Sarıkaya Ofset

E-posta Gönder

Sarıkaya Ofset

Düğün Davetiyesi

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Davetiye Kadıköy
139 14

Kadıköy

Davetiye Kadıköy

......

Beşiktaş Davetiye
234 1 17

Beşiktaş

Beşiktaş Davetiye

......

Paprika Design
56 19

Kadıköy

Paprika Design

......

Hakkında

Düğün davetiyesi arayışında olan gelin ve damat adayları aradığı davetiyeyi bulmak için emek gösterir. Sarıkaya Ofset olarak davetiye seçeneklerimizi geniş tutuyor, herkesin bütçesine ve zevkine uygun davetiye üretimi gerçekleştiriyoruz. Davetiyelerimiz arasından seçim yapacak olan gelin adaylarımız için kataloglarımız mevcut. Onlarca katalog arasından seçim yapmak isteyen çiftlerimiz kendi zevklerine uygun davetiye modelini seçiyor. Örnek bir davetiye hazırlanmadan kesinlikle baskıya geçilmiyor. Örnek davetiyenin beğenilmesi halinde çiftlerimizin istediği miktar kadar davetiye basımı gerçekleştiriliyor. Bizim için adet önemli değil. Dilediğiniz kadar davetiyeyi sizler için hazırlıyor, adresinize teslim ediyoruz. Güvenli alışveriş imkanı sunan firmamız hiçbir gecikme olmadan tam zamanında davetiyelerinizi sizlere ulaştırıyor ve davetiyeleri kullanımınıza sunuyor.

İletişim

Ismail Sarimaya

  • Adres: 2. matbaacılar sitesi 6. kat e blok TopkapıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.