davetix

E-posta Gönder

davetix

Düğün Davetiyesi

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Paprika Design
56 19

Kadıköy

Paprika Design

......

RY Tasarım Atölyesi
31

Zeytinburnu

RY Tasarım Atölyesi

......

Davetiye Kadıköy
139 14

Kadıköy

Davetiye Kadıköy

......

Hakkında

Düğün davetiyesi İstanbul seçenekleri arasında insanlar en uygun fiyatlı davetiye seçeneklerine ulaşmak ister. Bunun için de tüm firmaları inceler. Fiyat karşılaştırması yaparak da bütçesine uygun olanı tercih etmek ister. Ancak bu noktada evlenecek çiftlerin tek seçim tercihi fiyatlar olmamalıdır. Fiyatlar dışında kaliteli basım da oldukça önemlidir. Pek çok çift fiyatları uygun olan davetiye firmalarını seçer. Daha sonra ortaya çıkan kalitesiz davetiyelerden rahatsız olur. Bu nedenle de çiftler tercih yaparken öncelikli olarak kaliteden ödün vermemelidir. Bu özel günde en doğru davetiyelere ulaşmanızda Davetix size yardım eder. Kaliteli davetiyeler oldukça uygun fiyatlar ile karşınıza çıkar. Bu sayede de bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz.

İletişim

Bulent

  • Adres: Istanbul cad. No 30 cebel is merkezi 20-z bagcilarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.