A Plus Dans Stüdyo

2

E-posta Gönder

0212 963 0632

60 yorum

Dans Kursları

Kategori

200-400 TL

Min. Fiyat

Evet

Mekanda Prova

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 200-400 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 5-6 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Salsa, Swing, Cha Cha, Rumba, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları, Zeybek, Harmandalı, Vals, Merenge, Tango

Kampanyalar ve Paketler

A Plus Dans Stüdyo

A Plus Kalitesinde İlk Dans Eğitiminde %20'ye Varan İndirimli Paketleri Kaçırma!

Bronz Paket: 2 Ders | Fiyat: 250 TL | İçerik: Kısıtlı zamanı kalan çiftlerimiz için temel dans teknikleri, sahne duruşu, mimik, postür düzeltme, dansa giriş ve final pozu Gümüş Paket: 4 Ders | Fiyat: 500 TL yerine %10 indirim 450 TL | İçerik: Çifte özel maksimum 1.30 - 2 dakikalık dans koreografisi | 1 Teknik Ders + 2 Ders Koreografi + 1 Ders Prova Altın Paket: 6 Ders | Fiyat: 750 TL yerine %15 indirimle 650 TL | İçerik: Çifte özel maksimum 2 – 2.30 dakikalık dans koreografisi | 2 Teknik Ders + 2 Ders Koreografi + 2 Ders Prova | Düğün-Nişan İstanbul’da olacaksa son prova dersinin düğün-nişan salonunda yapılması. Platin Paket: 8 Ders | Fiyat: 1000 TL yerine %20 indirimle 800 TL | • İlk Dans (8 Ders, Tek Koreografi) 2.30-3 dakikalık dans koreografisi • Farklı 2 dans (4 Ders, Tek Koreografi) olacak şekilde organize edilebilir. • (8 Ders, MultiDans Koreografi) – Çifte Özel 30 - 60’ar saniyelik farklı 2-4 dans içeriğinde, Multidans koreografisi. • Düğün-Nişan İstanbul’da olacaksa son prova dersinin düğün-nişan salonunda yapılması.

Son gün 30/09/2019


Hakkında

Mutluluğunuzun ilk dansını A Plus kalitesinde yaşayın…

Alanında uzman eğitmenlerimizle, en güzel gününüzü beraber daha da güzelleştirelim. Seçmiş olduğunuz size özel şarkınız ya da bizim de önerebileceğimiz düğün dansı şarkıları ile kendinizi ritme ve anın güzelliğine bırakın. Dans adımlarınızı biz düşünelim, siz mutluluğun tadını çıkarın.

Düğün salonuna girişiniz, fotoğraf çekimleri için dans pozlarınız ve şarkınıza uygun koreografimiz ile sizlere bir program hazırlamaktayız. Derslerimizi isteğe bağlı olarak düğün salonunda, dans stüdyomuzda hatta evinizde bile gerçekleştirebiliriz. Ayrıca daha önce dans etmiş olmanıza gerek yok. Derslerimiz tecrübeli/tecrübesiz herkese hitap etmektedir

NEDEN BİZ?

Sadece dansınızı oluşturmuyoruz; en mutlu anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Dans koreografisinin yanı sıra müzik seçimi, dansa yönelik hangi gelinlik ve ayakkabı ile rahat edeceğiniz gibi ayrıntılarla da bırakın biz ilgilenelim.

Sizin düşünceleriniz bizim için çok önemli. İstediğiniz tarza yönelik bire bir bilgi alışverişi ile istediğiniz türde bir koreografi oluşturmaktayız.

Düğüne kalan süre düşünülerek isteğe bağlı daha az ders ya da daha fazla ders yapılma imkânı vardır.
(Salonumuzda tarlatan mevcuttur.)

KONSEPT ÇALIŞMALARIMIZ

GELİN’E SÜRPRİZ:

Geline özel damat tarafından ister solo, ister grup halinde özel bir dans şovu hazırlayalım. O unutulmaz günü daha da özel kılalım.

DAMAT’ A SÜRPRİZ:

Nedimeler eşliğinde eşinize unutulmaz bir dans performansı sunabilirsiniz. İster solo, ister grup halinde arkadaşlarınız ya da grup üyelerimizin yardımıyla damada özel hazırlanmış bir dans şovu çalışabiliriz.

PROFESYONEL GÖSTERİ:

İsterseniz sizinle birlikte veya sizin yerinize biz de dans edebiliriz. Size ve seyircilere özel, istediğiniz tarza yönelik dans gösteri hazırlayalım.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

· Müzik seçimi ya da seçime yönelik tavsiyeler
· Gelinlik ve ayakkabı seçimine yönelik tavsiyeler
· Çifte özel koreografi
· Tarza özel dans teknikleri
· Müzikalite
· Zamanlama
· İletişim
· Postür (Duruş)
· Kadın-Erkek Özel Stil Çalışması

Dersler

· Derslerimiz 1 saat sürmektedir. Eğitmenin gerekli görmesi durumunda ders süresi ücretsiz olarak uzatılabilir.

· Derslere düğün / nişan tarihinizden en az 1 veya 2 ay önce başlamış olmanızı, sindirerek öğrenebilmeniz açısından öneririz. Son prova dersinizi düğün tarihine yakın bir tarihte yapabiliriz.

· Her dersin sonunda, o derste öğrenilen konular ile alakalı bir ders sonu videosu çekilerek sizinle paylaşılacaktır. Bu videoları bir sonraki dersinize kadar izlemenizi tavsiye ederiz.

· İstenilmesi durumunda 1 gün 1 saatten 1 ders ya da 1 gün 2 saatten 2 ders şeklinde programlamalar yapılabilmektedir.

· Ders programınız, tamamen sizin programınızın önceliği gözetilerek, sizinle ilgilenecek eğitmenimiz ve salonumuzun müsaitlik durumuna bağlı olarak hafta içi 18:00 - 00:00, hafta sonu 09:00- 00:00 saatleri arasında yapılabilmektedir.

· Gelin adaylarımızın derslere, düğün veya nişanında giyeceği ayakkabı ile gelmesini öneririz.

· İhtiyaç halinde indirimli fiyatlar üzerinden ekstra ders alabilirsiniz.Avantajlarınız

· Hizmet kalitesi güvencemiz kapsamında anlaşılan toplam ücretin yarısını ilk derste, kalan yarısını ise son derste ödeyebilirsiniz.

· Anlaşılan paket kapsamında size özel hazırlanan dans eğitimi ve koreografi içeriğini, anlaşılan paketin ders süresinde tamamlayamamız veya sizi sahneye hazırlayamamış olmamız ve eğitmeninizin gerekli gördüğü durumda, herhangi bir ücret ödemeden ilave prova dersleri yapabiliriz.

· Salonumuzda bulunan tarlatanları derslerinizde veya provalarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

· Dersleriniz tamamlandıktan sonra düğün / nişan tarihinize kadar olan süreçte, salonun açık ve müsait olduğu gün ve saatlerde ücretsiz prova alabilirsiniz.

· Tercihinize göre son prova dersinizi düğün / nişan alanınızda yaparken yanınızda olabiliriz. Yalnızca Altın ve Platin paket anlaşmalarında ve yalnızca İstanbul içerisinde yapılacak düğün / nişanlar için geçerlidir.

