Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon

Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Gelin buketi, Düğün çelengi, Damat yaka çiçeği, Mekan süslemesi, Masa süslemesi, Nikah Hediyesi, Araç süslemesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? Kozalak

Hakkında

Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon Peyzaj Mimarlığı eğitimi almış iki arkadaş tarafından 2014 yılında kurulmuş bir çiçek atölyesidir. Beşiktaş'taki atölyemizde hikayenizi dinleyerek isteklerinizi ve hayallerinizi, tecrübemizle birleştirerek en güzel gününüze eşlik edecek ve hayat boyu saklayabileceğiniz tasarımlar hazırlıyoruz. Düğün yolculuğunuzda söz çiçeğinizden başlayarak, nişan tepsinizde, nişan buketinizde, gelin buketinizde, saç aksesuarlarınızda, damat bey ve arkadaşlarının yaka çiçeklerinde, nedimelerin bileklikleri ve buketlerinde, düğün masalarının çiçek tasarımlarına kadar her adımda yanınızdayız. Atölyemizden çıkan tasarımların hepsi yıllarca saklanabilecek kalıcılıkta çiçeklerle yapılmakta ve tüm şehirlere kargo ile gönderilmektedir. Ayrıca canlı çiçek seçiminde bulunan gelinlerin tasarımlarını da geniş tür çeşitlerimizle yerine getirmekte olup, taze ve en doğal haliyle düğün yada çekim öncesi atölyemizden teslim edebiliyoruz. Atölyemizi ziyaret imkanı bulamayan gelinlerimize bir telefon kadar uzaktayız.

İLETİŞİM

0212 963 2802
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Hande Kahraman - Nazlı Didem Demirtürk Adres Cihannüma Mah Akdoğan Sok No:10/a Beşiktaş/İstanbul
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Hen's Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap