A Plus Dans Stüdyo

1

E-posta Gönder

0212 963 0632

79 yorum

Dans Kursları

Kategori

200-400 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 200-400 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 5-6 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Salsa, Swing, Cha Cha, Rumba, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları, Zeybek, Harmandalı, Vals, Merenge, Tango

Kampanyalar ve Paketler

A Plus Dans Stüdyo

A Plus Kalitesinde İlk Dans Eğitiminde %30'a Varan İndirimli Paketleri Kaçırma!

Paketler

Bronz Paket: 2 Ders | Fiyat: 350 TL | İçerik: Kısıtlı zamanı kalan çiftlerimiz için temel dans teknikleri, sahne duruşu, mimik, postür düzeltme, dansa giriş ve final pozuGümüş Paket: 4 Ders | Fiyat: 700 TL yerine %15 indirim 600 TL | İçerik: Çifte özel maksimum 1.30 - 2 dakikalık dans koreografisi | 1 Teknik Ders + 2 Ders Koreografi + 1 Ders ProvaAltın Paket: 6 Ders | Fiyat: 1050 TL yerine %20 indirimle 850 TL | İçerik: Çifte özel maksimum 2 – 2.30 dakikalık dans koreografisi | 2 Teknik Ders + 2 Ders Koreografi + 2 Ders Prova | Düğün-Nişan İstanbul’da olacaksa son prova dersinin düğün-nişan salonunda yapılması.Platin Paket: 8 Ders | Fiyat: 1400 TL yerine %30 indirimle 1.000 TL |


İlk Dans (8 Ders, Tek Koreografi) 2.30-3 dakikalık dans koreografisi
Farklı 2 dans (4 Ders, Tek Koreografi) olacak şekilde organize edilebilir.
(8 Ders, MultiDans Koreografi) – Çifte Özel 30- 60’ar saniyelik farklı 2-4 dans içeriğinde, multidans koreografisi.
Düğün-Nişan İstanbul’da olacaksa son prova dersinin düğün-nişan salonunda yapılması.

Proje Paketi: İstek doğrultusunda organizasyona özel dans gösterileri yapılabilmektedir.

Halk Oyunlarına ve diğer tarzlara yönelik gösterilerde arka planda yer alacak dansçı temini sağlamaktayız.

Gruplara özel ders imkanı

Sürpriz şov hazırlama ve gösteride yer alma

Son gün 01/10/2020


Hakkında

Mutluluğunuzun ilk dansını A Plus kalitesinde yaşayın…

Alanında uzman eğitmenlerimizle, en güzel gününüzü beraber daha da güzelleştirelim. Seçmiş olduğunuz size özel şarkınız ya da bizim de önerebileceğimiz düğün dansı şarkıları ile kendinizi ritme ve anın güzelliğine bırakın. Dans adımlarınızı biz düşünelim, siz mutluluğun tadını çıkarın.

Düğün salonuna girişiniz, fotoğraf çekimleri için dans pozlarınız ve şarkınıza uygun koreografimiz ile sizlere bir program hazırlamaktayız. Derslerimizi isteğe bağlı olarak düğün salonunda, dans stüdyomuzda hatta evinizde bile gerçekleştirebiliriz. Ayrıca daha önce dans etmiş olmanıza gerek yok. Derslerimiz tecrübeli/tecrübesiz herkese hitap etmektedir

NEDEN BİZ?

Sadece dansınızı oluşturmuyoruz; en mutlu anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Dans koreografisinin yanı sıra müzik seçimi, dansa yönelik hangi gelinlik ve ayakkabı ile rahat edeceğiniz gibi ayrıntılarla da bırakın biz ilgilenelim.

Sizin düşünceleriniz bizim için çok önemli. İstediğiniz tarza yönelik bire bir bilgi alışverişi ile istediğiniz türde bir koreografi oluşturmaktayız.

Düğüne kalan süre düşünülerek isteğe bağlı daha az ders ya da daha fazla ders yapılma imkânı vardır.
(Salonumuzda tarlatan mevcuttur.)

KONSEPT ÇALIŞMALARIMIZ

GELİN’E SÜRPRİZ:

Geline özel damat tarafından ister solo, ister grup halinde özel bir dans şovu hazırlayalım. O unutulmaz günü daha da özel kılalım.

