Mambo Dans Okulu

E-posta Gönder

Mambo Dans Okulu

Dans Kursları

Kategori

Aliağa, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İzmir

Bahadans

Bahadans, Dans ve Müzik adına düzinelerce şubesi bulunan bir sanat okulu. Y...

Aliağa

Tan Sağtürk Dance Akademi

2002 yılında açılan Tan Sağtürk Akademi İzmir- Bostanlı, Milli Eğitim Bakan...

Sueno Dance Academy
12

Konak

Sueno Dance Academy

Sueno Dance Academy temelleri 2011 yılının sonlarında atılan başta spor olm...

Hakkında

Romantik tango asil Vals, neşeli Quickstep olsun, Rumba cesur ya da çılgın Jive, deneyimli antrenörler özel gün için bir dans pisti dönüştürebilir. Tüm bunlar hakkında en iyi şey, düğün dansımız için size bir "başarı garantisi" vermemizdir!
Endişelenmemize gerek yok, çünkü dans dansları koreograflarımız, büyüyen yaş grupları ve tecrübeli ve tecrübeli pek çok insanla çalışmanın uzmanları. Hiç dans ettin mi? Önemli değil Dans pistinde neler yapabileceğinizi görünce şaşıracaksınız!
Doğru seçim başarılı bir düğün dansı yoludur. Seçimler yapıldığında, çift beklenti ve uzman görüşü birlikte alınır. İsterseniz, bir uzman olarak fikrinizi bırakabilirsiniz, dans seçiminiz, müzik seçiminiz, seçimleriniz, arzularınızı tam olarak belirleyebilir. Koreografın üzerinde çalışmaya başlayabiliriz, ki bu tamamen size "orijinal" olacak. Eğer isterseniz, ikinci yarıda arkadaşlarınız da dahil olmak üzere koreograf ilk yarısında romantik dansını edebilir ve bu kadar zevk alabilir, ne kadar asla unutmayacağım! Koreografiyi bölümlerden ayırırsanız, fiyat asla değişmeyecektir. Kısacası, bunun nasıl olacağını Mambo Dans Okulu ile hayal ederseniz!

İletişim

Mehmet Senyol

  • Adres: Atifbey mah. 5 sok. Saylan ismerkezi. Kat:4 d:16 dominos ustu Gaziemir/Izmir

Mambo Dans Okulu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.