Cemil Moda Evi

5 0

E-posta Gönder

0216 706 6054

1 yorum

Damatlık

Kategori

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000-4.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellik

  • Özel Dikim
  • Smokin
  • Haftasonu Hizmet
  • Takım Elbise
  • Frak

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Papyon, Yelek

Hakkında

Düğününüzde; “Gelinle birlikte damat da göz kamaştırıyordu!”, “Damadın takım elbisesi çok kaliteliymiş!” ya da “Damatlığı çok yakışmış!” gibi cümlelere hazır olun! Cemil Modaevi’nin Avrupa standartlarındaki kaliteli ürünleri ile gecenin yıldızı olacak, çok konuşulacaksınız!

1959 yılından beri İstanbul’un sevilen ilçelerinden Kadıköy’de hizmet veriyoruz. 60 yılı aşkın süredir faaliyet göstermenin kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimi ile damat adaylarına hem danışmanlık yapıyor, hem de farklı takım elbise modellerimizi öneriyoruz. Amacımız memnuniyetinizi sağlayarak buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamak. Bunun için de kendimizi ilk günden beri geliştiriyor, modayı sürekli takip ediyoruz. İstanbul Kadıköy damatlık mağazalarının arasından bizi tercih etmeniz için tüm özelliklere sahibiz!

Damat adaylarının tarz ve beğenisine hitap edebilmek adına takım elbise, smokin ve frak çeşitlerine hâkim olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Geleneksel, modern, gösterişli ve sade modelleri bulabiliyor, düğün mekânınıza ve eşinizin gelinliğine uygun tarzı seçebiliyorsunuz.

Dilerseniz hazır modellerimizden yararlanabiliyor, dilerseniz de aklınızdaki yaratıcı damatlığın özel olarak dikilmesini isteyebiliyorsunuz. Bünyemizde bulunan yetenekli ve profesyonel ekibimiz titizlikle çalışıyor ve hiçbir detayı atlamıyor. Ölçüleriniz alınıyor ve maksimum 3 prova içinde üzerinize tam oturacak hale getiriliyor.

Dikilen ürünlerimizin hepsinde Avrupa kalitesini hissediyorsunuz. Cemil Moda Evi Kadıköy’de farklı bir hizmet veriyor. Söylemiştik!

Damatlığınızı tamamlayacak aksesuarları da mağazamızda bulabiliyorsunuz. Damatlığınıza uygun olan papyon ve yelek çeşitlerini bulabilir, size uyan seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Damatlığınızı belirledikten ve üstünüze olacak şekilde planlandıktan 1 hafta sonra teslim almaya gelebilirsiniz. Bu konuda oldukça hassas olduğumuzu ve söylediğimiz tarihi 1 gün bile geçmeyeceğini kesin olarak söyleyebiliriz.

Tüm bu bilgilerden yararlanarak damatlık hizmeti için mağazamızı tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Cemil Balikci

  • Telefon: 0216 706 6054

  • Adres: Altıyol Mürver Çiçeği Sk. No:4/1 Kadıköy

Cemil Moda Evi Yol Haritası

1 yorum


J&E

JESSICA & EROL

Düğün Tarihi: 29.07.2017

Merhaba,
Cemil Moda Evi sahibi Cemil bey tam bir profesyonel . İşinin uzmanı, kendinizi ona bırakın o zaten ihtiyacınız olan ürünü ortaya çıkaracaktır. İstanbul'da böyle uzman kişilerin artmasını temenni ediyorum. Çok teşekkürler Cemil bey.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!