A Plus Dans Stüdyo

3

E-posta Gönder

0212 963 0632

101 yorum

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 5-6 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Salsa, Swing, Cha Cha, Rumba, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları, Zeybek, Harmandalı, Vals, Merenge, Tango, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Erik dalı, Kafkas, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, İç Anadolu oyun havaları, Oryantal

Kampanyalar ve Paketler

A Plus Dans Stüdyo

A Plus Kalitesinde İlk Dans Eğitiminde %30 İndirimli Paketleri Kaçırmayın!

Her detayını özenle planladığınız özel gününüzde unutulmaz bir dans performansı için A Plus Dance Studio olarak ihtiyacınıza yönelik eğitim paketleri ve yüksek indirim oranlarımızla yanınızdayız. Dans eğitiminizde ilk adımı siz atın, kalan adımları biz öğretelim.

Son gün 31/12/2020


Hakkında

Mutluluğunuzun ilk dansını A Plus kalitesinde yaşayın…

Alanında uzman eğitmenlerimizle, en güzel gününüzü beraber daha da güzelleştirelim. Seçmiş olduğunuz size özel şarkınız ya da bizim de önerebileceğimiz düğün dansı şarkıları ile kendinizi ritme ve anın güzelliğine bırakın. Dans adımlarınızı biz düşünelim, siz mutluluğun tadını çıkarın.

Düğün salonuna girişiniz, fotoğraf çekimleri için dans pozlarınız ve şarkınıza uygun koreografimiz ile sizlere bir program hazırlamaktayız. Derslerimizi isteğe bağlı olarak düğün salonunda, dans stüdyomuzda hatta evinizde bile gerçekleştirebiliriz. Ayrıca daha önce dans etmiş olmanıza gerek yok. Derslerimiz tecrübeli/tecrübesiz herkese hitap etmektedir

NEDEN BİZ?

Sadece dansınızı oluşturmuyoruz; en mutlu anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Dans koreografisinin yanı sıra müzik seçimi, dansa yönelik hangi gelinlik ve ayakkabı ile rahat edeceğiniz gibi ayrıntılarla da bırakın biz ilgilenelim.

Sizin düşünceleriniz bizim için çok önemli. İstediğiniz tarza yönelik bire bir bilgi alışverişi ile istediğiniz türde bir koreografi oluşturmaktayız.

Düğüne kalan süre düşünülerek isteğe bağlı daha az ders ya da daha fazla ders yapılma imkânı vardır.
(Salonumuzda tarlatan mevcuttur.)

KONSEPT ÇALIŞMALARIMIZ

GELİN’E SÜRPRİZ:

Geline özel damat tarafından ister solo, ister grup halinde özel bir dans şovu hazırlayalım. O unutulmaz günü daha da özel kılalım.

DAMAT’ A SÜRPRİZ:

Nedimeler eşliğinde eşinize unutulmaz bir dans performansı sunabilirsiniz. İster solo, ister grup halinde arkadaşlarınız ya da grup üyelerimizin yardımıyla damada özel hazırlanmış bir dans şovu çalışabiliriz.

PROFESYONEL GÖSTERİ:

İsterseniz sizinle birlikte veya sizin yerinize biz de dans edebiliriz. Size ve seyircilere özel, istediğiniz tarza yönelik dans gösteri hazırlayalım.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

· Müzik seçimi ya da seçime yönelik tavsiyeler
· Gelinlik ve ayakkabı seçimine yönelik tavsiyeler
· Çifte özel koreografi
· Tarza özel dans teknikleri
· Müzikalite
· Zamanlama
· İletişim
· Postür (Duruş)
· Kadın-Erkek Özel Stil Çalışması

Dersler

· Derslere düğün / nişan tarihinizden en az 1 veya 2 ay önce başlamış olmanızı, sindirerek öğrenebilmeniz açısından öneririz. Son prova dersinizi düğün tarihine yakın bir tarihte yapabiliriz.
· Ders programınız, tamamen sizin programınızın önceliği gözetilerek, sizinle ilgilenecek eğitmenimiz ve salonumuzun müsaitlik durumuna bağlı olarak haftaiçi 19:00 - 00:00, hafta sonu 09:00- 00:00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Gündüz saatlerinde ders programları müsaitliği için lütfen ayrıca bilgi isteyiniz.

· Derslerin programları sizin gündeminiz ve isteğinize uygun şekilde 1 gün / 1 saat / 1 ders şeklinde veya 1 gün / 2 saat / 2 ders şeklinde organize edilebilir.

· Her dersin sonunda, o derste öğrenilen konular ile alakalı bir ders sonu videosu çekilmektedir. Bu videoları bir sonraki dersinize kadar izlemenizi tavsiye ederiz


· Derslerimiz 1 saat sürmektedir. Eğitmenin gerekli görmesi durumunda ders süresi ücretsiz olarak uzatılabilir.

· İhtiyaç halinde indirimli fiyatlar üzerinden ekstra ders alabilirsiniz.
· Gelin adaylarımızın derslere, düğün veya nişanında giyeceği ayakkabı ile gelmesini öneririz.

