Net Davetiye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Davetiye Kadıköy
139 14

Kadıköy

Davetiye Kadıköy

......

Beşiktaş Davetiye
234 1 17

Beşiktaş

Beşiktaş Davetiye

......

Paprika Design
56 19

Kadıköy

Paprika Design

......

Hakkında

Gelişen teknoloji ile beraber düğün ve sünnet davetiye siparişini de online olarak satın alma imkanını sizlere sunuyoruz. Yüzlerce davetiye çeşidini bir arada bulabileceğiniz ve arkadaşlarınızla paylaşıp fikirlerini alabileceğiniz şekilde hizmetinize sunulmuştur.

Özellikle düğün öncesi telaşlı ortamda zamandan çok büyük tasarruf sağlayarak hızlı bir şekilde en önemli gününüzü sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız. En mutlu gününüzde dostlarınızı birbirinden güzel yüzlerce çeşit davetiyelerden biri ile davet edebilirsiniz.
Ayrıca nikah şekeri çeşitlerimiz ile de hizmetinizdeyiz.

Kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet ana ilkemizdir.


Düğün davetiyeleri, Nişan Davetiyeleri, Nikah Davetiyeleri, Sünnet Davetiyeleri, Şirket Davetleri, Yemek Davetleri için birbirinden farklı yüzlerce Davetiye modeli ile hizmetinizdeyiz. Online davetiye siparişi vererek rahat ve hızlı bir şekilde davetiye siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişleriniz 1 Günde hazırlanarak hızlı bir şekilde adresinize gönderilmektedir. 0 güvenli alışveriş keyfini bizimle yaşayın.

İletişim

Enes Bey

Enes Ay

  • Adres: Dereboyu Caddesi Taç Sokak No:3A Mecidiyeköy

Net Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.