Self Floral

E-posta Gönder

0212 963 2185

Çiçekçiler

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Şehir Dışında Hizmet, Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi

Hakkında

Biz iki kız arkadaş hayallerimizin peşinden gitmeye karar verdik ve bu yolda sizin de hayallerinizi gerçekleştirmekten büyük keyif alıyoruz. Ne mi yapıyoruz ? Bizim ilk hedefimiz sizinle iyi ve pozitif iletişim kurabilmek ; çünkü biz kendimizden biliyoruz ki kötü diyalog, negatif insanlar ve ilgisiz tavır her güzel şeyi yok edebiliyor. Bundan sonrası zaten siz odaklı. Bizdense sizin ne istediğiniz sizin hayaliniz daha önemli, bizim bir tarzımız var evet ama sizin hayalinizle bizim tarzımızın buluştuğu noktada çok güzel buketler ortaya çıkıyor. Biz çiçek tasarlıyoruz , çok çalışıyoruz çok gelişiyoruz aldığımız her işi size olduğu gibi anlatıyoruz. Riskli ise bunu da söylüyoruz çünkü o gün sizi mutsuz eden herhangi bir şeyde parmağımız olsun istemiyoruz . Bu işi yaparken ilk amacımız mutlu olmak ve mutlu etmek dolayısıyla hedeflerimiz arasında mutluluğunuz da var.

Canlı, kuru ve şoklanmış çiçeklerden oluşan tasarımlarımız var. Etkilendiğiniz birkaç buket fotoğrafı en büyük destekçimiz. Hayaliniz, gelinliğiniz, yani sizi bütün olarak düşünüp sonunda sizi gülümseten buketler tasarlıyoruz.

Daha fazla bilgi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli..

İletişim

Özlem Kurt Sözer

  • Telefon: 0212 963 2185

  • Adres: İstanbul/Beyoğlu

Self Floral Yol Haritası

2 yorum


Ö&E

Özgecan & Ertuğrul

Düğün Tarihi: 03.08.2019

Özlem Ve Özge Hanim’a zevkli secimleri ve pozitif enerjleri icin cok tesekkur ediyorum.Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz .

D&E

DİLARA & EMRE

Düğün Tarihi: 27.07.2019

Buketim İzmir'e kadar sapasağlam geldi ve çok beğendim . İletişim en önemli noktadır,bizimle son güne kadar çok çok ilgilendiler teşekkür ederiz:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!