Dilaraizm


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
N&S nihan & semih Düğün Tarihi: 16/07/2016

Tesadüfen bulduğum için çok şanslıyım, gelinliğime hatta kedime kadar herşeyi ince ince çizmiş! Çoook minnoş davetiyeler için dilara hanım sana çok çok teşekkür ederiz. Düğünün en özel ve güzel detaylarından biri olacak!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Dilaraizm sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Fiyat 3-5 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellik

  • Özellikler Şehirdışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Hakkında

Birlikte çekildiğiniz bir fotoğraf, belki bir anınız ya da kurduğunuz ortak bir hayaliniz..
Sizin için, aklınızdaki hayalleri, rengarenk kalemler, saatler süren el çizimleri ile bir illüstrasyon olarak ölümsüzleştiriyorum.

İstediğiniz çizimleri bana anlatmanız, belki bir fotoğraf göstermeniz ve ne istediğinizi söylemeniz yeterli..
Sonrasında beyaz kağıdımı, bir kap suyumu, rengarenk boya ve kalemlerimi alıyorum. Müziğimi açıyorum, kedimi yanıma alıyorum ve sizin için çizmeye başlıyorum.

Davetiyesini sıradan olmasını kabullenmeyen, anı ve gününüze anlam katacak çalışmalar ve aklınıza gelen her türlü soru için teklif verip bana ulaşabilirsiniz.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Dilara Kavaklioglu Adres Şişli
Şişli,

YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
N&S nihan & semih Düğün Tarihi: 16/07/2016

Tesadüfen bulduğum için çok şanslıyım, gelinliğime hatta kedime kadar herşeyi ince ince çizmiş! Çoook minnoş davetiyeler için dilara hanım sana çok çok teşekkür ederiz. Düğünün en özel ve güzel detaylarından biri olacak!

B&G Beyza & Güner Düğün Tarihi: 11/06/2016

Özel günleri unutturmayacak özel nesneler vardır. Bu davetiyeler sadece düğünümüz için yapıldığından değil, Dilara ve çizimlerinin gücüyle de aklımızdan çıkmayacaktır, diye düşünüyorum. Eşimle beraber hem güler yüzü, hem de yorumlarımızı sabırla dinlediği için ayrıca teşekkür ediyorum. Hayal edemeyeceğimiz kadar muhteşem bir hediye sundu bize.

E&B Erica & Burak Düğün Tarihi: 02/04/2016

Olup olabilecek en orjinal davetiye. Herkes matbaadan katalogdan en sıradan davetiyelerden seçim yaparken, biz en güzel anılarımızdan birini dilara hanımdan istedik ve düşündüğümüzden bile güzel bir iş oldu. Sonra onu görünce düğünümüzdeki amerikan servisleri ve masalardaki kişi isimleri içinde çalışma istedik. Düğünümüz ile ilgili en çok konuşulan, herkesin anı olarak sakladığı mükemmel hatıralarımız oldu.
Çok teşekkürler

G&F Gülay & Ferhat Düğün Tarihi: 06/03/2016

Şık ve zarif işlere imza atmalarının yanında çok da ilgililer. Kişiye özel olması başlıca tercih sebebimdi, çok şükür şaşırtmadılar. Tanıdığım herkesten olumlu geri dönüşler aldım.Çok teşekkür ederim.

E&C Elif & Cenk Düğün Tarihi: 26/09/2015

Dilara, son derece yaratıcı, size özel tasarımlar hazırlıyor ve zaman konusunda da size hiç sıkıntı yaşatmıyor. Biz davetiyemize bayıldık, bu tatlı hanımla tanışmak ve çalışmak büyük bir zevkti. :)

 
Dilaraizm ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Dilaraizm hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap