Yeni Evinizdeki Sadık Yardımcınız

Evliliğin günlük pratiklerlerine alışmanız zaman alacak. Bu zaman zarfında sizi destekleyecek, yılmadan çalışacak, size zaman ve para kazandıracak sadık bir yardımcınız olsa ne güzel olur değil mi? İşte Bosch bunun için çalışıyor. Bosch elektrikli ev aletlerinin en yeni üyelerinden Bosch Avantixx 7 ve Avantixx 8 çamaşır makineleri yeni yaşamınız için üretilen teknolojileri sayesinde hem ekonomik hem de de efektif şekilde yeni yaşamınıza adapte olmanıza yardım ediyor. Nasıl mı?

Bahar Temizliğini Ona Bırakın!

Annelerimizden yadigar; her ilkbahar ve sonbaharda evlerde bahar temizliği yapılır. Ben o kadar titiz değilim, diye düşünmeyin. Evlendikten sonra bir anda kendinizi işaret parmağınızla köşelerdeki tozları kontrol ederken, tül perdelerdeki hafif grilikten rahatsız olurken, yorganlarınızın naftalin kokusunu çıkarmaya çalışırken bulabilirsiniz. Genleriniz evde kalıp temizlik yapmanızı, patronunuzsa işe gitmenizi söylüyorsa üzülmeyin. Çünkü işten gelip kahvenizi yudumladığınız o yorgun saatlerinizde çamaşır makineniz yorganlarınızı yıkıyor olacak. Yorgan programı sayesinde elyaf dolgulu yorgan, yastık hatta yatak örtüsü gibi büyük hacimli çamaşırlarınız için hijyenik ve köklü bir temizlik vaat eden Bosch Advantixx çamaşır makineleri ile içiniz rahat edecek.

1dugun_hazirligi_camasir_makinesi - evlenecek çiftlere bosch çamaşır makinesi

Ya Sığmazsa?

Tam da bu ihtiyacı giderebilmek için devreye WaveDrum giriyor. Oldukça geniş tasarlanan WaveDrum tambur sayesinde, o güzelim çeyizleriniz tambur içinde sıkışmadan yıkanıyor olacak. Böylece nevresimden masa örtünüze, bornozunuzdan en sevdiğiniz battaniyenize ev tekstillerinizin tamamı yıkama sürecinin her aşamasına tam olarak katılacak ve deterjan kalıntısı kalmadan mükemmel yıkanacaklar. Üstelik bütün bunların üzerinde de su faturanızdan tasarruf edeceksiniz.

2evlilik_hazirligi_camasir_makinesi - bosch çamaşır makinesi 8 kg

Tasarrufu Abartın

Evet abartın ve ister zamandan isterseniz de enerjiden tasarruf edecek şekilde çamaşır makinenizi ayarlayın. Böylece zamanınız azsa SpeedPerfect seçeneğini seçerek %65’e kadar zamandan; vaktiniz bol ise de EcoPerfect seçeneğiyle her kg çamaşır için %50’ye kadar enerjiden tasarruf edebilirsiniz. A+++ enerji sınıfından%10 daha tasarruflu Bosch Avantixx 7 ve Avantixx 8 çamaşır makineleri, sunduğu yorgan programıyla kuru temizleme ihtiyacınızı ortadan kaldırarak, yıkanabilir etiketi olan elyaf dolgulu yorgan ve yatak örtüsü gibi büyük hacimli çamaşırlarınız için de hijyenik ve köklü bir temizlik vaat ediyor. İşte bu kadar basit!

3dugun_hazirliklari_beyaz_esya - evlenecek çiftlee bosch çamaşır makinesi modelleri

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

LG Leman Gülen

Kullananlardan da iyi yorumlar duydum bu makineyle ilgili. Çeyiziniz için kullanışlı bir parça olabilir kızlar :))

K K.pınar

İyice araştırmak lazım beyaz eşyaya karar vermeden önce...