Balerinanne

48 Yorum

0216 706 25 08

E-posta Gönder

 • Ataşehir, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Ekiple Tanışın

 • Gözde Durgu
  Dans Eğitmeni
%25 i̇ndirim

Son gün 15/06/2023

15 Hazirana Kadar İlk Dans Paketi %25 İndirimli!

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Balerinanne Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500-750 TL

Balerinanne Genel Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
1-2 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Balerinanne Özellikler

Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Balerinanne Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Merenge, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals

Balerinanne Hakkında

Hayatınızın en özel dakikalarından biri olan ilk dansınızı uyumla, aşkla ve misafirlerinizi adeta büyüleyerek yaptığınızı bir hayal edin. En sevdiğiniz şarkıda, tamamen size özel bir koreografide keyifle dans ediyorsunuz… Belki de daha önce hiç dans etmediniz bile. Oysa, bunun hiç önemi yok, çünkü Balerinanne olarak benim işim kendinizi müziğe bırakarak ilk dansınızın her anından keyif almanızı sağlamak!

Hizmetler
Düğün dansınız için Balerinanne ve ekibini tercih ettiğinizde profesyonel bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Dans eğitimine düğüne 2-3 ay kala başlamanızı öneriyorum. Ancak süre daha kısıtlıysa hızlı bir programla son 1 haftaya kadar vakit yaratabiliriz. Öncelikle, düğün dans müziğinize dair bir karar vermediyseniz, müzik arşivimden yararlanabilirsiniz. Dansları yaklaşık 2-3 dakika olacak şekilde planlıyoruz.

Dans müziklerinizi de bu süreye göre ayarlayabiliyorum. Seçtiğiniz şarkıya göre hazırlayacağımız koreografi tamamen size özel olacak. Provalarımızı Ataşehir’deki anlaşmalı bir stüdyoda gerçekleştiriyoruz. Farklı lokasyonlardaki çiftlerimize online eğitim de verebiliyorum. Gelin adaylarımızdan provaya gelirken tarlatan ve düğünde giyeceği ayakkabıyı da getirmelerini rica ediyorum. Derslerin sonunda çekilen videoları daha sonra izleyip sonrasında kendiniz de tekrar etme şansına sahipsiniz


Derslerimizi hem sizin hem de stüdyonun müsaitliğine göre planlıyor, hafta içi ve hafta sonu 10:00-21:00 saatleri arasında yapıyoruz. Salsa, Swing, Tango, Vals, Bachata, Cha Cha veya salon danslarından size hoş bir koreografi çıkarabiliriz.

Çiftlerimize birkaç paket alternatifi de hazırladım. Standart paket 2 özel dersten oluşuyor. Bu derste seçtiğiniz müziğe uygun 2-3 dakikalık ilk dans koreografisi bulunuyor. Gold paket 4 özel dersten oluşurken eğlenceli bir pasta dansı koreografisini de kapsıyor. Balerinanne belirtilen süreler içerisinde çiftlerin düğün dansı için hazır olacaklarını taahhüt ediyor. Hiç yaşanmamış ancak aksi bir durum yaşanırsa ücretsiz özel dersler planlıyor. Seçtiğiniz paketlere ek olarak alabileceğiniz bir de prova paketim var. Düğün gününden önce belirli lokasyonlardaki düğün mekanına gelerek çiftlerimizle birlikte 1 saat prova yapabiliyoruz.

Balerinanne düğün dans derslerinden sonra, bir çift olarak ilk dansınızda misafirleriniz size hayran kalacak! Daha önce hiç dans etmemiş olsanız bile, kendinizi dans pistinde süzülürken bulacaksınız. Düğün dansı kursu İstanbul Anadolu yakası alternatiflerini değerlendirirken ilk dansınıza hem özel hem de profesyonel bir dokunuş için benimle irtibata geçebilirsiniz. Fiyat teklifi almak ve size özel indirimlerden yararlanmak için sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0216 706 25 08
 • Adres:

  Atasehir Dudullu caddesi No:10

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Balerinanne Yol Haritası

Balerinanne Yorumları (48)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sultan & Hakan

Düğün Tarihi: 25.09.2021


Düğün dansı konusunda kendimden çok korkuyordum yapabilir miyim rezil mi olurum vazgeçsem mi diye sonrasında bir kaç kurs gezdim daha çok korktum hep zorlayıcı olacağını söylediler sadece Gözde hanım yapabilirsiniz hiç zorlanmayacaksınız bana güvenin dedi. Gerçekten dediği gibi oldu sadece 2 derste... devamı 

Gizem & Mehmet

Düğün Tarihi: 27.05.202327 Mayıs’ta Antalya’da olacak düğünümüz için bir 20 gün öncesinden iletişime geçtik ve Gözde hanım tüm sıcakkanlılığıyla bize bu mutlu günümüz için güzel bir kareografi hazırladı. -

Nergiz & Ertuğrul

Düğün Tarihi: 12.05.202312 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşen nişanım için düğün.com dam gözde hn ulaştım şarkı seçiminden dans kareografimize kadar ilgilendi misafirlerimiz dansımızı çok beğendiler sadece 2 derste kavradık. İnş düğünümüzde de özel bir dansımız olur.. Teşekkürler hocam -nergis&ertuğrul

Sahra & Volkan

Düğün Tarihi: 23.04.2023Öncelikle Gözde Hanıma çok teşekkür ederiz, zor bir dans seçtik ve kareografiyi çok güzel, anlaşılır şekilde öğretti. Yapamadığımız zamanlarda da güleryüzle karşılayıp severek öğretmeye devam etti Dans eğitimi almak isteyen bütün çiftlere tüm samimiyetimizle öneriyoruz🙏🏼

İlksen & Murat

Düğün Tarihi: 18.03.2023Düğünümüze 1 hafta kala dugun.com üzerinden Gözde hanımla iletişime geçtik. Kendisi hemen dönüş yapıp sadece 2 ders ile düğünümüze bizi hemen hazırladı. Çok teşekkür ederiz :)

Gamze & Anıl

Düğün Tarihi: 24.12.2022Gözde hocamızla düğün için ilk dans çalıştık. Çok memnum kaldık. Hiç bir dans geçmişimiz olmamasına rağmen 2 derste çok güzel bir iş çıkardık. Hocamızın iletişimi, yaklaşımı çok iyiydi. Ayrıca 2 saat ders çok yeterliydi.

Tuğba & Osman

Düğün Tarihi: 24.12.2022Gözde hanımla düğün dansımıza hazırlandığımızda tanıştık. İlgisi ve sabrıyla isteklerimize göre hazırlanmış çok güzel bir kareografi ve harika bir performans ortaya çıktı. Dersler sırasında kendimizi çok rahat hissettik. İlgisi için kendisine teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Aleyna & Eray

Düğün Tarihi: 10.12.2022Öncelikle gözde hanıma çok teşekkür ederiz. hoşgörüsü sabrı ilgisiyle kendisiyle çok iyi zaman geçirdik. Çok kısa sürede öğrenip harika bi dans koreografisi çıkardık. Herkes düğün dansımıza bayıldı bizde öyle... Tekrar teşekkürler

Oya & Ferhat

Düğün Tarihi: 25.09.2022En özel ve güzel gününde herkes unutulmaz anılar, fotoğraflar bırakmak ister… bizim yolculuğumuzda böyle başladı. Ama 2 saatte bir kreografi çıkarmak, bir uyum yakalamak çok kolay değildi ta ki Gözde hanımla tanışana kadar…
2 saatte bize öğrettikleri için, güler yüzü için ve sabrı için çok ama...
devamı 

Hande & Baybars

Düğün Tarihi: 24.09.2022Beğendiğimiz bir dans videosunu Gözde hanıma atmıştık. Kendisi daha iyi bir şeyler yaparım dedi ve gerçekten de öyle oldu. Bizim çok içimize sindi. Misafirlerimiz bayıldı. Kendisine emeklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyoruz.

Aysel & Faruk

Düğün Tarihi: 17.09.2022Gözde hanıma ilgisi sabrı ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Hiç tereddüt etmeden kendisine güvenebilirsiniz.Başarılarının devamını diliyoruz.

Sena & Ulaş

Düğün Tarihi: 11.09.2022Düğünümüzde tüm davetlilerimizi büyüleyen dansımız ve motivasyon sağlayan naif tutumu için Gözde Hanım’a teşekkür ederiz.

Şeyma & Yağız

Düğün Tarihi: 10.09.2022Gözde hanım ve mehmet beye ilgileri için çok teşekkür ederiz. Birlikte çalışmak çok keyifliydi. Düğünümüz için yaptığımız ve unutmayacağımız bir deneyime vesile oldular. Tekrar çok teşekkür ediyoruz.

A & A

Düğün Tarihi: 10.09.2022Gözde hocamıza çok teşekkürler. Çok güzel ve keyifli 2 ders sonunda düğün dansımıza hazırdık. Mutlaka tavsiye ediyoruz!

Mehtap & Onur

Düğün Tarihi: 04.09.2022Düğün dansı için eğitmen aradığımız zamanlarda tanıştığımız gözde hanım profesyonelliği ve rahatlığı ile bizim gibi dansla pek alakası olmayan iki çifte iki derste düğün dansını öğretti 😅🙏 kendisine minnettarız.

Mehtap & Onur

Düğün Tarihi: 04.09.2022Gözde Hoca bizce çok iyi bir eğitmen ve çok memnun kaldık. Her hareketi her adımı en iyi şekilde öğreten muhteşem bir öğretmen ⭐️ Teşekkürler Gözde
Mehtap&Onur

Beste & Umur

Düğün Tarihi: 04.09.2022Düğünümüze 4 gün kala Gözde hanımın kapısını çaldık. Sağolsun programında boşluk yaratıp bizi aldı ve iki derste bizi düğüne hazır hale getirdi. Çok teşekkür ederiz :)

Kübra & Ozan

Düğün Tarihi: 28.08.2022Gözde hanım ve Mehmet bey’e can-ı gönülden teşekkür ederim. Dansla hiç alakamız yok, ilk etapta biraz gergindik becerebilir miyiz diye. Kareografiyi çok rahat öğrendik, çok ilgili ve sabırlılar. Sayelerinde düğün dansı yağarken sağa sola sallanmak yerine gerçekten dans edeceğiz :)

Edanur & Erkan

Düğün Tarihi: 28.08.2022Öncelikle kendileri ile iletişime çok çok kısıtlı bir zamanda geçmeme rağmen, çok güzel ilgilendiler. Nişandan 1 hafta öncesinde deneyimi olmayan iki insana yapılabilecek maksimum dansı en güzel şekilde öğrettikleri için hem Başak hanıma, hem de Gözde hanıma teşekkür ederim. Diğer çiftlere de... devamı 

Melis & Orhun

Düğün Tarihi: 27.08.2022Gözde Hanım’ın tatlı enerjisi ile çok keyifli ve eğlenceli geçti provalarımız. Emeğiniz için çok ama çok teşekkür ederiz. İyi ki sizinle tanışmışız :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.