İmparator Fotoğraf

E-posta Gönder

0850 532 9563

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Yüreğir, Adana

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? istenilen her mekanda çekim yapmaktayız

Kampanyalar ve Paketler

İmparator Fotoğraf

Eşsiz Dış Çekimleriniz %25 İndirimle 900 ₺'den Başlayan Fiyatlarla!

Düğün.com çiftlerimize özel kampanyamız için hemen şimdi teklif alın, detaylar hakkında görüşelim!

*Kampanyamızın son tarihine kadar sözleşmelerini yapan çiftlerimiz için avantajlarımız geçerlidir.

Son gün 31/05/2021


Hakkında

Birbirinden hoş fotoğraf kareleriyle özel günlerinizi ölümsüz anılara dönüştürerek size profesyonel bir çekim hizmeti sunuyoruz. Kalitenin adresi olduğumuz İmparator Fotoğraf isimli markamızla şimdi de sizin hayatınızı güzelleştirmeye geliyoruz.

Uzun zamandır düğün, kına gecesi, nişan, konsept ve ürün çekimleri yapıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çiftin özel çekimlerini yaparak hayatlarının en önemli anlarına şahitlik etmekten mutluluk duyan bir ekibiz. Profesyonel bir ekibe sahibiz. Fotoğraf çekiminiz öncesi sizinle tanışarak bizden beklentilerinizin neler olduğunu ve nasıl bir fotoğraf albümünün içerisinde yer almak istediğinizi tüm detaylarıyla konuşuyoruz. Elbette daha önce yapmış olduğumuz çalışmalarımızı da göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Adana dış çekim mekanları içerisinde yer alan düğününüzün konseptine uygun, aşkınızda belki de anısı olan bir yeri, tarihi mekanları ya da doğayla iç içe bir alanı fotoğraflarınızın arka fonu olarak tercih edebilirsiniz. Eğer fotoğrafınızın arka planının neresi olacağı konusunda son kararı ise tamamen size bırakıyoruz. Kararsız kaldığınız noktalarda müdahale ederek yön gösteriyor ve gereken yardımı yapıyoruz.

Çekim esnasında her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Böylelikle yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesine sahip fotoğraflar elde ediyoruz. Fotoğraf çekimine başladığımızda ise içinizden geldiği gibi davranmanızı ve oldukça doğal olmanızı istiyoruz. Kendinizi ne kadar rahat hissederseniz o kadar güzel karelerin ortaya çıkacağını biliyoruz.

Fotoğraf çekiminin sonunda ise fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenlemeye başlıyoruz. Gölgelendirme, ışık oyunları, netlik ayarı, pürüz giderme ve efekt düzenlemesi gibi fotoğraf rötuşlarıyla görüntülerinizi istediğiniz konsepte uygun şekilde hazırlıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlanmış fotoğraflarınız orijinalleriyle birlikte size teslim ediyoruz.

Siz de Adana düğün fotoğrafçısı İmparator Fotoğraf’ın objektifiyle mutlu günlerinizi taçlandırmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Onur Mahsur Ay

 • Telefon: 0850 532 9563
 • Adres: Selahattin Eyyubi Mah. Şehit Mustafa Göksel Cad. No:42 Yüreğir

İmparator Fotoğraf Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!