Elifine isler

E-posta Gönder

Elifine isler

Düğün Davetiyesi

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

RY Tasarım Atölyesi
31

Zeytinburnu

RY Tasarım Atölyesi

......

Paprika Design
56 19

Kadıköy

Paprika Design

......

Beşiktaş Davetiye
234 1 17

Beşiktaş

Beşiktaş Davetiye

......

Hakkında

Düğün davetiye konusunda uzun yıllardan beri hizmet sunuyor, gelin ve damat adaylarımıza özel farklı çeşitlerde davetiye üretimi gerçekleştiriyoruz. He davetiye modelimiz birbirinden farklı olduğu için çok sayıda davetiye çeşidiyle karşınızdayız. Aradığınız davetiye modelini bir türlü bulamıyorsanız doğru adrestesiniz. Elifine İşler olarak davetiye alternatiflerimizin çeşidinin çok olduğunu rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Davetiye alternatiflerimiz arasından seçim yapmak sizin tercihinize kalmış. Dilerseniz renkli dilerseniz eğlenceli dilerseniz tek renk ve sade davetiye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Klasik davetiye modellerinden vazgeçemeyen gelin ve damat adaylarımız için sert, kalın ve altın ya da gümüş baskı kullanılarak hazırlanmış şık davetiye modellerimizde mevcut. Sizler seçin, bizler sizin için davetiyelerinizi basalım.

İletişim

Elif Gurbuz

  • Adres: suadıyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.