Ritmikdans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Bıyıklı Öğretmen Dans Akademi
8

Merkezefendi

Bıyıklı Öğretmen Dans Akademi

400 TL'den az
Ritmikdans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
11

Merkezefendi

Ritmikdans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

400 TL'den az
Çengi Sahne Sanatları ve Dans Merkezi
15

Acıpayam

Çengi Sahne Sanatları ve Dans Merkezi

400 TL'den az

Hakkında

Genç ve dinamik kadromuz ile özel günlerinizde konuklarınıza sergilemek isteyeceğiniz dans gösterileriniz için hizmet veriyoruz. Denizli Ritmik Dans Sanat Merkezi, dansa epey tutkulu eğitmenlerin bir arada toplandığı, sıcak ve samimi ortamı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Denizlili biricik çiftlerimize düğün dansları için özel programlar oluşturuyoruz ve onları geceye kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

O ân, tüm gözlerin üzerinizde toplanacağı ilk dansınız için stres içinde olabilir ya da büyük bir heyecan duyabilirsiniz. Tam da bu noktada doğru olan şey; kendinizi profesyonel kişilerin eline bırakmanız olacak. Yetenekli eğitmenlerimiz yer aldığı dans okulumuz 2. Kademe eğitmen sertifikasına sahip olmak ile birlikte, Denizli'de Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından tescilli ilk ve tek okul olma özelliğine de sahip. Bu gurur ile kendimizi her zaman daha fazla geliştirmeye adıyor ve dünyada dansa dair olup biten her türlü yeniliği ve gelişmeyi yakından takip ediyoruz.

İlk dansınız davetlilerinizi mest etmek ya da düğününüz esnasında herhangi bir zamanda gerçekleştireceğiniz eğlenceli dans gösteriniz ile onlara güzel bir sürpriz yaşatmak isterseniz, sizin için seçtiğiniz şarkıya uygun unutulmaz bir koreografi oluşturuyoruz. Her çiftimiz için bireysel olarak oluşturduğumuz eğitim programımız toplamda 5 özel ders içeriyor. Sizin zamanınıza ve programınıza uygun olan saatlere göre uyarladığımız; hızlı ve bir o kadar da pratik bir eğitim programı ile harika bir dans gösterisine imzanızı atmanızı sağlıyoruz.

Dileyen çiftlerimize gelinliği ve damatlığı ile düğün mekânında prova imkânı da sunuyoruz. Böylece geceye ve ilk dansınıza tam olarak hazırlanıyorsunuz.

Tango, vals, cha cha, salsa ve diğer pek çok dans türü ile düğününüzden geriye özel bir hatıra bırakmak isterseniz sayfa üzerindeki form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Ritmikdans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Denizli dans kursu fiyatları için bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Berran Dibekoglu

  • Adres: Çaybaşı Caddesi, Becer Apt. No:43 Merkezefendi

Ritmikdans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!