Nigoş Çiçekçilik

E-posta Gönder

0212 963 2329

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özel Tasarım

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Masa süslemesi, Damat yaka çiçeği, Mekan süslemesi, Düğün çelengi, Gelin buketi

Kampanyalar ve Paketler

Nigoş Çiçekçilik

Gelin Buketleri Anlaşmamızda Damat Yaka Çiçeği Hediyemizdir!

Fırsatı kaçırmayın!

Son gün 04/09/2020


Hakkında

Özel günlerinizle şahane bir çiçekçilik firmasıyla tanışmak, istediğiniz modelleri bulmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Nigoş Çiçekçilik İstinye sizin için doğru yer demektir.

Nigos Çiçekçilik olarak İstanbul merkezli kurulan bir firmayız. Hem şehir içi hem de şehir dışı düğünlere çiçekçilik hizmeti sunuyoruz. Profesyonel kişilerle çalışıyor, işimizi titiz bir şekilde yapıyoruz. İşimizi severek yapışımız çalışmalarımıza yansıyor bu da bize üstün müşteri memnuniyeti olarak geri dönüyor. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek olduğu için tarzınızı en iyi yansıtacak şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Çiçek alternatifimiz oldukça fazla olduğundan herkes tarzına ve düğün konseptine uygun çiçekler tercih edebilir ve düğün mekanlarının süslenmesini isteyebilir. Düğünden kısa bir zaman önce sizinle bir araya gelerek aklınızda nasıl bir konsept olduğunu ve bizden ne tür bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yardımcı oluyor, yol gösteriyoruz. Mekanlarınız için birbirinden şık aranjmanlar hazırlıyor, Nigoş Çiçekçilik Sarıyer farkıyla konuklarınızı en iyi şekilde ağırlama fırsatı sunuyoruz.

Mağazamızda gelin el buketi ve damat yaka çiçeği hazırlama hizmetleri de sunuluyor. Uzun yıllardan beri çiçekçilik konusunda deneyimli olan çalışanlarımız hayal ettiğiniz gelin el buketine kısa zamanda kavuşmanızı sağlıyor. Gelin el buketlerinde çiçek seçimi tamamen size kalmış. Siz çiçeğinizi seçin, biz başarılı ekibimizle birlikte sizin için hem şık hem de göz kamaştıran şahane gelin buketleri hazırlayalım! Üstelik tüm bunların yanı sıra araç süslemesi de yapıyoruz.

Siz de İstanbul çiçekçileri arasında yer alan mağazamızın birbirinden harika modelleri eşliğinde dünyaevine girmek istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan Nigoş Çiçekçilik İstinye telefon numarasını, mail adresini ve yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en yakın zamanda tanışmak için şimdiden heyecanlanıyoruz.

İletişim

Fulden Bulut

  • Telefon: 0212 963 2329

  • Adres: ABC Yolu Sarıyer Cad No:101/1 İstinye -İstanbul

Nigoş Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!