DAMAT’ A SÜRPRİZ:

Nedimeler eşliğinde eşinize unutulmaz bir dans performansı sunabilirsiniz. İster solo, ister grup halinde arkadaşlarınız ya da grup üyelerimizin yardımıyla damada özel hazırlanmış bir dans şovu çalışabiliriz.

PROFESYONEL GÖSTERİ:

İsterseniz sizinle birlikte veya sizin yerinize biz de dans edebiliriz. Size ve seyircilere özel, istediğiniz tarza yönelik dans gösteri hazırlayalım.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

· Müzik seçimi ya da seçime yönelik tavsiyeler
· Gelinlik ve ayakkabı seçimine yönelik tavsiyeler
· Çifte özel koreografi
· Tarza özel dans teknikleri
· Müzikalite
· Zamanlama
· İletişim
· Postür (Duruş)
· Kadın-Erkek Özel Stil Çalışması

Dersler

· Derslere düğün / nişan tarihinizden en az 1 veya 2 ay önce başlamış olmanızı, sindirerek öğrenebilmeniz açısından öneririz. Son prova dersinizi düğün tarihine yakın bir tarihte yapabiliriz.
· Ders programınız, tamamen sizin programınızın önceliği gözetilerek, sizinle ilgilenecek eğitmenimiz ve salonumuzun müsaitlik durumuna bağlı olarak haftaiçi 19:00 - 00:00, hafta sonu 09:00- 00:00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Gündüz saatlerinde ders programları müsaitliği için lütfen ayrıca bilgi isteyiniz.

· Derslerin programları sizin gündeminiz ve isteğinize uygun şekilde 1 gün / 1 saat / 1 ders şeklinde veya 1 gün / 2 saat / 2 ders şeklinde organize edilebilir.

· Her dersin sonunda, o derste öğrenilen konular ile alakalı bir ders sonu videosu çekilmektedir. Bu videoları bir sonraki dersinize kadar izlemenizi tavsiye ederiz


· Derslerimiz 1 saat sürmektedir. Eğitmenin gerekli görmesi durumunda ders süresi ücretsiz olarak uzatılabilir.

· İhtiyaç halinde indirimli fiyatlar üzerinden ekstra ders alabilirsiniz.
· Gelin adaylarımızın derslere, düğün veya nişanında giyeceği ayakkabı ile gelmesini öneririz.

Avantajlarınız
· Hizmet kalitesi güvencemiz kapsamında anlaşılan toplam ücretin yarısını ilk derste, kalan yarısını ise son derste ödeyebilirsiniz.
· Dansa uygun müzik seçiminizde ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.
· Dansa uygun gelinlik seçiminizde ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.
· Anlaşılan paket kapsamında size özel hazırlanan dans eğitimi ve koreografi içeriğini, anlaşılan paketin ders süresinde tamamlayamamamız veya sizi sahneye hazırlayamamış olmamız ve eğitmeninizin gerekli gördüğü durumda, herhangi bir ücret ödemeden ilave prova dersleri yapabiliriz.
· Salonumuzda bulunan tarlatanları derslerinizde veya provalarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
· Dersleriniz tamamlandıktan sonra düğün / nişan tarihinize kadar olan süreçte, salonun açık ve müsait olduğu gün ve saatlerde ücretsiz prova alabilirsiniz.
· Tercihinize göre son prova dersinizi düğün / nişan alanınızda yaparken yanınızda olabiliriz. Yalnızca Altın ve Platin paket anlaşmalarında ve İstanbul içerisinde yapılacak düğün / nişanlar için geçerlidir. Eğitmenin prova yerine gidiş - geliş ulaşımı düğün çifti tarafından sağlanır.
· Dilerseniz düğün dansınızda kullanacağınız müziği hazırlayabiliriz. Koreografiye uygun şekilde müziğin kırpılması, farklı parçaların birleştirilmesi, ayrıca fade in, fade out gibi efektlerin eklenmesinde yardımcı olabiliyoruz. Yalnızca Gümüş, Altın ve Platin paketlerde geçerlidir.
· Paketler arası geçiş yapmak veya başta istemediğiniz bir dans hizmetini istemeniz halinde indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Özkan

