Allegro Studio

E-posta Gönder

0212 963 0676

Allegro Studio

Dans Kursları

Kategori

200-400 TL

Min. Fiyat

Evet

Mekanda Prova

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 200-400 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 5-6 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Flamenko, Merenge, Salsa, Zeybek, Bolero, Foxtrot, Oryantal, Swing, Cha Cha, Harmandalı, Rumba, Tango, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları, Vals

Hakkında

Bir gülümsemeyle çıktık yola, ayrı fikirlerimiz olsa da aynı şeyleri sevdik bu hayatta.
Konuştuk birbirimizle, saatlerce gözlerimizin içine baktık, doymadık…
Kalan ömrümüzü birlikte geçirmeye karar verdik. Ve karşınızdayız!
Biz tüm samimiyetimizle, Evet dedik..!
Toplanıyoruz şimdi, bizim için en özel bu günde, sizler teşrif ettikçe daha da büyüyecek gülümsememiz. Daha büyüyecek bu gün yürekler… Mutluluğumuzla mutlu olduğunuz için minnettarız ve bu özel gecede size layık olmaya çalışacağız!

Bizim evlilik hikâyemiz böyle işte! Şimdi bu birikimi o günün tüm bakışları altında göz alıcı bir dansla süsleyeceğiz sizin için. Evet, siz o gün toplanan tüm sevdiklerinize layık, unutulmayacak bir dansla selamlayacaksınız herkesi. O unutulmaz anı yaşayacak ve yaşatacak bir taç olacak dansınız. Aşkla!
Biz Allegro Studio İstanbul olarak, Allegro Sahne adını verdiğimiz sanat atölyemizde, tarihi mekânların arasında bir doku oluşturmak istedik. Her yanı sanat kokan, kültür kokan bu stüdyo bir imalathane bizim için. Burada Dans ediyor, Tiyatro oyunlarımızı oynuyor, Müzik çalıyor, Heykel yapıyor ve Resimle boyuyoruz ellerimizi!
Siz de bu dokuda bulunmak ve burada o ilk dansınız için çalışmak isterseniz, sizlere Dans Hocamız Ece Müderrisoğlu’ndan bahsetmem gerekir…
O bildiğiniz, Anadolu Ateşi topluluğuyla yıllar boyu çalışıp, burada hem yoğun bir eğitim hem de büyük şovlarda yer aldı. Ardından Şaman Dans Tiyatrosu, Mir Sanat Topluluğu ekipleriyle de çalışmalarda bulunduktan sonra “Yarışmalıyım” kararını alarak, Latin Dansları kategorisinde İzmir İl 1. Si olarak Türkiye Şampiyonası’nda da 2. liği elde etmiştir. Bir yandan tiyatro ve sinema oyunculuğuna da devam eden Ece Müderrisoğlu, diğer yandan sahnelenmekte olan dans gösterilerinin de koreografilerini de hazırlamaktadır. Ece Müderrisoğlu, Işıklar Askeri Lisesi ve My Dream Dans gibi kurumlarda da ders vermeye devam etmektedir..!
Şimdi sıra sizin dansınızda…
Aşkınız daim olsun…

İletişim

Işık Sam Saylav

  • Telefon: 0212 963 0676

  • Adres: Haseki Sultan Mah. Haseki Cad. No: 36/C Haseki / Fatih / İstanbul

Allegro Studio Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!