Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi

E-posta Gönder

0850 532 2857

4 yorum

Düğün Davetiyesi

Kategori

3-5 TL

Min. Fiyat

Kaligrafik Davetiye

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3-5 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellik

  • Özellikler Kaligrafik Davetiye

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Kampanyalar ve Paketler

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi

Davetiye Siparişlerinizde Kaligrafi Hizmeti Bizden Hediye!

100-200 adet arası siparişlerinizde 20 adet, 200 adet ve üzerindeki davetiye siparişlerinizde 50 adet davetli kaligrafi isim yazımı hizmeti hediye ediyoruz.

Yazı stiliniz davetiyenizde yer alan yazı stiline uyumlu, siyah renk mürekkep ile hazırlanacaktır.

Kampanyamız Ocak ayında vereceğiniz siparişlere özel, geç kalmayın :)

Son gün 01/02/2020


Hakkında

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülüp planlandığı düğün sürecinde çiftlere düşen çok sayıda görev var. Ellerinden geldiğince halletmeye çalışıp imkanları doğrultusunda en iyisini de ortaya koyduklarına eminiz. Mekân seçimi, süslemesi, konsept belirlemesi, gelinliği, çiçeği, pastası ve daha niceleri… Fakat şu veya bu şekilde her birinin uzun ya da kısa vadede yitip gittiğini de unutmamak gerek. Elinizde o günü size her zaman hatırlatabilecek çok az şey kalır.

Davetiye de bunlardan bir tanesi ve belki de saklaması en anlamlı olanlardan. Söz uçar yazı kalır derler ya işte bu da o hesap, üzerinde o müstesna günün tarihinden lokasyonuna, eğer diliyorsanız o dönemin heyecanı ile yazdığınız veya seçtiğiniz birkaç sözcüğe kadar pek çok bilgi yer alır. Biz, Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi olarak diyoruz ki; gelin bu davetiyeyi size özel kılmak ve yıllar geçse de baktığınız her seferde sizi gülümsetmeye yetip anıları hatırlatacak bir şeye dönüştürelim.

Kaligrafi ve yazma sanatı aşığı olduğumuz için bu tutkuyu profesyonel bir alana yansıtmak ve mesleğimiz haline getirmek istedik. Bu sebeple hatırı sayılır bir süredir İstanbul’un butik davetiye sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Düğün ve benzeri özel günleri için farklı bir alternatif arayan çiftler tarafından keşfediliyor ve becerimizi davetiyeler üzerinde sergiliyoruz. Renginden kağıdı ve dokusuna, tarzından aksesuarlarına ve elbette ki yazı tipine kadar her şeyi özenle seçiyor ve çiftlerimizin beğenisine göre kararlaştırıyoruz.

Hem illüstrasyon hem de kaligrafik detaylarla kişiye özel olarak tasarlanan davetiyelerimize uyum sağlayacak başka hazırlıklar da yapıyoruz. Eksiksiz bir konsept isteyen gelin ve damatlar için masa kartları, zarflar, menü kartları ve isim panoları hazırlıyoruz. Kaligrafi İstanbul davetiye ve benzeri ürünler için arayışınızı sona erdirmek için Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi olarak buradayız. Bize ulaşmak için yukarıdaki telefon numaramızı kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Onur Özbay

Yasemin Özbay

  • Telefon: 0850 532 2857

  • Adres: Beşiktaş/İstanbul

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi Yol Haritası

4 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


N&M

Nur & Mehmet

Düğün Tarihi: 16.08.2019

İlgili bir firma hemen döndüler ve ilgilendiler. Kaliteli ürünlerin olduğuna inanıyorum. Tavsiye ederim.

e&e

elif & emirhan

Düğün Tarihi: 26.04.2019

Davetiyelerimizi organizasyon firmamızdan temin etmiştik. Biraz daha özenilmiş durması için üzerine isim yazdırdık Beyaz Eskiz e. Ve gerçekten bütün havası değişti davetiyenin. Birkaç yazı şekli önerildi bize onların içinden seçtik. Çok güzel ilgilendiler hem de yönlendirdiler. Güzel bir sonuç elde... devamı 

ö&e

özlem & engin

Düğün Tarihi: 15.12.2018

Düğünümüz için hazırladığınız davetiyelerimiz herkes tarafından çok beğenildi. Özgün ve yaratıcı tarzınız ayrıca kişiye özel tasarladığınız kaligrafileriniz harika.Hayatımız boyunca saklayacağımız en güzel ve özel anımız için teşekkürler.

M&G

Mısra & Gökhan

Düğün Tarihi: 18.11.2018

Davetiyelerimizi gerçekten beğendik çok güzel oldular. Çok teşekkür ederiz tekrardan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!