Girgin Davetiye

E-posta Gönder

Girgin Davetiye

Düğün Davetiyesi

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

RY Tasarım Atölyesi
31

Zeytinburnu

RY Tasarım Atölyesi

......

Paprika Design
56 19

Kadıköy

Paprika Design

......

Beşiktaş Davetiye
234 1 17

Beşiktaş

Beşiktaş Davetiye

......

Hakkında

Girgin Davetiye desteğiyle, sevdiklerinizi çağırmak istediğiniz davetlerinizi size özel kılmak kulağa nasıl geliyor? Firma olarak, davetiyenizin sizi temsil ettiğini düşünüyor ve bunun için uğraşıyoruz. Kreatif işler çıkararak yıllar geçse bile saklamak isteyebileceğiniz davetiyeler üretiyoruz. Her düğün davetinde size de gelen o klişe olmuş davetiyeler ile düğününüz olacağını haber vermek yerine, sevdiklerinizin eline gidince sizi hatırlatan bir davetiyeniz olmasını istemez misiniz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. Sizlerin istekleri, arzularını göz önünde bulundurarak tasarımları yapmak için ekibimiz her daim iş başında. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için mesaj bırakabilir ya da telefon ile ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlanacaktır

İletişim

Celal Girgin

  • Adres: Osmanağa Mah. Pavlonya Sk. Şan Ap. No:10/B Kadıköy - İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.