Erenköy Dans Akademi

2

E-posta Gönder

0216 706 0769

8 yorum

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 3-4 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

  • Mekanda Prova

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Salsa, Merenge, Zeybek, Oryantal, Tango, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları, Vals, Rumba

Hakkında

5 Basit Adımda İlk Düğün Dansınız

Büyük Gününüzden Önce Dans Dersleri Almak İçin Zamanınız Yoksa, Erenköy Dans Akademi’nin Yardımı İle İlk Dansınızı Yapmanıza Yardımcı Olacak Bu 5 Basit Adımı İnceleyin!

1. Düğün Dansınız İçin Bir Şarkı Seçin

Özel Bir Şarkınız Olsun Ya Da Olmasın, İlk Dansınız İçin Seçtiğiniz Şarkının “Dans Edilebilir” Olduğundan Ve Sözlerin Düğününüz İçin Uygun Olduğundan Emin Olmanız Önemlidir. İyi Bir Dans Edilebilir Şarkının Güçlü Bir Atışı Olmalı Ve Çok Hızlı Ya Da Çok Yavaş Olmamalıdır. Ve Çok Uzun Olmamalı. Konukların İlk Dansın Keyfini Çıkarmasını Ve Sıkılmamasını Sağlamak İçin Kısa (2-3 Dakika) Tutun. Son Olarak, Eğitmeninizin, Uyguladığınız Şarkının Sürümünü Oynayacağından Emin Olun. Herhangi Bir Tempo Ya Da Kompozisyonsal Değişiklik Dans Etmenizi Etkileyebilir, Özellikle De Koreografi Dansınız Varsa.

2. Dans Pozisyonu Öğrenin

Uygun Bir Dans Pozisyonu, Size Daha Parlak Bir Görünüm Kazandıracak Ve İlk Dansınız Sırasında Daha İyi Yol İzlemenizi Sağlayacaktır. Aşağıda, Dans Ederken Partnerinizi Nasıl Tutacağınızla İlgili Ayrıntılar Verilmiştir.

Lider – Sağ Elinizi Partnerinizin Sol Omuz Arkasına Yerleştirin. Sağ Dirseğinizin Yukarı Ve Dirsek Kemiğinizin Sağ Tarafınıza Doğru İşaretlenmiş Olduğundan Emin Olun.

Takipçi – Sol Kolunuzu Partnerinizin Kaldırılmış Kolunun Etrafına Sarın Ve Elinizi Onun Bisepslerinin Etrafına Yerleştirin. İkiniz De Diğer Kolu Yukarı Kaldırabilir Ve Ellerinizi Bir Araya Getirebilirsiniz. Dirsekler Rahat Olmalı Ve Hafifçe İşaret Etmelidir.

3. Temel Kutu Adımı Öğrenin

Kutu Adımı, Bir Düğünde Hemen Hemen Her Şarkıya Dans Edebileceğinizden En Çok Yönlü Dans Adımlarından Biridir!

4. Zarif Bir Giriş Oluşturun

Herkesin İzleyeceği İlk Dansın Başlangıcı Çok Önemlidir! Cilalı Bir Giriş, İlk Dansınıza Güvenle Başlamanıza Ve Dansın Tonunu Ayarlamanıza Yardımcı Olacaktır.

5. Resim İçin Mükemmel Bir Son

Eğitmenlerimizin Göstereceği Bir Poz İle Dansınızı Bitirmenin Harika Bir Yoludur. Fotoğrafçı Ve Misafirler İçin Harika Bir Resim İmkanı Sunar.

Evleniyorsanız, Düğününüzde Bir Düğün Dansı Yapmak İstiyorsanız, Ama Dans Edemiyor Veya Dans Etmeyi Bilmiyorsanız, Erenköy Dans Akadamisi Eğitmenleri Size Kolayca, Çabuk, Adım Adım, Zarif Ve Güzel Bir Kombinasyon İle Düğün Dansınızı Öğretebilir.

İletişim

Birgül hanım

  • Telefon: 0216 706 0769

  • Adres: 19 MAYIS, Şemsettin Günaltay Cad. No:142/A KAZASKER kadıköy istanbul

Erenköy Dans Akademi Yol Haritası

8 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


n&h

nesrin & halil

Düğün Tarihi: 05.10.2019

düğün dansımızın çok özel olmasını istedik ve erenköy dans akademi hocalarından cenk osman ve duygu hocalarımızla çok keyifli kareografi, dersler sonrasında misafirlerimizin zihninde kalıcı bir dans bıraktık. çok teşekkür ediyoruz.
Nesrin Halil Tarakçı

T&B

Tutkum & Burak

Düğün Tarihi: 09.08.2020

Biz çok hareketli bir müziğe nasıl bir koreografi yapacağımız konusunda çok düşünceliydik. Osman Hoca hem şık gözükecek hem de dans geçmişi olmayan kişilerin bile kolayca yapabileceği koreografileri çıkartma konusunda çok başarılı. Ayrıca düğüne kısa bir zaman kala yerinde prova hizmeti de... devamı 

M&U

Miray & Uğur

Düğün Tarihi: 04.05.2019

Öncelikle başından beri olumlu yaklaşımınız için çok teşekkür ederiz. Böyle nazik ve içten insanlarla tanışmak keyif veriyor. Herkes dansı konuşuyor. Kaç ay ders aldınız diye soran bile oldu. Sayenizde unutulmaz bir anı oldu. İyi ki yolumuz sizinle kesişmiş. Desteğiniz, yardımlarınız,... devamı 

B&T

Başak & Tevfik

Düğün Tarihi: 27.04.2019

Sizleri tanımış olmaktan çok mutluyuz. Kısa süre zarfında bize büyük bir iş çıkartmamıza ve bu özel günümüze ait çok önemli bir hatıra sahibi olmamıza neden oldunuz. Samimiyetiniz, içtenliğiniz ve yardımseverliliğiniz sizlerin en büyük farkınız. Sizlerle bu yola çıkmanın ne denli doğru olduğunu... devamı 

S&V

Sinem & Volkan

Düğün Tarihi: 27.04.2019

Sizlere çok teşekkür ederiz. Sayenizde dans konusunda hiçbir bilgimiz olmamasına rağmen başarılı bir dans yaptık. Muhteşemsiniz.

F&C

Filiz & Cem

Düğün Tarihi: 27.10.2018

Düğünümüzün en çok konuşulan konusu Cem ve benim açılış dansımız oldu.Dört hafta gibi kısa bir zamanda aldığımız özel derslerle profesyonel dansçı gibi Tango yaptık.Erenköy Dans Akademi ve değerli eğitmen Volkan Hocaya sonsuz teşekkürler.

E&İ

Ecem & İsmail

Düğün Tarihi: 26.08.2018

Hayallerimdeki düğün dansını yıllardır dans ediyormuş gibi yapabilmemizi sağlayan Erenköy Dans Akademi sine teşekkür ederim.Kesinlikle tavsiye ederim

E&E

Esra & Emre

Düğün Tarihi: 11.08.2018

Eşimin ve benim hayalimizi süsleyen düğün dansımız için araştırma yaparken Erenköy Dans Akademi ye ulaştım.Profesyonel dans hocaları ,güleryüzlü karşılanma,okulun yüksek enerjisi sadece düğün dansımızla kalmadı devamında da bizi Erenköy Dans Akademi öğrencisi yaptı.Düğünümüze kadar olan kısa... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!