Çaysever Çiftlere Arzum'dan Düğün Hediyesi

Arzum Çaycı, yeni evlileri mest etmeye hazırlanıyor. Her sabah siz kalkmadan çayınızı demleyecek, işi bittiğinde sinyaliyle sizi haberdar edecek, suyu bittiğinde kendiliğinden duracak ve kablosuz kullanımı sayesinde evinizin her köşesinde boy gösterebilecek olan Arzum Otomatik Çay Rabotu'nu biraz yakından tanımaya ne dersiniz?

Karşınızda Yeni Çay Robotunuz!

Arzum Çaycı ile haftanın her günü, günü her saati; elinizde demli çayınızla yeni evinizin tadını çıkarın. Yeni evlilik hayatınızda tasarladığı elektrikli ev aletleri ile mutfaktaki yardımcınız olan Arzum, bu kez de Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu sayesinde sabah erkenden güne taze demlenmiş çay kokusuyla başlamayı vaadediyor.

arzum_caydanlik - arzumcaydanlik

On Parmağında On Marifet

Robotun ön tarafındaki LCD ekranda, güncel saat ve zaman ayarlı kaynatma fonksiyonu ayarı yapılıyor. Zaman ayarı yapıldıktan sonra çayı demleyen Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu, bittiğinde 4 kez uyarı sinyali vererek işlemin tamamlandığını haber veriyor. 800 wattlık gücüyle çayın sıcaklığını en yüksek seviyede tutarak uzun süre boyunca çayınızın taze kalmasını sağlıyor.

Güçlü ve Ulaşılabilir

1700 wattlık kaynatma gücü olan Arzum Çaycı, çayın suyu bittiğinde susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemini devreye sokarak, robota zarar vermeyi önlüyor. Ayrıca demleme su haznesiyle su ısıtıcı haznesinin ayrı olması, çayın demlendiği sürede haznesindeki suyun azalmasını önlüyor. Kablosuz kullanım özelliği sayesinde ise evinizin heryerinde kullanılabiliyor. Her renk mutfağa uygun olabilecek gri renk seçenekleriyle çay tiryakilerini bekleyen Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotunun 299 TL gibi uygun bir fiyata satışa sunulması ise apayrı bir güzellik.

Arzum Güvencesi Nereden Geliyor?

Türkiye’de küçük ev aletleri sektörünün Pazar lideri olan Arzum, 1966 yılında kuruldu. 1996 yılında Felix markasının lansmanını gerçekleştirdi. 2003 yılından bu yana da dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arzum ve Felix’in yiyecek hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü, bebek ürünleri ve aksesuarlar olmak üzere 8 ürün kategorisinde; 250 ürünü bulunuyor. Yenilikçi, tutkulu, samimi ve özenli olmak şeklinde sıralanan değerleriyle Arzum, kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunuyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.