A Plus Dans Stüdyo

4

E-posta Gönder

0212 963 0632

154 yorum

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları


Kampanyalar ve Paketler

A Plus Dans Stüdyo

A Plus Kalitesinde İlk Dans Eğitiminde %30 İndirimli Paketleri Kaçırmayın!

Tüm detayları göster

Son gün 31/12/2021


Hakkında

Mutluluğunuzun ilk dansını A Plus kalitesinde yaşayın…

Alanında uzman eğitmenlerimizle, en güzel gününüzü beraber daha da güzelleştirelim. Seçmiş olduğunuz size özel şarkınız ya da bizim de önerebileceğimiz düğün dansı şarkıları ile kendinizi ritme ve anın güzelliğine bırakın. Dans adımlarınızı biz düşünelim, siz mutluluğun tadını çıkarın.

Düğün salonuna girişiniz, fotoğraf çekimleri için dans pozlarınız ve şarkınıza uygun koreografimiz ile sizlere bir program hazırlamaktayız. Derslerimizi isteğe bağlı olarak düğün salonunda, dans stüdyomuzda hatta evinizde bile gerçekleştirebiliriz. Ayrıca daha önce dans etmiş olmanıza gerek yok. Derslerimiz tecrübeli/tecrübesiz herkese hitap etmektedir

NEDEN BİZ?

Sadece dansınızı oluşturmuyoruz; en mutlu anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Dans koreografisinin yanı sıra müzik seçimi, dansa yönelik hangi gelinlik ve ayakkabı ile rahat edeceğiniz gibi ayrıntılarla da bırakın biz ilgilenelim.

Sizin düşünceleriniz bizim için çok önemli. İstediğiniz tarza yönelik bire bir bilgi alışverişi ile istediğiniz türde bir koreografi oluşturmaktayız.

Düğüne kalan süre düşünülerek isteğe bağlı daha az ders ya da daha fazla ders yapılma imkânı vardır.
(Salonumuzda tarlatan mevcuttur.)

KONSEPT ÇALIŞMALARIMIZ

GELİN’E SÜRPRİZ:

Geline özel damat tarafından ister solo, ister grup halinde özel bir dans şovu hazırlayalım. O unutulmaz günü daha da özel kılalım.

DAMAT’ A SÜRPRİZ:

Nedimeler eşliğinde eşinize unutulmaz bir dans performansı sunabilirsiniz. İster solo, ister grup halinde arkadaşlarınız ya da grup üyelerimizin yardımıyla damada özel hazırlanmış bir dans şovu çalışabiliriz.

PROFESYONEL GÖSTERİ:

İsterseniz sizinle birlikte veya sizin yerinize biz de dans edebiliriz. Size ve seyircilere özel, istediğiniz tarza yönelik dans gösteri hazırlayalım.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

· Müzik seçimi ya da seçime yönelik tavsiyeler
· Gelinlik ve ayakkabı seçimine yönelik tavsiyeler
· Çifte özel koreografi
· Tarza özel dans teknikleri
· Müzikalite
· Zamanlama
· İletişim
· Postür (Duruş)
· Kadın-Erkek Özel Stil Çalışması

Dersler

· Derslere düğün / nişan tarihinizden en az 1 veya 2 ay önce başlamış olmanızı, sindirerek öğrenebilmeniz açısından öneririz. Son prova dersinizi düğün tarihine yakın bir tarihte yapabiliriz.
· Ders programınız, tamamen sizin programınızın önceliği gözetilerek, sizinle ilgilenecek eğitmenimiz ve salonumuzun müsaitlik durumuna bağlı olarak haftaiçi 19:00 - 00:00, hafta sonu 09:00- 00:00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Gündüz saatlerinde ders programları müsaitliği için lütfen ayrıca bilgi isteyiniz.

· Derslerin programları sizin gündeminiz ve isteğinize uygun şekilde 1 gün / 1 saat / 1 ders şeklinde veya 1 gün / 2 saat / 2 ders şeklinde organize edilebilir.

· Her dersin sonunda, o derste öğrenilen konular ile alakalı bir ders sonu videosu çekilmektedir. Bu videoları bir sonraki dersinize kadar izlemenizi tavsiye ederiz


· Derslerimiz 1 saat sürmektedir. Eğitmenin gerekli görmesi durumunda ders süresi ücretsiz olarak uzatılabilir.

· İhtiyaç halinde indirimli fiyatlar üzerinden ekstra ders alabilirsiniz.
· Gelin adaylarımızın derslere, düğün veya nişanında giyeceği ayakkabı ile gelmesini öneririz.

