 yorum


S&M

Sevim & Mehmet

Düğün Tarihi: 17.04.2016

15 nisanda dış mekan çekimimizi Şahin fotoğrafçılıkta yaptırdık. Çekimin düğün öncesi yapılması çok hoşumuza gitti zaten gelin başını ücretsiz yaptılar. Düğün günü hiç sıkıntıya girmeden düğünümüze gittik. Açık hava studyoları harika. Ben adanada böyle bi yer daha görmedim. İşlerinde çok... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!