Her evin bir ruhu vardır. Sahibinin içinde rahat etmesini sağlayan, ona enerji veren; en önemlisi de sahibini yansıtan bir ruh... Evinizde bu ruhu yakalamak düşündüğünüz kadar zor değil. Altıncıcadde.com’dan seçeçeğiniz bir kaç mobilya, zevklerinizi sizin anlatmanıza gerek kalmadan ziyaretçilerinize yansıtacak, evinizi sıcacık bir yuvaya dönüştürmenizi sağlayacak.

Modern Sanat Evinizde!

İçi içine sığmayan modern sanat aşığı çiftler! Yirminci yüzyılın son çeyreğine damgasını vuran sanat akımı pop-art artık evinizde yaşayacak. Neon renklerin egemenliği, klasik mobilyaların yeniden yorumlanması ve eskiyle yeninin kombinasyonu ile elde edeceğinzi pop-art tarzındaki dekorasyon, misafirlerinizi de sizi de çok eğlendirebilir.

popart - yeni eviniz sizi anlatsın

Ruhunuz Dinlenecek!

İşten çıktınız...Büyük şehrin tozunu, dumanını ve kalabalığını aşıp evinize ulaştınız. Sade ve modern çizgilerle donattığınız eviniz sizi sarıp sarmalasın, yorgunluğunuzu alıp sakinleştirsin istemez misiniz? Öyleyse durmayın; pastel renkleri, yumuşak dokuları ve ahşabın sıcaklığını yardıma çağırın. Taş rengi, bej, krem ve beyazların hakim olduğu modern mobilyalarınızla döşenmiş huzurlu bir sığınak yaratın. Bu mobilylalarla yeni evinizde keyif dolu anlar yaşayacaksınız.

modern - yeni eviniz sizi anlatsın

Aristokrat Seçimler

Belli ki siz asla kalabalıktan biri olmadınız. Giyim-kuşamdan tutun yeme-içmeye, hatta arkadaş seçiminizden ruh eşinizi bulmaya kadar yaşamınızın her anında ruhunuzdaki asil çağrıyı hissettiniz. O halde eviniz sizin mabediniz olmalı. Sizin rafine zevkinizi kimse için değil, sadece sizin kişisel konforunuz için yansıtan mobilyalar, yılların içiden süzülüp gelerek klasiklaşmiş bir tarz. İşte sizin eviniz böyle olmalı!

aristokrat - yeni eviniz sizi anlatsın

Eviniz Çiçek Açsın!

Duyguları renk renk, ruhu desen desen olan çiftler! İşte bu pozitif ve enerjik parçalarla evinizde iyimser bir ruh yakalayabilirsiniz. Canlı pembe, asil mor, yaramaz sarı ve tutkulu kırmızı ile evinizde asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Evinizin yaydığı pozitif enerji sayesinde hiç misafirsiz kalmayacağınızı söylemeye bile gerek yok!

renkli - yeni eviniz sizi anlatsın

Muhteşem Mobilyalar

Kendi evinin sultanı olanlara muhteşem mobilyalar yakışır. Eğer siz de evinizde anlı şanlı tarihimizinden bir kaç yaprak olsun istiyorsanız önerilermize kulak verin. Kumaşlarda kadife, tafta, püskül ve dantel... Renklerde bordo, laciver ve kesinikle dora...Dokularda ise bolca oyma-kakma ve klasik motifler. İşte haftanın yedi günü, günün yirmidört saati kendinizi asil hissetmenizi sağlayacak dekorasyon formülü.

satafat - yeni eviniz sizi anlatsın

Kim Bu Josephine?

Evet bayanlar, bu kısım sadece size özel...Yeni evinizin bir köşesinde ipek sabahlığınızla öylece uzanacağınız, en sevdiğiniz derginin ya da uygulamanın sayfalarını karıştırabileceğiniz özel bir köşe olsun istemez misiniz? Ya da elinizde yeşil çayınızla şehrin ışıklarını, ağaçları ya da gökyüzünü gören bir pencereye bakarak rahatça dinlenmek? İşte adını Napoleon Bonapart’ın eşi Josephine’den alan bu dekorasyon klasiği koltuk size bunları ve daha fazlasını vaadediyor.

josephine - yeni eviniz sizi anlatsın

Burada gördüğünüz tüm mobilyaları ve daha fazlasını Altıncıcadde.com’dan Düğün.com Çiftlerine Özel %10 indirimle online olarak satın alabilirsiniz.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

SY Seda Y.

Evlerimizi döşemeden önce yapmamız gereken ilk şey kesinlikle tarzımızı bulmaaakk...! Sonrası sökük gibi geliverir :):)

PA Pınar Akıncı

bu josephinelerin üstüne rahatça yayılamazsın ki aman bir yerine bir şey olur diye :)))