Avantajlarınız
· Hizmet kalitesi güvencemiz kapsamında anlaşılan toplam ücretin yarısını ilk derste, kalan yarısını ise son derste ödeyebilirsiniz.
· Dansa uygun müzik seçiminizde ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.
· Dansa uygun gelinlik seçiminizde ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.
· Anlaşılan paket kapsamında size özel hazırlanan dans eğitimi ve koreografi içeriğini, anlaşılan paketin ders süresinde tamamlayamamamız veya sizi sahneye hazırlayamamış olmamız ve eğitmeninizin gerekli gördüğü durumda, herhangi bir ücret ödemeden ilave prova dersleri yapabiliriz.
· Salonumuzda bulunan tarlatanları derslerinizde veya provalarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
· Dersleriniz tamamlandıktan sonra düğün / nişan tarihinize kadar olan süreçte, salonun açık ve müsait olduğu gün ve saatlerde ücretsiz prova alabilirsiniz.
· Tercihinize göre son prova dersinizi düğün / nişan alanınızda yaparken yanınızda olabiliriz. Yalnızca Altın ve Platin paket anlaşmalarında ve İstanbul içerisinde yapılacak düğün / nişanlar için geçerlidir. Eğitmenin prova yerine gidiş - geliş ulaşımı düğün çifti tarafından sağlanır.
· Dilerseniz düğün dansınızda kullanacağınız müziği hazırlayabiliriz. Koreografiye uygun şekilde müziğin kırpılması, farklı parçaların birleştirilmesi, ayrıca fade in, fade out gibi efektlerin eklenmesinde yardımcı olabiliyoruz. Yalnızca Gümüş, Altın ve Platin paketlerde geçerlidir.
· Paketler arası geçiş yapmak veya başta istemediğiniz bir dans hizmetini istemeniz halinde indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Özkan

Murat Gül

Tuğçe Anıl Dağlıoğlu

  • Telefon: 0212 963 0632
  • Adres: Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:1 D:10 Kat 5 Mecidiyeköy/ Şişli/İstanbul

A Plus Dans Stüdyo Yol Haritası

154 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


Y&S

Yeliz & Sinan

Düğün Tarihi: 14.07.2019

Kesinlikle tavsiye edrim.Çok ilgili ve yardımcıydılar.

M&Y

Mihriban & Yağız

Düğün Tarihi: 12.09.2021

Çok iyi vakit geçirdik çok eğlendik bu süreçte bize en iyi gelen kısım buydu diyebilirim :) burdan Ahmet hocaya sevgiler çok teşekkür ederiz 🤩

N&G

Nazlı & Görkem

Düğün Tarihi: 11.09.2021

İlk dansımızın mimarı Murat hocaya çok teşekkür ederiz…en kısa zamanda a plus’ta danslara devam çok sevdik ellerinden gelen her şeyi samimiyetle yaptılar

F&M

Fatma & Mustafa

Düğün Tarihi: 04.09.2021

Murat hoca Ahmet Hoca ve Mine hoca ile daha önce hiç dans tecrübemiz olmamasına rağmen 3 ayrı dans koreografisi aldık samimi güleryüzlüler kesinlikle tavsiye Ederiz 🤗🤗

G&B

Gülşah & Burak

Düğün Tarihi: 03.09.2021

Düğün dansımız için 6 kurluk bir paket satın aldık. Ahmet hocayla birlikte calistik cok memnun kaldık. Her detayımızla cok fazla ilgilendi kendisi. Gayet samimı ve sıcak bir ortam sunan bir dans akademisi daha önce hic dans tecrubemiz olmamasina ragmen kendimizi çok rahat hissettik. Dersler... devamı 

T&C

Tuğçe & Cemil

Düğün Tarihi: 29.08.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kesinlikle tavsiye ederim. Hem çıkış dansı hem harmandalı zeybeği dersi aldık. Çıkış dansı olarak Murat hoca, harmandalı zeybeği için Ezgi hocadan eğitimimizi en iyi şekilde tamamladık.

B&A

Büşra & Anıl

Düğün Tarihi: 28.08.2021

Düğünümüz için dans dersi aldık. Ahmet hoca çok kibar ve ilgiliydi. Öğretme tekniği de çok pratik olduğu için çok hızlı bir şekilde öğrendik. Düğünümüzde de sayelerinde güzel bir dans ortaya koyduk. Dans dersi almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz. Biz ilerleyen dönemde de grup derslerine... devamı 

D&B

Dilara & Berkay

Düğün Tarihi: 28.08.2021

Düğün dansımız için Ahmet hocadan ders aldık. Enerjisi harikaydı, çok ilgili ve çok yardımcıydı. Çok memnun kaldık. Kesinlikle herkese tavsiye ederiz

d&b

dilara & berkay

Düğün Tarihi: 24.08.2021

Ekip olarak hem çok başarılılar hem de çok ilgililer. Bize tüm süreçte her an destek oldular. Pozitif enerjileri sayesinde derslere gitmekten çok keyif aldık. Başarılarının devamını dileriz. Dans dersi almak isteyen herkese tavsiye ederiz.

İ&B

İlayda & Burak

Düğün Tarihi: 21.08.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı

Nişanımıza iki hafta kala bizi harika hazırlayan Murat Hocaya gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Kendisi çok enerjik çok pozitif ve çok sabırlı. Biz burayı çok sevdik, düğün dansımız içinde kesinlikle burada olacağız. Herşey çok güzeldii, teşekkür ederiz ❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!