Aykan Dede Dance & Music Studio

2

E-posta Gönder

0216 706 2847

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Kartal, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Hakkında

Düğününüzü özel kılacak, misafirlerinizin hafızalarında yer edecek ve geceye damga vuracak detayların başında şüphesiz ki eşinizle edeceğiniz dans geliyor! Görsel bir şov hazırlayarak düğününüzü farklı kılmak istemez misiniz? Aykan Dede Dance & Music Studio olarak hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel anları benzersiz hatıralara dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Uzun yıllardır çiftlerimizin mutluluklarında rol oynuyor, yüzlerindeki tebessümün sebebi oluyoruz. Gelin ve damat için son derece önemli olan bu kutsal görevi uzun süredir icra ediyoruz. Hizmetlerimizi tamamen istek ve ihtiyaçlarınıza göre sunuyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için tüm detayların üstünde duruyoruz.

Alacağınız dansın türü, eğitimi ve saati gibi detayları konuşmak için önce bir görüşme ayarlıyoruz. Düğünlerde tercih edilen her dansı Aykan Dede Dans Kursu’nda bulabiliyorsunuz. Latin dansları arasında en çok tercih edilen Bachata, Tango, Vals, Salsa, Rumba ve Cha Cha gibi dansların yanı sıra ülkemizin farklı yörelerinden harmandalı, zeybek, Kafkas ve roman gibi oyunları da repertuvarımızda bulunduruyoruz.

Dersler düğününüzden 1 ay önce başlıyor ve haftada size uygun olan bir günde 1 saat sürüyor. Seçtiğiniz dansın koreografisini hazırlamadan önce çiftlerimizle konuşuyor, dansa olan yatkınlıklarını ve daha önce oynayıp oynamadıklarını öğreniyoruz. Dansın zorluk derecesini de göz önünde bulundurarak hazırladığımız koreografinin içinde de çiftlerimize özel sürprizler bulunduruyoruz.

Profesyonel eğitmenlerimiz ortalama 3 ya da 4 ders içinde seçtiğiniz dansı eksiksiz bir şekilde öğretmiş oluyorlar. Bunun için son derece planlı çalışıyorlar. Duruş ve yürüyüş ile başlayan eğitimler adım öğrenme ve bunu koreografiye yedirme olarak devam ediyor. Her dersin sonunda videolar çekiliyor, müzikle birlikte boş zamanlarınızda tekrar etmeniz için size teslim ediliyor. Eğitimlerin sonunda düğününüze hazır olacağınızdan ve davetlileri en iyi şekilde etkilemek için hazır olacaksınız, emin olabilirsiniz!

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Aykan Dede

  • Telefon: 0216 706 2847

  • Adres: Uğur mahallesi. Akşemsettin cad.Akzambak sokak. Mavi Belde Sitesi D Blok No:50 Kartal/ İstanbul

Aykan Dede Dance & Music Studio Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!