Düğün Hazırlıklarında Saçınız Baş Döndürücü Olsun!

Aile yemekleri, gelinlik provası ve kına gecesi için saç önerileri

Keşke ünlüler gibi sizin de bir özel kuaförünüz olsaydı öyle değil mi? Ama yok! Peki bu, düğün hazırlıklarınız sırasındaki özel günlerde saçlarınızın göz alıcı olmayacağı anlamına geliyor mu? Hayır! Nişan ve düğün gecelerinizde büyüleyici olmanız yetmez. Saçlarınız her an bakımlı görünmeli. İşte bu yüzden Bosch sizin için BrilliantCare QuattroIon Serisi’ni yarattı. Üstelik saçlarınızı yıpratmayan ve elektriklenmeyi önleyen iyon hava akımı teknolojisi eşliğinde.

sacc1 - düğün hazırlıklarında saçınız baş döndürücü olsun!

Aile Yemeklerinde

Saç kurutma makinesi, düzleştirici ve maşadan oluşan bu set sayesinde saçınızı her seferinde farklı bir tarzda ama mutlaka bir profesyonelin elinden çıkmış gibi şekillendirebilirsiniz. Diyelim ki sevgilinizin ailesi sizi yemeğe davet etti. Doğal ama şık görünmek istiyorsunuz. Tazeleyici bir duş ve cilt bakımının ardından BrilliantCare QuattroIon saç kurutma makinenizi alıyorsunuz. Saç kurutma makineniz, üç sıcaklık ve iki fan ayarına sahip. Saç modelini sabitlemek için ise üzerinde kilitlenebilen entegre soğuk hava tuşu bulunuyor.Saçlarınıza bir miktar köpüğü eşit şekilde dağıtıp difüzör yardımıyla kurutuyorsunuz. İşte doğal dalgalarıyla saçlarınız ve siz hazırsınız.

sacc2 - düğün hazırlıklarında saçınız baş döndürücü olsun!

Gelinlik Provalarında

Elbette işiniz her zaman o kadar kolay olmayacak. Örneğin anneniz, kayınvalideniz, görümceniz ve en yakın arkadaşınızdan oluşan bir ekiple gelinlik provasına gideceksiniz. Sonradan üzerinde uzun uzun konuşmak üzere gelinlikle fotoğraflarınız çekilecek. Peki ya saçlarınız? Sorun değil. BrilliantCare QuattroIon saç düzleştiricinizi fişe takın. Otuz saniye gibi kısa bir sürede kullanıma hazır! Önceden kurutup fırçayla hafiçe düzleştirdiğiniz saçlarınızı tutam tutam ayırıp uygulayın. Isıtıcı plakaları ve dört ayrı iyon çıkışı bir araya geldiğinde, saça ek koruma ve yoğun bir parlaklık kazandıran bu ürün sayesinde, uzun ve gür saçlarınızı düzleştirmek çok kolay olacak.

sacc3 - düğün hazırlıklarında saçınız baş döndürücü olsun!

Kına Gecesinde

Peki, çıtayı yükseltelim. Bu defa da kına gecenize hazırlanıyorsunuz. Kostümler, mekan, ikramlar ve davetliler hazır. Doğal olarak masraflar dizboyu. Kuaföre vereceğiniz parayı bir kenera ayırın ve BrilliantCare QuattroIon bukle maşası ile saçlarınızı benzersiz buklelere kavuşturun. Fırçayla kuruttuğunuz saçlarınızı 19 milimetrelik dar maşa çapı ile benzersiz bukleler için tasarlanan bu ürünle şekillendirin. Güzellik ve korumayı mükemmel şekilde birleştiren BrilliantCare QuattroIon bukle maşası sahip olduğu seramik kaplama sayesinde nazik ve eşit oranda ısı dağılımı sağlıyor. Bu sayede hem saçlarınızın sağlığı hem de bütçeniz de korunmuş oluyor.

sacc4 - düğün hazırlıklarında saçınız baş döndürücü olsun!

Sihirli Yardımcınız Sizinle

Kurutma, düzleştirme ve şekil verme özellikleriyle BrilliantCare QuattroIon serisi düğün hazırlıkları sırasında rahat bir nefes almanızı sağlayacak. Özel günlerinizde ya da son anda ayarlanan randevularda “Eyvah saçımı ne yapacağım?” paniğini hayatınızdan silecek olan bu sihirli yardımcıya sahip olma lüksü ulaşılmaz değil. BrilliantCare QuattroIon saç kurutma makinesi, saç şekillendirici ve saç düzleştiricinin her birinin fiyatı 110 TL’yi aşmıyor. Her daim bakımlı olmak için abartılı bir bedel sayılmaz, öyle değil mi?

sacc.5jpg - düğün hazırlıklarında saçınız baş döndürücü olsun!

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.