Tanju Yıldırım Dans Akademi

1

E-posta Gönder

0216 706 2056

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 5-6 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Vals, Tango, Bachata, Bolero, Rumba, Salsa, Swing, Zeybek, Çifte özel koreografi

Hakkında

Tanju Yıldırım Dans Akademi olarak dolu dolu 20 yılı, hatta fazlasını geride bıraktık. Sanat ile geçen bunca zamanda işimizi her zaman tutkuyla yaptık. “Kaliteli dans, artistik tecrübe” mottosuyla misyonumuzu da geniş bir skalaya taşıyarak eğitimini verdiğimiz dans türlerini artırdık. Sanat kurumumuzu vazgeçilmez bir sosyal kulübe dönüştürürken sahne ışıkları altında parladığınız ilk dansı benzersiz kılmak için özel koreografiler tasarlamaya başladık. Şimdi de ilk dansın muhteşem olmasını isteyenler için hak ettikleri hizmeti sunuyoruz.

Sevgi, saygı, dostluk bağları kurarak danstan müziğe keyifli anıları biriktiriyoruz… Hazırsanız, birlikte 5 ila 6 derslik çift derslerine başlıyoruz. Seçtiğiniz dans türü ve müzik ile eğlencenize zarif dokunuşlar yapıyoruz. Hazırlıklarımızın sonunda mekânda bir prova yapmayı da ihmal etmiyoruz. Bu sayede kendi gecenizde nasıl bir performans sergileyebileceğinizi, dans pistinde görme şansını elde ediyoruz. Stres attığınız ve kendinize güveninizi artıran bu sürece de önem veriyoruz. Gerekli noktalar olduğu takdirde küçük dokunuşlarla kusursuz geceniz için “her şey hayallerinizdeki gibi olacak”, diyebiliyoruz.

Bu arada dans türü hakkında kararsızsanız, profesyonel eğitmenlerimizden danışmanlık alabilirsiniz. Tango, vals, salsa, rumba, bachata… Bunların arasından bir İstanbul düğün dansı seçtiniz mi? Zeybek de aklınızın bir köşesinde bulunsun! Farklı alternatifler için de görüşme sırasında fikir alışverişi yapabiliriz. Belki de birden fazla dans gösterisi düzenlemeye karar verebilir, ilk dans ve nikâh sonrası eğlencesi için bir şov hazırlamayı tercih edebilirsiniz.

Aramıza hoş geldiniz, sevgili can dostlarımız! Sizinle çok daha büyük bir aile olmanın haklı gururuyla Tanju Yıldırım Dans Okulunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yenilikler ve fark yaratan koreografilerimizle en güzel başlangıcınızı yapmak için Bağdat caddesindeyiz. İletişime geçmek, randevu ve detaylı bilgi almak için bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz bilgileri kullanabilirsiniz.

İletişim

Tanju Yıldırım

  • Telefon: 0216 706 2056

  • Adres: Bağdat Caddesi No:129 Giriş: 52/A Feneryolu - İstanbul

Tanju Yıldırım Dans Akademi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!