Avantajlarınız
· Hizmet kalitesi güvencemiz kapsamında anlaşılan toplam ücretin yarısını ilk derste, kalan yarısını ise son derste ödeyebilirsiniz.
· Dansa uygun müzik seçiminizde ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.
· Dansa uygun gelinlik seçiminizde ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.
· Anlaşılan paket kapsamında size özel hazırlanan dans eğitimi ve koreografi içeriğini, anlaşılan paketin ders süresinde tamamlayamamamız veya sizi sahneye hazırlayamamış olmamız ve eğitmeninizin gerekli gördüğü durumda, herhangi bir ücret ödemeden ilave prova dersleri yapabiliriz.
· Salonumuzda bulunan tarlatanları derslerinizde veya provalarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
· Dersleriniz tamamlandıktan sonra düğün / nişan tarihinize kadar olan süreçte, salonun açık ve müsait olduğu gün ve saatlerde ücretsiz prova alabilirsiniz.
· Tercihinize göre son prova dersinizi düğün / nişan alanınızda yaparken yanınızda olabiliriz. Yalnızca Altın ve Platin paket anlaşmalarında ve İstanbul içerisinde yapılacak düğün / nişanlar için geçerlidir. Eğitmenin prova yerine gidiş - geliş ulaşımı düğün çifti tarafından sağlanır.
· Dilerseniz düğün dansınızda kullanacağınız müziği hazırlayabiliriz. Koreografiye uygun şekilde müziğin kırpılması, farklı parçaların birleştirilmesi, ayrıca fade in, fade out gibi efektlerin eklenmesinde yardımcı olabiliyoruz. Yalnızca Gümüş, Altın ve Platin paketlerde geçerlidir.
· Paketler arası geçiş yapmak veya başta istemediğiniz bir dans hizmetini istemeniz halinde indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Özkan

Murat Gül

Tuğçe Anıl Dağlıoğlu

  • Telefon: 0212 963 0632

  • Adres: Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:1 D:10 Kat 5 Mecidiyeköy/ Şişli/İstanbul

A Plus Dans Stüdyo Yol Haritası

101 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


Y&S

Yeliz & Sinan

Düğün Tarihi: 14.07.2019

Kesinlikle tavsiye edrim.Çok ilgili ve yardımcıydılar.

E&K

Evrim & Kerem

Düğün Tarihi: 05.09.2020

İlk telefon görüşmemizden itibaren Ahmet hocanın pozitif yaklaşımı sayesinde nişan dansımız için ders almaya karar verdik.Diğer eğitmenler gibi ders aldığımız Sibel hoca da inanılmaz samimi,sabırlı ve iyimser bir eğitmen.Bizi bu mutlu günümüze hazırlayan tüm A Plus ailesine sonsuz teşekkürler.

S&O

Sena & Ozan

Düğün Tarihi: 29.08.2020

Düğün dansı ve halk oyunları için gittik. İleri de fırsat oldukça başka dersler içinde gideceğiz. Müge hanıma ve Ahmet beye özellikle buradan da teşekkür etmek isteriz. Çok ilgililerdi. Dans kursu arayışında olanlara başka yerlere bakmayıp A plus dans stüdyosunu seçmelerini gönül rahatlığı ile... devamı 

Y&E

Yeşim & Ender

Düğün Tarihi: 26.07.2020

Ahhh Murat hocam 1 2 3.....8 derken sizin sayenizde paniklemeden efsane bi düğün dansı çıkardık. İyi ki sizi bulmuşuz çok çok çok teşekkürler. A Plus Dans Studyo kesinlikle tercih edin 👍🏻

M&B

Merve & Buğra

Düğün Tarihi: 18.07.2020

A plus ekibine bu süreçteki her şey için teşekkür ediyoruz. Düğünümüzün en özel ve en güzel anıydı dansımız. Pandemi sürecinden önce yalnızca iki temel ders almıştık ve ertelenen düğünümüze kısa bir süre kala Ahmet Bey istediğimiz koreografiyi en güzel şekilde oluşturdu. Dersi derste öğrenmemize... devamı 

S&Z

Sena & Zübeyr

Düğün Tarihi: 10.07.2020

Düğün sürecindeki en keyifli anlarımızı yaşattığınız için teşekkür ederiz. Ahmet Bey çok ilgili. Gelinliğimin kuyruğu tahmin ettiğimizden çok fazla uzun olunca koreografimizi 3. derste baştan düzenledi. Sonuç harikaydı..

A&T

AYCAN & TUFAN

Düğün Tarihi: 07.06.2020

Bizim için çok güzel bir deneyim oldu.20 Ekimdeki nişan törenimiz için Ahmet hoca'dan ders aldık.Öncelikle ilgisi ve sabrı için çok teşekkür ediyoruz.Düğün içinde kesinlikle tekrar gelmeyi düşünüyoruz :)

C&M

Cemre & Mehmet

Düğün Tarihi: 13.03.2020

Müge hanıma ve Ege beye çok teşekkür ederiz. Çok kısa süre kala, düğünümüzde güzel bir kareografi sunmamızı sağladılar.

K&G

Kübra & Gökhan

Düğün Tarihi: 08.03.2020

A Plus Dans Stüdyosun'dan düğünümüz için dans eğitimi hizmeti aldık. Güler yüzlü insanların varlığı, çözüm odaklı ve sabırlı eğitmenler, nezih ve merkezi konumuyla ve fiyat performansıyla tercih edilmesi mantıklı bir yer. Bizim eğitmenimiz Ahmet Hoca'ydı, gayet tecrübeli, pratik bir... devamı 

İ&B

İrem & Batuhan

Düğün Tarihi: 15.02.2020

15 Şubat tarihli düğünümüz için Murat hocadan düğün dansı dersi aldık.inanılmaz memnun kaldık.misafirlerimiz de bayıldılar.bir kaç dakikalık düğün dansından çok daha fazlasını öğrettiler.günü kurtarmak için değil profesyonel bir eğitim veriyolar.düğünde kendimizi çok rahat hissettik çünkü yüzeysel... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!