· Dilerseniz düğün dansınızda kullanacağınız müziği hazırlayabiliriz. Koreografiye uygun şekilde müziğin kırpılması, farklı parçaların birleştirilmesi, ayrıca fade in, fade out gibi efektlerin eklenmesinde yardımcı olabiliyoruz. Yalnızca Gümüş, Altın ve Platin paketlerde geçerlidir.
· Dansa uygun müzik seçiminizde ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

· Dansa uygun gelinlik seçiminizde ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

· Paketler arası geçiş yapmak veya başta istemediğiniz bir dans hizmetini istemeniz halinde indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Özkan

  • Telefon: 0212 963 0632

  • Adres: Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:1 D:10 Kat 5 Mecidiyeköy/ Şişli/İstanbul

A Plus Dans Stüdyo Yol Haritası

60 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


İ&O

İdil & Oğuz

Düğün Tarihi: 21.09.2019

Muthiş bir ekip çok ama çok memnun kaldık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim:)


Ç&Ş

Çağla & Şener

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Çok güler yüzlü, samimi, anlayışlı, işini seven ve en önemlisi karşıdakine sevdiren bir ekip A plus Dans ekibi.
Ben ve nişanlım düğünümüz için ders alıyoruz ve her talebimize uygun kareografi hazırlayıp en ince detayına kadar bize destek oldular. Beğenmediğimiz ya da deteğe fazlasıyla...
devamı 


D&B

Dilara & Baran

Düğün Tarihi: 14.09.2019

bizim için HARİKA bir deneyimdi. Sibel hocamız çok ilgili ve güleryüzlü bir şekilde sabırla bizimle ilgilendi. Bizim için çok güzel bir deneyimdi. Kendisine ve a plus dans stüdyosu ailesine burdan bir kere daha teşekkür ederiz. Bu özel günlerini daha da özel bir hale getirmek isteyen çiftlere... devamı 


B&İ

Buse & İsmail

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Tek kelimeyle MUHTEŞEM! Düğün dansımız için başladığımız bu kursta 3 derste değişim ve gelişimimiz apaçık ortada. Herkes bayıldı! Murat Hocaya ve tüm ekibe sabırlarından,ilgilerinden ötürü sonsuz teşekkürler. Şiddetle tavsiye ediyoruz.


F&S

Fatma & Serhat

Düğün Tarihi: 01.09.2019

Güler yüzlü ve samimi insanların olduğu muhteşem bir ekip, özenle hazırlanmış kareografi ile bizi çok mutlu ettiniz.
Teşekkürler


D&A

Deniz & Artun

Düğün Tarihi: 25.08.2019

25.08.2019 tarihindeki düğünümüze, ilk dans ve harmandalı zeybek koreografileri için destek alabilmek adına stüdyo ile anlaştık. Öncesinde Müge hoca ile harmandalı konusunda çalışmalara başladık, sonrasında da çok kısa bir süre içerisinde ilk dans için Murat hoca ile çalışmaya devam ettik. Düğün... devamı 


B&M

Betül & Mehmet

Düğün Tarihi: 25.08.2019

Yasemin hoca sayesinde çok güzel bir düğün dansimiz oldu. Seçtiğimiz şarkıya uygun ve taleplerimizi de göz önüne alarak güzel bir koreografi oluşturdu. Bir haftada 4 ders alarak, daha önce hiç deneyimli olmamamiza rağmen herkesi tatmin eden bir dans performansı sergiledik. İlgi, sabır ve sıcak... devamı 


B&G

Begüm & Görkem

Düğün Tarihi: 17.08.2019

Acaba yapabilir miyiz diye düşünürken tüm ekibin ve Mine Hocamızdan üst seviyede gördüğümüz ilgi,alaka ve sabır sayesinde hayal ettiğimiz gibi bir dans kareografimiz oldu yüzyüze bir çok kez teşekkür etmemize rağmen bir kez de burdan teşekkür etmek isteriz. En mutlu günlerinde özel bir dansı olsun... devamı 


B&V

Büşra & Volkan

Düğün Tarihi: 17.08.2019

Murat hocaya ve ekibe çok teşekkür ederiz 17 ağustosta gerceklestirdigimizde düğünümüzde ilk dansımız ve harmandalı gösterimiz muhteşemdi


T&E

Tansu & Emrah

Düğün Tarihi: 17.08.2019

Hocaların gösterdikleri ilgi alaka iletişim çok iyiydi.Dansımızla ilgili çok güzel geri dönüşler aldık.Her şey için teşekkür ederiz.
Tansu & Emrah


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!