Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi

0850 241 1754

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Flamenko

Dans Türleri

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Hayallerindeki İlk Dans İçin Eğitmenini Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve istediğin dans türünü söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 kursla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel veya Grup
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 5-6 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Sorular

  • Dans Türleri Flamenko, Rumba, Salsa, Tango, Zeybek

Önerilen Firmalar

Düğün Dansı Kursları Melih Altın
31 3 21

Kadıköy

Düğün Dansı Kursları Melih Altın

Sadece düğün dans koreografinizi değil, giriş müziği eşliğinde ki yürüyüşün...

Düğün Halk Dansları Melih Altın
5 1

Kadıköy

Düğün Halk Dansları Melih Altın

Bu güne kadar ne derecede dans ettiğinizin hiç bir önemi yok, düğününüzde i...

Dans Sahne
20

Kadıköy

Dans Sahne

İlk Dans İçin Sahne Seni Bekliyor! Klasik düğün danslarını unutun! İstediğ...

Hakkında

Düğün Dansı:
Belki hayatınızda ilk ve son kez çıkacağınız tamamen size ait olan sahnede, sizin belirlemiş olduğunuz seyircilerinize en özel gününüzde düğün dansınızı sergilemek ve bu dansın herkes için özel ve unutulmaz bir anı olarak kalmasını istiyorsanız, profesyonel eğitmenlerimiz ile bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En büyük farkımız Flamenko eğitmeni ve profesyonel dansçısı olmamdan ötürü, İspanyol konseptli bir düğün yapmak istediğinizde ilk dansınızı Flamenko olarak seçebilirsiniz ve tüm düğününüzün İspanyol düğünü gibi olamasını sağlayacak nikah şekerinden canlı müziğe, davetiyeden gelinlik seçimi ve aksesuarlarına kadar size danışmanlık hizmeti verebilmemizdir.

Ortalama 4-5 derste size dans ediyormuş gibi gözüktüğünüz, çift uyumunuza, hikayenize, yapabilitenize uygun bir koreografi kurulur.Genellikle dans etmeye çok uygun olduğundan rumba dansı figürleri ve rumba müziği seçilir fakat tercihinize göre zeybekten bile düğün dansı yapılabilir. Hoca ve çiftin beraber vereceği karar sonucunda müzik ve tarz belirlenir ve toplamda 4-5 saatlik bir çalısmayla açılısınızı dansınızla süslersiniz.


Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi farklı disiplinler ve dalında en iyi eğitmenlerle, dans ve müzik alanında profesyonel ya da hobi amaçlı ilerlemek isteyenler için kalite ve fark yaratmak üzere kurulmuştur. Anlık getirilerin ötesinde uzun vadeli pozitif hedefler koymak, gelecek kuşaklara faydalı olacak bir miras bırakmak en büyük isteğimiz.
Kuruculuğunu üstlenmiş olduğum Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği-Azulmavi ile aynı mekanı paylaşıyoruz. Hedefimiz dans ve müzik atölyesi olmanın ötesinde sosyal bir paylaşım mekanı yaratabilmek. Dernek aktiviteleri ve üyeleri ile oluşan sıcak ortamla diğer dans ve müzik dallarını kaynaştırmak, birbirlerinden etkileşim olabilmesi için doğal bir paylaşım ve bilgi alışveriş ortamı yaratmak. Ve böylelikle oluşabilecek ortak projeler için doğru, kaliteli ve sağlam bir zemin hazırlamak.
Daha fazla birlik hissini yaşayabileceğiniz, kişisel hedefler yerine, başkalarına katkı yapmak üzere hedefler koyan bir lider önderliğinde öğrenme, güven, güçlü bağlar ve ileri seviyede performans gibi bireysel ve kurumsal neticeler elde edilebilecek bir ortamın parçası olmak ister misiniz?
Gerek derneğimiz Azulmavi gerekse Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi bünyesinde bulunan eğitmenlerimiz, dernek takımlarında faal görev alacak olan üyelerimiz, ofis çalışanlarımız pozitif bir ortamda çalışıyor olmanın tüm artılarını yaşıyor olacaklar. 21. y.y. ilkeleriyle hareket eden; Empati kurulan, negatife yoğunlaşmak yerine pozitifler üzerine yoğunlaşılan, affediciliğin ön planda olduğu, intikam ve kin duygularından arınmayı ve erdemli düşünceler ile destekleyici iletişimi ortaya çıkaran bir üslup kullanmayı destekleyen bir ortam. İnsanların önemsedikleri, destekledikleri ve ilerlemek için cesaretlendirildikleri bir ortam yaratmak hedefindeyiz.
Böylesi bir ortamda paylaşılacak şeyler hayatımızın her alanında fark yaratacak diye inanıyorum. Dans ve müzik hayattaki en güzel iki şey bence. O halde dans ve müziğin paylaşıldığı, öğrenildiği ortamın da huzur dolu, pozitif ve iyi niyetlerle idare ediliyor olması gerekiyor diye düşünüyorum.
Sizler de böyle bir ortamda eğitim almak, paylaşmak, vakit geçirmek,sosyalleşmek veya çalışmak isterseniz bizi tanımak için sizleri atölyemize davet ediyoruz…
Sevgilerimle,
Melis Cangüler

İletişim

Melis Canguler

  • Telefon: 0850 241 1754

  • Adres: 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Meriç Plaza No:12 Şişli

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi Yol Haritası

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.