Marmara Çiçek

E-posta Gönder

0216 706 2305

Çiçekçiler

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Maltepe, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Masa süslemesi, Damat yaka çiçeği, Mekan süslemesi, Düğün çelengi, Nikah Hediyesi, Gelin buketi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak

Hakkında

Marmara Çiçek olarak çiçekçilik sanatındaki 32 yıllık tecrübemiz ve Düğün.com aracılığı ile mutlu yuvalarını kurmak üzere bir araya gelen çiftlerimizin hizmetindeyiz. 1997 yılından beri İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında 340 m2 alanda ve 3 katlı mağazamızda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Çiçekçilik sanatına yıllarını vermiş deneyimli ve hayal gücünde sınır tanımayan ustalarımız tarafından özenle hazırlanan canlı, kuru, yapay çiçeklerle, gelin el çiçeği, söz- nişan aranjman modelleri ile özel günleriniz daha anlamlı.
Düğün, nişan her türlü organizasyonlarda çiçek konusunda fark yaratan model ve çözümler sunmaktayız. Kişiye özel gelin el buketi tasarımları, butik söz- nişan aranjmanları, nişan- gelin araba süslemesi ile evlenecek çiftlerin yanındayız. Gelinliğin en önemli aksesuarı gelin el buketi için hayallerinizdeki modelleri tasarlayıp, en şık şekilde gelin aracınızı süslemekteyiz. Düğünün en özel fotoğraflarında özenle hazırlanan gelin el çiçeği ve hediyesi damat yaka çiçeği modelleri ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Mutlu çiftlerin en güzel düğün fotoğraflarında Marmara Çiçek farkıyla tasarlanan buketlerimiz ile fark yaratıyoruz. Mutlu başlangıçlar öncesinde Marmara Çiçek ürün ve modellerimizi incelemeden karar vermeyin.

İletişim

Yusuf Kaya

  • Telefon: 0216 706 2305

  • Adres: Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Çam Sk. No:62 Maltepe / İstanbul

Marmara Çiçek Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!