My Little Heart

Listeme ekle
0216 706 2509
E-Posta Gönder
My Little Heart


YORUMLAR (17)

+ Yorum Yaz
J&E Julia & Emre Düğün Tarihi: 21/05/2016

Tamamiyle Spontane bir şekilde davetiyemizi internet üzerinden my little heart modellerine bakarken keşfettik.. Kendileri bizleri çalışma ortamında ağarladılar ve istediğimiz davetiyeyi oluşturmamızda yardımcı oldular ve fikirler verdiler .örnekleri yakından görüp üzerinde değişiklikler yaptırarak kendi davetiyemizi yaratma şansımız oldu ve oldukça da şık oldu.. Gören herkes ten inanılmaz pozitif yorumlar aldık My little heart örnekleri ,Bir düğün davetiyesinde olması gereken tüm detaylar ile birlikte oldukça yaratıcı dizaynlar ile göze de hitap ediyor .Biz çayımızı kahvemizi içerken gereken tüm detayları sohbet havası içerisinde konuştuk.Davetiye üzerindeki el işçiliği de yabana atılır ölçüde değil kurdelelerin tamamı elle bağlanıp muntazam şekilde kesiliyor Bu işi size bırakmıyorlar basit bir matbaa yahut ticaret felsefesinden uzak bir ortamda düğün davetiye sorununuzu çözüyorsunuz aynı günler içinde bir arkadaşıma da tavsiye ettim o da çok beğendi ve nişan için bastırmaya karar verdi.Sonuç olarak 0 tavsiye ederim Teşekküler My Little heart

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. My Little Heart sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Fiyat 3-5 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellik

  • Özellikler Şehirdışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Hakkında

Sizde eski tip klasik davetiyelerden sıkıldınız mı?

Sadece size özel tasarlanan ve sizi yansıtan bir davetiye ile sevdiklerinizi mutluluğunuza ortak etmek mi istiyorsunuz?

Bizde işte tam bu düşünce ile yola çıktık ve size özel tasarlanan butik davetiyelerimiz ile yanınızdayız.
İster hazırladığımız birbirinden farklı ve modern davetiyelerimizden birini seçin, isterseniz de bizimle irtibata geçin ve birlikte sizi yansıtan ve sadece size özel olacak davetiyenizi tasarlayalım. Heyecanınızı ve mutluluğunuzu sizi yansıtan davetiyeniz ile sevdiklerinizle paylaşın.
.

İLETİŞİM

0216 706 2509
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Hatice Şişman Adres Ümraniye
Ümraniye,

YORUMLAR (17)

+ Yorum Yaz
Ö&R Özde & Rıdvan Düğün Tarihi: 09/09/2017

Düğün davetiyesi arayışına girdiğimiz zaman, klasik tarzda bir şey istemiyorduk, birçok firmadan teklif aldım ve numuneleri inceledim ancak My Little Heart tasarımları, Hatice Hanım'ın yardımsever ve çok hızlı geri dönüş yapması sayesinde hiç sorun yaşamadık, herkes davetiyelerimize bayıldı ve nereye yaptırdığımızı sordu. Evlenecek çiftlere kesinlikle tavsiye ediyoruz :)

F&Ş Fatma & Şakir Düğün Tarihi: 19/08/2017

Düğün hazırlıklarımızın telaşı içinde bize davetiyelerimiz konusunda her şekilde destek veren ve tam olarak istediğimiz davetiye'yi tasarlayan Sayın Hatice hanıma buradan sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Kendisi'ile çalışmış olmaktan son derece sevinçliyiz.

B&A Betül & ALİ Düğün Tarihi: 01/07/2017

Bu stresli süreçte bize en hızlı şekilde hayal ettiğimizdende güzel davetiyeleri hazırladığı ve ilgisi için teşekkür ederiz.

E&H ELİF & HALİT Düğün Tarihi: 01/05/2017

Nişan davetiyelerimizin arkasından, düğün davetiyelerimiz için de Hatice Hanım ile çalıştık. Her yönüyle çok memnun kaldık. Ürünlerin kalitesi, Hatice Hanım'ın ilgi ve alakası muhteşemdi. Bu tatlı telaşe dönemlerinde kendisini şiddetle tavsiye ederim:)

Ş&T şengül & Türker Düğün Tarihi: 04/03/2017

Bu stresli süreçte ki en doğru seçimlerinden biriydi Hatice Hnm ile çalışmak:)İyi ki ama iyi ki sizi tercih etmişim herkes davetiyeme bayıldııııı gerçektende çok ama çok güzellerdi davetiyelerimin üzerinde papatyalar ve buğdaylar vardı özenle kutuya yerlestırılmesı gerekıyordu yanı o kadar guzel paketlemıslerdı kı herseyıyle mukemmmel olduklarını soyleyebılırım burdan bır kez daha tesekkur etmek ıstedım:)))

 
My Little Heart ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için My Little Heart hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap