Baila Latino

0212 963 0298

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
%40 i̇ndirim

Son gün 31/12/2022

Düğün Dansında %40 İndirim Kampanyası Sizleri Bekliyor !

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Baila Latino Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den fazla

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel), Grup
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Baila Latino Özellikler

 • Mekanda Prova

Baila Latino Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals

Baila Latino Hakkında

Baila Latino, İstanbul düğün dansı kursu arayışındaki çiftlerin tüm ihtiyaçlarına cevap oluyor. Dans akademimizde alanında eğitimli uzman dansçıların deneyimlerini düğün çiftlerimizle buluşturuyoruz. Bize ismimizi veren Latin dansları başta olmak üzere pek çok eşli dansı eğitmenlerimiz eşliğinde çabucak öğrenebilirsiniz. Bunun yanında düğününüzde sergilemek istediğiniz pek çok yöresel koreografi için de Baila Latino ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Deneyim
Baila Latino, her biri kendi dalında oldukça önemli beceriler kazanmış pek çok profesyonel dansçıyı bünyesinde topluyor. Kadromuzdaki dansçılar aynı zamanda eğitim verme ve düğün çiftleriyle birlikte çalışma konusunda çok değerli deneyimlere sahip. Aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde devamlı gelişme ve hizmet yelpazemizi genişletme fırsatı buluyoruz. Kapımızdan içeri giren tüm gelin ve damatlarımıza eğlence ve neşe dolu, aynı zamanda son derece öğretici bir dans kursu deneyimi vadediyoruz.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Düğün için dans kursu Şişli Baila Latino çatısı altında verdiğimiz en önemli hizmet. Derslerimizi bireysel ya da grup bazlı verebiliyoruz. Çiftlerimizin bu özel günlerinde sahnede kendilerini istediği gibi ifade edebilmesi için tüm becerilerimizi ortaya koyuyoruz. Kursumuzda düğün çiftleri tarafından en çok tercih edilen eşli dans türleri arasında bachata, cha cha, salsa ve tango gibi Latin dansları yer alıyor. Bunun yanında vals kurslarımız da çok rağbet görüyor.

Baila Latino’da sevilen yöresel danslara yönelik eğitimlerimiz de mevcut. Profesyonel dansçılarımız eşliğinde harmandalı oynamayı öğrenebilir, düğününüzde misafirlerinizin severek izleyeceği bir performans sergileyebilirsiniz. Akademimizde aynı zamanda çifte özel koreografi hazırlama hizmetimiz de mevcut. Bu sayede tamamen kendinize özgü dans figürleriyle hareket edebilmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz sizinle birlikte mekanda prova da yapabiliyoruz.

Baila Latino ile estetik bulduğunuz tüm dans türlerini en kısa süre içinde öğrenebilir, düğününüz ve diğer özel günleriniz için özgüven dolu bir gösteriye hazırlanabilirsiniz. Yüksek hizmet kalitemiz ve deneyimli eğitmen kadromuz sayesinde çiftlerimizin takdirini toplamayı başarıyoruz. Baila Latino ile birlikte çalışmaya karar verdiyseniz ve düğün dans kursu İstanbul fiyatlarımızı merak ediyorsanız bizimle temasa geçmeniz çok kolay. Hemen sayfanın alt kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz ya da yan taraftaki formumuz yoluyla tarafımıza ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 0298
 • Adres:

  Kurtuluş savaş sokak no 198 /5 Şişli istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.