Dans Organizasyon By Meera

E-posta Gönder

0212 963 0854

Dans Kursları

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Özel gününüzü harika bir dans gösterisi ile renklendirmeye ne dersiniz?


Yıllardır Türkiye’de Hint dansları üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dansçı ve koreograf olarak çalışıyor; adeta davetlerinize farklı bir hava katıyoruz.


Kurucumuz Fatoş Meera Akman; Brezilya’da Natyalaya Klasik Hint Dansları Okulunda Bharatanatyam eğitimi almıştır. Beş sene süren bu süreçte ne yazık ki yavaş yavaş yok olan ‘’Guru Shisya Parampara’’ geleneğinde eğitim görmüştür. Bu geleneğin son öğrencilerinden birisidir… Gurukul sistemine uygun olarak aldığı eğitimlerde gurusu olarak kabul edilen öğretmeniyle birlikte yaşamıştır ve bu da gelişimine oldukça büyük bir katkı sağlamıştır. Yalnızca Hindistan’la kalmayıp İngiltere’de de farklı hocalar ve dansçılarla çalışma fırsatı yakalayan Meera; Brezilya, Hindistan ve İngiltere’de performans sergilemiştir.


2006 senesine geldiğimizde ise Türkiye’ye dönmüş ve dans konusunda burada çalışmalarını sürdürmeye başlamıştır. Bugüne dek pek çok organizasyonda yer alan kurucumuz İstanbul Hindistan Başkonsolosluğu’nun organize ettiği pek çok programda da klasik Hint sanatını sergilemiştir. Başarısı çeşitli televizyon kanallarının da dikkatini çeken Fatoş Meera çeşitli haber programlarına katılmış, Türkiye’nin sayılı gazetelerine de röportaj vermiştir.


Sertab Erener ve Atiye gibi tanınmış isimlerle de çalışan sanatçımız bir süre sonra ise özel dans merkezini açmıştır.


2016 yılına geldiğinde kendi yetiştirdiği öğrencileriyle kurduğu Apsara Dance Factory by Meera isimli grubu ile performans sanatçısı olarak hayatına devam etmektedir. Kültürel ve sosyal etkinliklerin yanı sıra özel davetlerde de gösteriler düzenlemektedir. Sahne performansları, dans eğitimleri, workshop eğitimleri ve çok daha fazlası…


Siz de profesyonel bir dans gösterisi ile düğününüze renk katmak istiyorsanız; İstanbul düğün dans kursları arayışınıza cevap vermek için biz buradayız! Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimiz üzerinden ekibimizle iletişime geçerek düğününüzde yapabileceklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Belki ufak bir eğitim ile çiftimize koreografi oluştururuz belki de düğünlerine konuk olup dansçılarımızla gösteri düzenleriz…

İletişim

Fatoş Meera Hardacre

  • Telefon: 0212 963 0854

  • Adres: Tepecik Yolu Edincik Sk. Erinç Apt. 13/1 Etiler İstanbul

Dans Organizasyon By Meera Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!