Bosch'tan Yılbaşına Özel Private Collection

Bosch küçük ev aletleri yeni evinizde, yeni hayatınızda, hatta yeni yılınızda her sabah aynı enerjiyi yakalamanız için burada! Kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcısından oluşan Bosch Private Collection kahvaltı serisi, yeni başlangıçları ve umutları temsil eden düğününüzden itibaren tüm kahvaltı sofralarınıza kırmızı rengin büyüsü ve heyecanını taşıyacak.

bosch_makale_ici - bosch_makale_ici

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren Bosch Ev Aletleri, Private Collection kahvaltı serisi ile evlilik hayatınıza renk getirecek. Kırmızının çekiciliği ve dinamizmini kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcısından oluşan Bosch Private Collection ile size sunmaya hazırlanan Bosch'un bu harika kırmızı mutfak eşyalarına ve bosch küçük ev aletleri fiyatlarına göz atmaya ne dersiniz?

Ekmek Kızartma Makinesi ile Her Sabah Çıtır Çıtır Ekmekler

Bosch Private Collection kahvaltı serisindeki ekmek kızartma makinesi, cool touch el yakmayan dış gövdesiyle rahat kullanım sağlıyor. Elektronik sensörlü kızartma derecesi ayarı bulunan ve gerektiğinde çıkartılabilen ısıtma teli, kızarmış dilimin sıcak tutulmasını sağlıyor. Buz çözme konumu ise buzluktan çıkan ekmekleri anında ısıtıyor. Bosch Private Collection ekmek kızartma makinesinde, ekmek kızartma makinelerinde büyük sıkıntı yaratan ekmek parçalarının sıkıştığı durumları ortadan kaldırmak için otomatik kapanma emniyeti özelliği bulunuyor. Ayrıca, eşit kızarmış dilimler için otomatik dilim ortalama sistemi ekmeklerin en lezzetli oranda kızarmasını sağlıyor. Benzersiz Bosch Private Collection bünyesindeki uzun bölmeli ekmek kızartma makinesinin ve kısa yuvalı ekmek kızartma makinesinin fiyatı ise 105 TL.

Sabahları Eviniz Sıcacık Kahve Koksun

Eşinizi sabahları nefis kahve kokusuyla uyandırmaya ne dersiniz? Bosch Private Collection kahve makinesinde hazırlanmış nefis kahveler, kokularıyla yepyeni bir güne uyanışı kolaylaştırıyor. 15 fincan kapasiteli Private Collection kahve makinesinde, kahve aroma ve lezzetini muhafaza etme özelliği bulunuyor. Soft touch tutma yeri, ele harika bir uyum ile otururken, kablo saklama bölmesi makinenin şıklığını tamamlıyor. Kahve damlacıklarına karşı damla emniyeti ve şeffaf su seviyesi göstergesi Bosch Private Collection kahve makinesinin küçük ama büyük fark yaratan özellikleri olarak öne çıkıyor. Bu konforun fiyatı ise 141 TL.

Su Isıtmada Bosch Private Collection Ayrıcalığı

Yeni eviniz, yeni yaşamınız ve tabii ki yeni sorumluluklarınız dolu dizgin devam ederken, hayatı kolaylaştırmanın basit ama önemli bir parçasıdır su ısıtıcılar. Bosch Private Collection kahvaltı serisinin 1,7 litre kapasiteye sahip su ısıtıcı modeli ise tek elle kapak açabilme özelliği, paslanmaz çelik tabanı, gizli ısıtma rezistansı çıkartılabilen paslanmaz çelik kireç filtresi ve kapak emniyeti ile pratik ve güvenli kullanım sağlıyor. Bu gizli kahramanın fiyatı ise 125 TL.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.