Otantik Royal Garden

E-posta Gönder

Otantik Royal Garden

Catering Hizmetleri

Kategori

2.000 kişi

Kapasite

40-60 TL

Min. Yemekli

Ortaca, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 40-60 TL
  • Minimum Kokteyl Fiyat 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 2.000 kişi

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

Hakkında

Düğün hazırlıklarına başladığınızda, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için hassas kararlar alıyorsunuz. Bunlardan bir tanesi, şüphesiz ki davet menüsü düzenlenmesi. Çünkü yemekli, ikramlı veya kokteyl düğünlerde enfes tatları konuklarınıza sunmak isteyeceksiniz. Tam da bu noktada, Otantik Royal Garden mutfağında sizin için çalışıyoruz!

Nasıl bir menü istediğinizi en küçük detaylarıyla birlikte öğreniyoruz. Konuklarınıza sunmak istediğiniz şeylerin damak tadınıza uymasına özen gösteriyoruz. Bunun için oluşturduğumuz alternatif menüler var. Dilerseniz, aralarından menü tadımı ile karar verebilirsiniz. Sevdiklerinize en iyiyi sunmak istediğinizi ve onları en iyi sizin tanıdığınızı da biliyoruz. Hatta yönlendirmelerinizle ortak kararlar alıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız ve deneyimlerimizle tavsiyelerde de bulunuyoruz. Elbette 2000 kişilik özel yemekler hazırlamak kolay değil. Kişi sayısını belirlemek ve ekibimizin hazırlıkları için en az 2 hafta öncesinden iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Özellikle yaz sezonunda Otantik Royal Garden davetleri de oluyor ve büyük bir yoğunluk yaşanıyor, elinizi çabuk tutmalısınız.

Muğla catering firmaları arasında bir marka olmamızı sağlayan ve tercihiniz haline gelmemizde büyük etkisi olan konuların başında ise; taptaze malzemeler kullanmamız geliyor. Özenle hazırladığımız her menü için tazelik ile lezzetin doğrudan ilişkili olduğunu söyleyebiliriz. Hijyen ve sağlık koşullarına uygun mutfağımızda özel tarihlerle yaptığımız şık sunumlar da bizi markalaştıran bir başka hassas nokta! Kendi ekibimizle yaptığımız sunumlar, sıcak ve hızlı servis ile benzersiz oluyor. Gece boyunca devam eden sunumlar, karşılama ikramları, shot servisleri, uzun bir yemek listesi veya kokteyl alternatifleri ile aperatifler ziyafetinizi tamamlıyor. Son dokunuşumuz ise tatlı oluyor. Düğün pastası yerine farklı seçenekler de sunabileceğimizi söylemeden geçmeyelim... Ziyafete dönüşen gecenizde sevdiklerinizin yüzlerine ve zarif sofralara baktığınızda; “Her şey harika”, diyeceksiniz.

Otantik Royal Garden mutfağında hazırladığımız Muğla düğün yemekleri Türk ve dünya mutfağından özenle seçiliyor, harekete geçmek için ise yalnızca sizi bekliyoruz! Yapmanız gereken tek şey bu sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanmak.

İletişim

Göksal Dalgıç

  • Adres: Yerbelen Mahallesi,Muğla Fethiye karayolu cad.no:307., 48600 Ortaca/Muğla

Otantik Royal Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!