The Food Project

E-posta Gönder

The Food Project

Catering Hizmetleri

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 catering firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Çağan Catering

Çağan Catering ile müşteriler istedikleri düzeylerde yemek hizmetlerini eld...

İstanbul

Ayça Dizar Butik Catering

Catering deyince ilk akla gelen firmalardan biri olan Ayça Dizar Butik Cate...

İstanbul

Panayır

Catering hizmetleri deyince akla Panayır Catering geliyor. Merkezi İstanbul...

Hakkında

The Food Project ile müşteriler istedikleri türlerde yemek hizmetlerini elde edebilmektedirler. Sizlerde burada istediğiniz düzeylerde yemek hizmetleri elde edebilmek için iletişime geçebilirsiniz. Herkese göre değişen özelliklerde hizmetler sağlanmaktadır. Yer alan menüler oldukça geniş yemek çeşitlerine sahiptir. Burada kişiler rahatlıkla kendi konseptlerine göre uygun olan menüleri bulabileceklerdir. Organizasyonların olmazsa olmazlarından biri olan yemek hizmetleri burada kişilerin isteklerine göre verilir. Düğün, nişan, sünnet yemekleri, kutlamalar, doğum günleri, partiler, mezuniyet törenleri, törenler, festivaller, konserler, toplantılar, konferanslar gibi çok çeşitli yemek hizmetleri burada verilmektedir. Organizasyonların konseptlerine göre değişen özelliklerde bu hizmetler verilmektedir. Yöresel ve modern olmak üzere değişen özelliklerde yemek çeşitleri eklenmektedir. Sizlerde bu hizmetler için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ayse Dilek

  • Adres: Kumbaracı Yokuşu 29/A BeyoğluYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.