Forinvite

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Önerilen Firmalar

Gaziantep Davetiye
58 1

Şehitkamil

Gaziantep Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğünü için heyecanlanan ve Gaziantep’te düğün davetiyeleri konusunda araştırma yapan bir çiftseniz Forinvite ailesi olarak sizinle tanışmak istiyoruz.

Alanında uzman ekibimiz, profesyonel kadromuz ve beklentileriniz doğrultusunda şekil verdiğimiz çalışmalarımızla her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Dijital olan çağa davetiyelerimizle ayak uyduruyoruz. Kağıt kullanarak doğaya zarar vermeden, tek tek herkesi dolaşarak zaman kaybetmenize gerek kalmadan sevdiklerinize düğün haberinizi verebilirsiniz. Yapmanız gereken her şey parmağınızın bir ucunda olacak.

Davetiye seçiminde önceliğimiz her zaman sizin istekleriniz oluyor. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma benimsiyoruz. Beklentileriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. İstediğiniz renklere, modellere, yazı stillerine ve tarzlara bakıyor, çalışmalarımızdan da örnekler gösteriyoruz. Davetiye hazırlıklarınızın her aşamasında fikrinizi alıyoruz. Son aşamaya geldiğimizde ise size tekrar gösteriyor ve onayınızı alıyoruz. Onayınız sonrasında işlemi bitiriyoruz. Ortalama bir saat süren bu hazırlıklarda zamandan da oldukça tasarruf ederek davetiyenize ulaşıyorsunuz. Davetiyelerimizin sınırsız gönderim hakkı bulunuyor. Limitsiz gönderimler esnasında seçeceğiniz pakette isterseniz konuklarınızın katılım yapıp yapmayacağını da online olarak takip edebiliyorsunuz.

Birbirinize aşkla bakan pozlarınızın olduğu görseller, dantel işlemeli motifler, dikkat çeken yazı stilleriyle fark yaratan bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Uzun zamandır bu işi yapıyoruz ve pek çok çiftin mutluluğuna ortak olmak en büyük gurur kaynağımız. Dünyanın neresinde olursa olsun sevdiklerinize uygun fiyatlarla davetiyelerinizi iletebilirsiniz. Ücreti tek bir kez ödüyorsunuz, davetiyeleri ise sınırsız şekilde gönderiyorsunuz.

Siz de Gaziantep düğün davetiye fiyatlarını araştıran bir çiftseniz Forinvite’nin hem hizmetlerini hem de fiyat tekliflerini öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresini kullanabilir veya iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Berkay Değer

isra-ates

  • Adres: Güneykent Mah. 102234 No Cad. No:30/B, Şahinbey, Gaziantep

Forinvite Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!