Kiğılı

E-posta Gönder

Damatlık

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Yeşilyurt, Malatya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Haftasonu Hizmet
  • Takım Elbise
  • Hazır Model
  • Smokin
  • Frak

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Ayakkabı, Kol düğmesi, Yelek, Kravat, Çorap, Papyon

Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınızın karşısına üzerinize en çok yakışan damatlık ile çıkmak istiyorsanız sizi Kiğılı’ya bekliyoruz!

Yıllardan beri Türkiye’de erkek giyim markaları arasında kaliteli ürünlerimiz ve üstün hizmet standartlarımız ile birlikte kendimize oldukça iyi bir yer edindik. Malatya Park AVM’de bulunan şubemiz ile Malatya’da düzenleyeceğiniz davetlerinize sizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. Düğününüz öncesinde gelin hanımın uzun süren gelinlik arayışı gibi sizin de uzun zaman boyunca üzerinize en çok yakışacak olan damatlığı aradığınızı biliyoruz. Bu nedenle işinde uzman çalışanlarımız ile size yardımcı olmaya hazırız. Her gün pek çok kişiye hizmet veren ekibimiz her bir müşterimize özenle yardımcı oluyor.

Damatlığınızı seçerken en çok dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri üstünüze tam olarak oturması. Kiğılı Malatya’da bulunan mağazamızdaki hazır modeller arasından gözünüze en hoş geleni seçebilirsiniz. Seçeceğiniz model üzerinde vücut ölçülerinize göre değişimler yapma imkânına sahibiz. Damatlığınızın herhangi bir kısmında oluşacak olan potluk çok da hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkaracağı için bu konuda oldukça özenli davranıyoruz. Mağazamıza yakınlarınız ile birlikte geldiğiniz takdirde onlar da kendilerine düğününüzde giymek üzere takım elbiseler seçebilirler. Türkiye’de erkek giyim markaları arasında en uygun fiyatlara en üstün kaliteyi buluşturmamızdan dolayı en çok tercih edilenlerden biriyiz. Kiğılı’da sadece damatlık değil, kol düğmesi, kravat, yelek ve papyon gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu geleceğinize ilk adımlarınızı atacağınız davetinizde giyeceğiniz damatlığınızı seçmek için Kiğılı’yı tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Konuklarınızın karşısına en şık damatlık ile çıkmak istiyorsanız sizi Kiğılı’ya bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İnönü Mahallesi, Çamlıca (İnönü) Cad. No:178, Malatya Merkez - MalatyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!