Art Davetiye

E-posta Gönder

0212 963 1381

Düğün Davetiyesi

Kategori

3-5 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3-5 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellik

  • Şehir Dışı Gönderim
  • Kaligrafik Davetiye
  • Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Hakkında

Sevdiklerinizi en özel günlerinize muhteşem bir davetiye tasarımıyla davet etmek ister misiniz?

Uzun yıllardır bu sektörde çalışan Art Davetiye Fatih, zevkinize hitap edecek birbirinden güzel davetiye modelleriyle mutluluğunuza ortak olmak istiyor. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tüm detaylarla yakından ilgilenen ekibimizden gerekli tüm yardım ve danışmalığı isteyebiliyorsunuz.

Düğüne katılacak misafirlerinizi sizi bir çift olarak yansıtan bir simge veya yazı ile çağırmanız eminiz ki onların da hoşuna çok gidecek! Yılların tecrübesine sahip bir firma olduğumuzdan bu konuda bize sonsuz güvenebilirsiniz. Birbirinden güzel modeller ve her zevke hitap edebilen tür ve çeşitlilikte davetiyelerimizle düğün tarihinizi sonsuzluğa taşıyabilirsiniz.

Peki o eşsiz davetiye tasarımını bulmanız için size nasıl yardımcı oluyoruz?

Öncelikle sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçiyorsunuz ve biz de size elimizdeki tasarımlardan örnekler gönderiyoruz. Renk renk model model tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Tabii bu süreçte düğün konseptinizi de dikkate almanızda fayda var! Örneğin; bir kır düğünü yapacaksınız, davetiyenizde doğayı yansıtan detay ve aksesuarları kullanabilirsiniz. Eğer modern tasarımıyla fark yaratacak bir salon düğünü yapacaksınız; salonunun dekorasyonunda kullandığınız renkleri davetiyenizin tasarımı için de tercih edebilirsiniz.
Davetiyenizin tasarımına karar verdiniz peki ya içindeki yazı?

Eşinizle olan büyük aşkınızı yansıtan özel cümleler ya da bizim sizin için hazırladığımız kalıp davet cümlelerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. İstediğiniz yazı çeşidini istediğiniz renk ile davetiyenize işleyerek muhteşem bir tasarım ortaya koyuyoruz. Davetiyelerinizin seçimini yaptıktan sonra hemen hazırlıklara başlıyoruz ve çok kısa bir süre içerisinde size teslim ediyoruz.

İstanbul davetiye firmaları arasından fark yaratacak hizmet ve modellerimizle yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi alıp fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yusuf Ateş

  • Telefon: 0212 963 1381

  • Adres: Hobyar, Narlıbahçe Sokağı Kader Han No:5/2 Fatih/İstanbul

Art Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!