Sarıgül Çiçekçilik

E-posta Gönder

Sarıgül Çiçekçilik

Çiçekçiler

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
27 1

Şişli

Gayem Organizasyon

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gü...

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bi...

Hakkında

Sarıgül Çiçekçilik evlenmeye hazırlanan gelin ve damat adaylarını bekliyor. Mağazamızda çiçek alternatifim çok fazla olduğu için gelin ve damat adayları özgürce seçim yapma şansına sahip. Gelin el buketi modellerimizi kataloglarımızdan inceleyebilir ve nasıl bir el buketi istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Dilerseniz kendinizin tasarlamış olduğu kişiye özgü gelin el buketi tasarımlarının hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Gelin el buketlerimizde genel olarak canlı çiçekler kullanmaya özen göstersek de sizlerin isteği doğrultusunda yapma çiçeklerde kullanıyoruz. Özel ipler kullanarak gelin buketlerini bohem bir tarza kavuşturuyoruz. Renkli veya beyaz gelin buketlerinde hasır ipler kullanarak şık bir görünüm kazandırıyoruz. Doğal gelin buketi arzulayan gelin adayları için çiçekleri saplarıyla birlikte kullanıyoruz.

İletişim

Mahsuni Hancer

  • Adres: Bagdat cad. No:148 /B KartalYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.