  • Telefon: 0212 963 0632

  • Adres: Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:1 D:10 Kat 5 Mecidiyeköy/ Şişli/İstanbul

A Plus Dans Stüdyo Yol Haritası

79 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


ba

bayram

Düğün Tarihi: 20.10.2019

Düğünümüz için harmandalı zeybeği kareografi istedik. harmandalı ile ilgili hiç bir bilgimiz yokken Müge Hoca sayesinde Dört-Beş Derste bütün figürleri yapabilir düzeye geldik. son derside Düğün Mekanında yaparak pastanın üstüne çileği koymuş olduk.Dersler son derece keyifliydi, ilginiz ve... devamı 

E&K

Ece & Kemal

Düğün Tarihi: 18.10.2019

Düğünümüz için iilk dans ve harmandalı zeybeği kareografi istedik. Sibel Hoca ve Müge Hoca ile çalıştık. Dersler son derece keyifliydi, ortam samimiydi. Hocalarımızın enerjisi ile de figürler birleşince aslında dans edebildiğimizi farkettik :) Bizce düğün hazırlıkları içerisinde en keyifli olan... devamı 

N&G

NESE & GOKCEN

Düğün Tarihi: 16.10.2019

Düğüne bir hafta kala son dakika dans dersi almaya karar verdik... A plus 4 saatte ilk dansımızı hatırda kalacak şekilde misafirlerimize sunmamızı sağladı, şimdi düğün sonrası bu eğlenceli aktiviteye ayrıca da zaman ayırmak istiyoruz...yaklasımlari harikaydı..Ahmet Bey e özellikle tesekkür ederiz.

H&Ç

Hazel & Çağatay

Düğün Tarihi: 12.10.2019

Merhabalar, düğünümüzde ilk dansımızı gerçekleştirmek için iletişime geçtiğimiz Murat Hocamız bizi ilgisi ve enerjisiyle karşıladı. Her dersimiz o kadar eğlenceli ve güzeldi ki düğün stresimizi bile attık diyebiliriz :) Her derse heyecanla ve severek geldik. Bütün mızmızlığımıza rağmen hocamızın... devamı 

B&B

Başak & Bilal

Düğün Tarihi: 05.10.2019

İnanılmaz eğlendik ve Murat hocayı çok sevdik💕Hatta düğünden sonra da dansa devam etmek istiyorum bence😄yorgun gidip dersin sonunda enerji dolu olmamızı da güleryüzlü, sımsıcak ekibe ve öğrenmenin verdiği mutluluğa borçlu olduğumuzu düşünüyorum💕

S&E

Simge & Enis

Düğün Tarihi: 28.09.2019

28 Eylül tarihinde gerçekleşen düğünümüzdeki giriş dansımıza bizi Ahmet Hoca hazırladı. Çok keyifli bir hazırlık süreci geçirdik, oldukça ilgiliydi ve dansımız muhteşem oldu. Sayesinde stressiz ve keyif alarak dansımızı gerçekleştirdik. Kesinlikle tavsiye ediyoruz hatta biz dans etmeyi o kadar... devamı 

E&C

EDA & CANBERK

Düğün Tarihi: 28.09.2019

A Plus ekibi ile tanıştığımız için çok şanslıyız. Ahmet hoca ile düğün dansımız için hazırlandık, her dakikasından keyif aldık. Çok eğlenceli, güzel geçti. Yetişecek mi acaba diye düşünürken bir anda kendimizi hazır bulduk. Elinizi nerede nasıl tutmanız gerektiğine kadar her şeyi güzelce anlatan... devamı 

M&E

Mürfet & Emircan

Düğün Tarihi: 22.09.2019

Ahmet bey ve ekibine çok teskkurler herkese tavsiye ederim

İ&O

İdil & Oğuz

Düğün Tarihi: 21.09.2019

Muthiş bir ekip çok ama çok memnun kaldık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim:)

B&O

Banu & Oğuzhan

Düğün Tarihi: 21.09.2019

Murat beye ilgisinden ve sabrından dolayı çok teşekkür ederiz.kısıtlı zamanımızda harika bir kareografi hazırlayarak ve bize seçim konusunda çok yardımcı oldular şiddetle tavsiye ediyorum.gönül rahatlığı ile kurumu seçebilirsiniz :)

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!