Ilgın Tetikcan

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

200-400 TL

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 200-400 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 1-2 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Salsa, Rumba, Tango, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları, Vals

Önerilen Firmalar

Düğün ve Dans
65 3 42

Kadıköy

Düğün ve Dans

Düğün ve DansYeni bir hayata başlangıç yapacağınız o özel ve unutulmaz günü...

Allegro Sahne
1

Fatih

Allegro Sahne

Bir gülümsemeyle çıktık yola, ayrı fikirlerimiz olsa da aynı şeyleri sevdik...

Düğün Dansı Kursları Melih Altın
31 3 29

Kadıköy

Düğün Dansı Kursları Melih Altın

Sadece düğün dans koreografinizi değil, giriş müziği eşliğinde ki yürüyüşün...

Hakkında

Başrolü üstleneceğiniz düğün gecenizde ilk dansınız ile konuklarınızı büyülemek, tüm konuklarınızın yıllarca unutamayacakları bir dans gösterisine imzanızı atmak istemez misiniz? Düşüncesi bile insanı ne kadar da heyecanlandırıyor öyle değil mi? Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi taçlandıracağınız bu özel günde, aşkınızı gözler önüne sermenin en özel ve en anlamlı yolunun dans olduğunu düşünüyorum. Dansın büyülü dünyasında sizin için en uygun dans türünün tango olduğuna inanıyorsanız eğer, ilk dansınız için benimle hazırlanabilirsiniz.

Ben Ilgın Tetikcan. Tango üzerine aldığım eğitimler sayesinde tango eğitmeni olarak karşınızdayım. Zaman içerisinde tangoya olan tutkum ile diğer tango tutkunları ile buluşmak ve onlara eğitimler verebilmek için ilk dans okulum olan Tangolic Tango’yu kurdum. Tangoya yeni başlamak isteyen ya da uzun yıllardır dans eden biri olabilirsiniz. Tamamen tercihinize göre birebir ya da grup eğitimlerine katılabilme şansını yakalıyorsunuz. Düğün dansınız için ise tamamen size ayırdığımız özel zaman dilimi ile sizi geceye en iyi şekilde hazırlıyorum.

Tangolic Ilgın Tetikcan ve alanında son derece profesyonel kişilerden oluşan ekibim ile sizi o özel geceye nasıl hazırladığımızdan bahsetmek istiyorum biraz da: İlk olarak bu kıymetli ilk dansınız için sizin istediğiniz şarkı üzerine konuşuyor, eğer bir şarkı belirlemedi iseniz de sizinle birlikte şarkı seçimine başlıyoruz. Sonrasında ise karar verdiğimiz şarkıya en uygun ve sizi en muhteşem şekilde sahnede gösterecek koreografiniz üzerine yoğun bir çalışmaya başlıyoruz. Koreografinizi oluştururken gelinlik seçiminizi de mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Çünkü ne kadar iyi hazırlansanız da gelinliğiniz ile figürleri rahat bir şekilde yapamadığınız sürece dansınız iyi gözükmeyecektir.

Tüm bu hazırlık sürecimizin sonrasında ortaya kusursuz bir dans gösterisi çıkaracağınızdan yana asla şüpheniz olmasın. Eğer düğününüz için az bir zaman kalmışsa ve siz hala dansınız için profesyonel bir dansçı ile tanışmadıysanız buyurun beni ve ekibimi yakından tanıyın. Bunun için sayfada yer alan formu doldurarak iletişime geçebilir ve sonrasında stüdyomuzu ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

Ilgin Tetikcan

  • Adres: Necatibey Caddesi Akçe Sokak Akçe Han kat 1 Karaköy

Ilgın Tetikcan Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.